عدم قطعیت 13 ساله پروژه حمل و نقل بهشت ​​زهراجعفر شربیانی در دومین جلسه شورای اسلامی شهر ری امشب (پنجشنبه) ، با تمرکز بر ایجاد زیرساخت های بهتر در منطقه قهرمانی ، گفت: توسعه زیرساخت ها امکان استفاده گسترده تر از آن را فراهم کرده است ، ایمنا گفت. …

وی گفت: “هدف ما در شورای شهر افزایش هم افزایی و همگرایی در جهت توسعه یکپارچه شهر است. احصا و ما برای توسعه مشکلات در مناطق مختلف شهری و روستایی شهر گام برمی داریم.

رئیس شورای اسلامی شهر ری با اشاره به مشکلات ترافیکی در منطقه بهشت ​​زهرا (س) گفت: پروژه کاهش بار ترافیکی در منطقه بهشت ​​زهرا (س) در حدود 13 سال به نیمه رسید و بسیاری را ایجاد کرد. مشکلات برای ساکنان شهر. نانواشهر و کاخریزک ».

شربیانی گفت: با توجه به شکایات و مطالبات متعدد ساکنان کهریزک و نانوای شهر ، شهردار تهران در جریان این موضوع قرار گرفت و به همراه معاون شهردار تهران از این مکان بازدید کردیم.

وی تأکید کرد که حدود 50 عملیات عمرانی در تهران در حال انجام است که بر اساس برنامه ریزی انجام شده ، قرار است 20 تاسیسات تا پایان سال تکمیل و به بهره برداری برسد.

رئیس شورای اسلامی شهر ری ادامه داد: پروژه پل سه جانبه بهشت ​​زهرا (س) جزو به دستور شورای شهر و شهردار تهران 20 پروژه باید تا پایان سال به اتمام برسد و برخی از این محل ترافیک متراکم برداشته می شود.

وی افزود: اتمام این پروژه مستلزم همکاری شهرداری نانوایی و شهرداری منطقه 19 است ، بنابراین از دیروز یک کارگروه اختصاصی برای نظارت بر روند اجرای این پروژه به صورت روزانه تشکیل شده است تا در صورت لزوم پیگیری اقدامات لازم لازم است. می تواند از دستیار مالی انجام شود. “

شربیانی با بیان اینکه خدمات تهران و ری باید متقابل باشد ، تصریح کرد: شهرداری تهران در این زمینه ها تعهداتی برای شهر دارد اما البته تلاش می کنیم خدماتی را که می تواند توسط شهرداری تهران ارائه شود ، تقویت کنیم.

رئیس شورای اسلامی شهر ری در پایان خاطرنشان کرد: در صورت ادامه روند بعدی به همین ترتیب حداکثر بهره برداری از این پروژه تا پایان سال محقق می شود.

شایان ذکر است در این جلسه از پیمان پس از ام از کشتی گیر افتخاری شهرستان ری و دارنده مدال برنز مسابقات قهرمانی کشتی جهان تجلیل شد.

دیدگاهتان را بنویسید