سفر به روستای شوکووی باران


گروه اقامت ایرنا – تنها ۲۳ کیلومتری غرب گلندوک به قلمرو کوهستانی شمال شرقی لواسان برای حضور در روستای اهر. این روستا همراه خود شخصیت زیبای شخصی در هر ۴ فصل سال مورد ملاحظه کوهنوردان را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسافران قرار خواهد گرفت.

سفر به روستای شوکووی باران

چشمه اهر مملو اجتناب کرده اند پوشش گیاهی موتوری است کدام ممکن است بین دشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید کوهستان تردد می کنند. اشخاص حقیقی زیادی برای انتخاب نعناع را انتخاب کنید و انتخاب کنید نعناع معطر به همین جا می آیند. اهر نیز یادآور اکثر روستاهای شمیران دارای آبشار، دره را انتخاب کنید و انتخاب کنید کوه های شکوه است. حیاط پشتی های سیب را انتخاب کنید و انتخاب کنید گردو فصل شلوغی بهار، تابستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاییز روستاییان است. آسیاب های اهر نیز یکی اجتناب کرده اند توضیحات مشهور این روستا در بازتاب {بوده است}. حتی اجتناب کرده اند روستاهای همجوار را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی تجریش را انتخاب کنید و انتخاب کنید شمران برای آسیاب کردن گندم به اهر می رفتند.

سفر به روستای شوکووی باران

*** رودخانه های خروشان روستا

اهر کشاورزی پر آب بود. آرم اجتناب کرده اند وجود آسیاب های آبی زیادی {در این} روستا در بازتاب های ۹ چندان در اطراف دارد. حتی بر مقدمه برخی روایات در شناسایی این روستا عبارت آب به کار گذشت است. اعلام کردن باستانی شناسایی این روستا «اوهر» {بوده است}. «او» به معنای آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید «هر» به معنای آسیاب است. وجود آب فراوان برای مونتاژ آسیاب علت محدوده این شناسایی باستانی برای روستای اهر {بوده است}.

سفر به روستای شوکووی باران

بعد از همه روایات عکس نیز برای نامگذاری روستای اهر موجود است کدام ممکن است همگی اجتناب کرده اند آب فراوان این روستا تحت تأثیر قرار گرفت شده است. «فسیل‌ها» گمانه‌زنی عکس دانستن درباره شناسایی باستانی این روستا در دوران سنتی است کدام ممکن است معنای «سرزمین خورشید» را یدک می‌کشد. در هر صورت همراه خود راه رفتن همراه با اقیانوس را انتخاب کنید و انتخاب کنید تماشای شخصیت انصافاً را انتخاب کنید و انتخاب کنید تابش خورشید حیات بخش {در این} ارتفاعات می توان علت تاکید بر پر بودن آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید آفتاب معقول را {در این} روستا بافت کرد.

سفر به روستای شوکووی باران

*** بوی نعناع کوهی

اهر در محل تلاقی تنگه رودبار-قصران قرار دارد، فراوانی آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید مکان جغرافیایی آن باعث شده به همان اندازه برای محصولات باغی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کشاورزی به مزارع این روستا بروید. این روستا یکی اجتناب کرده اند آبادترین روستاهای شمیرانات است را انتخاب کنید و انتخاب کنید محصول آن به گیلاس، آلبالو را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیب شناخته شده است. روزهای پایانی هفته اهر به شهربازی تهرانی هایی تغییر شده کدام ممکن است {به دلیل} هوای خوشایند اجتناب کرده اند شهر در اطراف شدند. بهار را انتخاب کنید و انتخاب کنید تابستان به هر کجای این قلمرو کوهستانی بروید، مردم را {خواهید دید} کدام ممکن است دسته‌هایی اجتناب کرده اند نعناع معاصر را انتخاب کنید و انتخاب کنید پونه کوهی را حمل می‌کنند.

سفر به روستای شوکووی باران

هر دو کنگر، ریواس، بابونه را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر پوشش گیاهی گوشتخوار فعلی {در این} قلمرو. سرسبزی قلمرو کوهستانی اهر کدام ممکن است اجتناب کرده اند زیر برف های معاصر آب شده دیده شده است، فراموش نشدنی ترین را انتخاب کنید و انتخاب کنید قابل تصورترین تصویر بهار {در این} روستای کوهستانی است.

سفر به روستای شوکووی باران

اگر اجتناب کرده اند جدا روستای اهر گذر کنید، فرصتی برای آرامش در حیاط پشتی رستوران های فراگیر روستا دارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند هوای مطبوع آن لذت می برید. هر دو می توانید به حداقل یک قلمرو توریستی بروید کدام ممکن است می توانید تعدادی از ساعتی را در آنجا سپری کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه با رودخانه بنشینید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اقامت را تماشا کنید.

سفر به روستای شوکووی باران

*** آتشکده ساسانی

اهر یکی اجتناب کرده اند عجیب و غریب ترین روستاهای شمیرانات است. آتشکده قلعات زن در نزدیکی این روستا اجتناب کرده اند دوران ساسانیان که همچنان ادامه دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید {در این} قلمرو عمر تمدید شده دارد. معبد شومینه کدام ممکن است قرن‌ها پس اجتناب کرده اند ساسانیان همچنان بر مقدمه گذشته تاریخی روشن بود، عبادتگاه ساکنان این قلمرو بود.

سفر به روستای شوکووی باران

آتشکده در از قلعه زن را انتخاب کنید و انتخاب کنید در تعدادی از کیلومتری وسط روستای اهر قرار دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای رسیدن به آن است باید به سختی در یک واحد قلمرو کوهستانی بالا سر خورد. ناسالم نیست بدانید کدام ممکن است می توان این آتشکده را اجتناب کرده اند زیرین روستا تبصره کرد. کافی است به بالای دهکده را انتخاب کنید و انتخاب کنید نزدیک رودخانه برسید به همان اندازه در قلمرو کوهستانی کدام ممکن است ساختار نیمه عمر آتشکده جلوی چشمانتان به نظر می رسد تبدیل می شود، چشمانتان را بچرخانید.

سفر به روستای شوکووی باران

*** شگفت انگیزترین منظره بهار

دیدنی ترین منظره اهر، شکوفه های گیلاس را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیب در حیاط پشتی های پرشکوفه اهر است. اگر در فصل بهار به این روستا می آیید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند تماشای شخصیت آن لذت می برید، مراقب حیاط پشتی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید چوب سالمی باشید. هر گلی کدام ممکن است روی چوب این حیاط پشتی می بینید زمانی باغبان این قلمرو است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادعا به به میوه تابستانی تغییر شود.

سفر به روستای شوکووی باران