شهید جعفر کوکبی: در چارچوب اسلام و قرآن حرکت کنید


به گزارش خبرگزاری فارس از شهر همدان، یک «شهید»; شهود عرفانی نقش هر خیر را در چهار فصل جاتی دیده و به نمایش گذاشته و چشمان ستارگان آسمان را روشن کرده است، ققنوس از هشت بهشت ​​که هفت آسمان را تسخیر کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس پرواز می کند. از عشق و ملائکه روح پاکش را نوازش کرد

می خواهیم هر روز را به نام و یاد این ستارگان به پایان برسانیم و به برکت و یاری این عارفان دوست داشتنی کار را آغاز کنیم. ادای دینی باشد به آن همه شجاعت، دلاوری، مجاهدت، شجاعت…برگی سبز، هدیه درویشی، چه مقبول و چه در نظر گرفته شود.

۳۲۱۲ / برکت لحظاتمان با شهید جعفر کوکبی

الحمدلله حکیم که نعمت هستی است و صلوات و سلام بر پروردگار جهانیان و اصل همه موجودات خاتم الانبیاء محمد عبدالله صلی الله علیه و آله و سلم. ، و ذریه و ذریه او، خدا بر تو باد. به همه آنها مخصوصاً امام زمان (عج) و ارواح جهانیان و درود بر دوست برحق ایشان امام خمینی و یارانش.

درود بر رزمندگان و فاتحان عزیز عاشورا و درود فراوان بر روح پاک همه شهدای پاک اسلام، در حالی که انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) به مراحل حساس و سرنوشت سازی رسیده و فرعونیان را تحویل خواهد داد. از اسلام زمان رفتن به زباله دان تاریخ

و بر خود وظیفه دانستم که بخشی از مسئولیت خود را در قبال دین و مکتب خود انجام دهم و امیدوارم خداوند به من عنایت فرماید.

با سلام و درود فراوان به پدر و مادرم که برای احقاق حقوق فرزندان خود سختی ها و مشکلات جدی را متحمل شده اند به ویژه مشکلات عدیده ای که در طول زندگی به خاطر زحمات بی دریغ مادرم که در راه رفاه و آسایش زحمات زیادی کشیده اند. کودک فرزندانش با همه سختی ها و با همه ناملایمات زندگی از سلامتی او جان باختند، جان به جان آفرین تسلیم کرد و از تمام افکار و فعالیت های خود برای موفقیت فرزندانش استفاده کرد. اگر دادم مرا ببخش

درود بر پدر عزیزم که تمام تلاش خود را برای فرزندانش کرد، به نوبه خود از حضور ارزشمند ایشان تشکر می کنم و امیدوارم اگر باعث رنجش پدر و مادر عزیزم شدم مرا ببخشید.

اما برای خواهران عزیز و مومن و برادر عزیزم برای شما آرزوی موفقیت در امور زندگی دارم، می خواهم به شما بگویم که با اینکه برادر شما بوده ام، شرمنده ام که جز سرباری بر دوش شما نبوده ام. تمام زندگی من .

برادران و خواهران عزیز، انتظاری که از برادر بزرگتر از شما داشتید و من آرزو داشتم برادر باشم، باعث افتخار شما خواهد بود – اما می دانم که من فقط حقی را که شما داشتید انجام ندادم عزیزم. بر گردن من اما نگرانی شما را برانگیخته ام امیدوارم همیشه در زندگی خود موفق باشید و مرا به خاطر عزتتان ببخشید. من همیشه به شما عزیزان افتخار کرده ام.

من کوچکتر از آن هستم که بتوانم به شما عزیزان نصیحت کنم، اما بنا به مسئولیت و وظایفی که دارم نکاتی را متذکر می شوم. اول از همه به آنچه خداوند به شما داده راضی باشید و بدانید که هر اتفاقی در زندگی شما می افتد فقط به دنبال رضایت خداوند تبارک و تعالی است و همیشه سعی کنید سختی ها را به راحتی تحمل کنید و سختی ها را جزئی از رسیدن به رشد خود بدانید زیرا خداوند انسان ها را آفریده است. مشکل در امتحان بندگانش در تمام مراحل.

ان شاء الله در زندگی همانی باشید که هستید در تمام مراحل زندگی برای پیشرفت خود و زندگیتان و مقابله با همه سختی های زندگی و مصائب زندگی و در همه امور زندگی برای غلبه بر آنها تلاش کنید. و دیگران تا خداوند دیگران را از راه انقلاب و اسلام و پیروی از رهبر انقلاب، فقیه زمان، محروم نکند.

همیشه در چهارچوب اسلام و قرآن حرکت کنید و در راه رضای خدا قدم بردارید و سعی کنید کلام توحید را الگوی زندگی شما قرار دهید، خدایی جز خدا نیست و بر اساس این کلمه همه خدایان شیطانی را حذف کنید. از ذهن تو و همه خدایی که تو را از راه اصلی که قرآن و اسلام است، گمراه می کند و وقتی می خواهی بر همه خدایان منحرف غلبه کنی، فقط به خدایی می رسی که شایسته ستایش و ستایش است. ، که خالق جهان و جهان ها و موجودات زمین و آسمان است، به خدا می رسی که قرآن به تو می آموزد که پیروز و آشتی خواهی بود در زندگی سفید و سربلند خواهی بود. در برابر اعلیحضرت به مسئولیت های خود افتخار کنید.

انتهای نامه / ۸۹۰۰۱ /
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید