صنعا: ائتلاف سعودی توافق آتش بس در آب ها را نقض می کند – قدس آنلاین | ایستگاه خبرینمایندگی نفت یمن گفتن کرد کدام ممکن است ائتلاف سعودی همراه خود وجود اکتسابی مجوز گروه ملل، عالی تانکر بنزین را دوست ندارم منقل گروه ملل در آب ها توقیف کرده است.

به گزارش قدس تحت وب، نمایندگی نفت یمن عصر در حال حاضر (چهارشنبه) گفتن کرد کدام ممکن است ائتلاف سعودی منقل بس ۲ ماهه در یمن را نقض کرده است.

به گزارش المسیره، نمایندگی نفت یمن {در این} اتصال گفتن کرد: ائتلاف متجاوز کشتی نجات دیتونا همراه خود نادیده تکل را انتخاب کنید و انتخاب کنید نقض منقل بس گروه ملل متحد. [حامل] را انتخاب کنید و انتخاب کنید گازوئیل را ضبط را انتخاب کنید و انتخاب کنید خودسرانه به سواحل جیزان هدایت کرد.

نمایندگی نفت یمن افزود: انواع کشتی های توقیف شده توسط ائتلاف متجاوز به چند کشتی نفتی رسید کدام ممکن است مورد بازرسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مجوز گروه ملل قرار گرفتند.

را انتخاب کنید و انتخاب کنید عصام المتوکل، سخنگوی نمایندگی نفت یمن، پیشتر آگاه بود کدام ممکن است کمیسیون راستی آزمایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازرسی گروه ملل متحد مستقر در گروه ملل به کشتی دیتونا اجازه پهلوگیری در بندر یمن را داده است. گفتن شد این کشتی حامل ۲۹ هزار را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۹۳۴ تن بنزین بوده را انتخاب کنید و انتخاب کنید مجوز پهلوگیری در بندر حدیده را گرفته است.

در همین جاری، یحیی شرف الدین، معاون گروه بنادر دریای سرخ روز قبل (سه شنبه) گفتن کرد کدام ممکن است ائتلاف متجاوز سعودی-آمریکایی همچنان آزادسازی کشتی های نفتی توقیف شده را به تعویق می اندازد.

معاون گروه بنادر دریای سرخ اظهار داشت: ما همچنان کشتی ها را همراه خود دشمنان شخصی نگه می داریم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ائتلاف همچنان آزادی آنها را به تعویق می اندازد. وی کسب اطلاعات در مورد کشتی توقیف شده توسط ائتلاف سعودی به تماس گرفتن «قیصر» اظهار داشت: تخلیه کشتی در بندر راس عیسی امکان پذیر است با این حال دشمن مانع اجتناب کرده اند آن تبدیل می شود.

ائتلاف سعودی تنها ۴ روز پس اجتناب کرده اند گفتن منقل بس ۲ ماهه برای ۱۳۷ مورد نقض منقل بس توسط ائتلاف سعودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شبه نظامیان به مدیریت عبد ربه منصور هادی، رئیس جمهور یمن، منقل بس گروه ملل در آب ها را همراه خود دارایی ها بومی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیروی دریایی در استان های مختلف یمن نقض کرد. . مقامات یمن گفتن کرد.

خبرگزاری مناسب یمن، سبا، گزارش داد کدام ممکن است ائتلاف به مدیریت عربستان سعودی همراه خود حمله ها اثیری، توپخانه ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید شلیک تسلیحات سبک، ۱۳۷ بار {در سراسر} یمن منقل بس را نقض کرده است.

هانس گراندبرگ، فرستاده گروه ملل متحد در آستانه ماه مبارک رمضان اظهار داشت: طرف‌های درگیر یمنی به توصیه شده گروه ملل برای منقل‌بس ۲ ماهه (بشردوستانه) پاسخ سازنده داده‌اند کدام ممکن است اجتناب کرده اند ساعت ۵ بعدازظهر روز دوم آوریل اجرایی می‌شود.

گراندبرگ اظهار داشت: «بر ایده این منقل بس، تمامی عملیات زمینی، اثیری را انتخاب کنید و انتخاب کنید دریایی متوقف احتمالاً وجود خواهد داشت.

بر ایده مفاد این قرارداد، ۱۸ کشتی بدست آوردن شده همراه خود بنزین باید وارد بنادر حدیده شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲ پرواز در هفته مجاز به استفاده اجتناب کرده اند فرودگاه صنعا هستند. اجتناب کرده اند تولید دیگری اشیا این توافقنامه می توان به برگزاری نشست بین ۲ طرف برای هماهنگی بر اوج گشایش گذرگاه ها در تعز را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر استان ها برای افزایش بازدید کنندگان در موجود در یمن ردیابی کرد. فرستاده ویژه گروه ملل بر اهمیت اعتمادسازی بین ۲ طرف بر ایده هماهنگی اطمینان حاصل شود که اجتناب کرده اند سرگیری الگو سیاسی برای بالا دادن به نبرد در یمن تاکید کرد.

با این حال گروندبرگ در حال حاضر در یک واحد کنوانسیون مطبوعاتی کسب اطلاعات در مورد منقل بس ۲ ماهه در یمن تاکید کرد کدام ممکن است طرفین به فرماندهی پایبندی به منقل بس هستند. وی علاوه بر این منقل بس کنونی را اقدامی مهم را انتخاب کنید و انتخاب کنید «ظریف» توضیح دادن کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزود کدام ممکن است منقل بس عالی جایگزین مهم را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیر معمول است کدام ممکن است اکنون در اختیار یمنی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواهان صلح است را انتخاب کنید و انتخاب کنید می توان منقل بس را تجدید کرد.

تأمین: فارس

رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/