شلمزار می تواند به مرکز گردشگری چهارمحال و بختیاری تبدیل شود.افشین بهمنی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا ، اظهار داشت: اقداماتی در مدت 11 ماه پس از فعالیت وی انجام شد اما کمبود بودجه به وی اجازه ادامه فعالیت نداد.

وی با بیان اینکه مشکل اصلی شهر در حوزه آسفالت است ، افزود: خیابان های شهر نیاز به روکش آسفالت دارد ، در صورت ارائه وام این بخشی از برنامه های شهرداری است.

شهردار شلمزار وی افزود: در سال های اخیر 20 هزار متر مربع زمین برای احداث پارک بانوان خریداری شده است که کارهای مقدماتی در آنجا انجام می شد اما به دلیل کمبود اعتبار رها شد.

وی ادامه داد: حصار این پارک برای توسعه فضاهای سبز است.

بهمنی تاکید کرد: شهر شلمزار مرکز شهر کیار با وجود دریاچه تاریخی و قلعه صمصام واقع شده است. سلطنت می توان آن را مرکز گردشگری استان تصور کرد.

وی ادامه داد: با همکاری میراث فرهنگی و با مشارکت بخش خصوصی می توان طرح بوم گردی را در قلعه صمصام اجرا کرد. سلطنت دوید.

شهردار شلمزار برای گردشگری دریاچه تأکید شده است شلمزار هیچ مطالعه و برنامه مورد تایید وجود ندارد ، بنابراین هیچ خط اعتباری وجود ندارد. در همین راستا قراردادی با جهاددانشگاهی استان به مبلغ 90 میلیون تومان منعقد شد که تا کنون یک سوم این مبلغ پرداخت شده است.

وی افزود: “این مطالعه طرح توسعه گردشگری دریاچه را بررسی کرده و سپس وام های لازم را جذب می کند. این دریاچه در حدود چهار کیلومتری شهر واقع شده است و هنوز امکانات رفاهی برای گردشگران ندارد.

بهمنی تصریح کرد: شلمزار در زمینه مبلمان شهری ، چیزی برای گفتن وجود ندارد ، بنابراین عناصر شهری را می توان در مربع هایی نصب کرد که مطابق با نام این مربع ها باشد.

او اضافه کرد: شلمزار این مرکز دو و میدانی کشور است و ورزشکاران این شهر همیشه مقام بین المللی و ملی را دریافت کرده اند ، بنابراین ممکن است. آلمانی این ویژگی را در شهر نصب کرد.

شهردار شلمزار وی ادامه داد: پارکهای شهر فاقد مبلمان ، میدان و نورپردازی مناسب هستند که در صورت اختصاص مبلغ وام به آن ، در برنامه لحاظ می شود.

وی با اشاره به اینکه پیاده روها کفپوش مناسبی ندارند و این در برنامه مهم است ، گفت: با توجه به احداث مجتمع رفاهی در مسیر تونل زرهی ، که ابتدا باید زمینی باشد تا این کار انجام شود. منجر به توسعه پایدار شود درآمد شهرداری

دیدگاهتان را بنویسید