سایت خبری تحلیلی شریان – در کشت و صنعت جیرفت چه می‌گذرد ؟,تاریخ تخلیه:
۲۳:۳۹ – ۱۴۰۱ چهارشنبه ۷ اردیبهشت


کد خبر: ۲۰۹۸۲۳

بازدید: ۳۷


کشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید صنعت جیرفت شناخته شده به عنوان بهترین مجموعه ی مالی در جنوب کرمان دستخوش سر خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمدهای سیاسیون قلمرو خصوصا طیف تکیه کن به مقامات در گذشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید حامیان مشاور ی حال شده است .
به گزارش شریان نیوز،کشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید صنعت جیرفت شناخته شده به عنوان بهترین مجموعه ی مالی در جنوب کرمان دستخوش سر خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمدهای سیاسیون قلمرو خصوصا طیف تکیه کن به مقامات در گذشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید حامیان مشاور ی حال شده است .

خبرهای واصله حکایت اجتناب کرده اند آن دارد کدام ممکن است بسیاری اجتناب کرده اند فرمانداران جریان دوم خردادی اجتناب کرده اند مشاور مجلس جیرفت درخواست شده است اند یکی اجتناب کرده اند نیروهای تکیه کن به این جریان به تماس گرفتن احمد بینا را به مدیرعاملی این نمایندگی بگمارد.
مشاور اصلاح‌طلب جیرفت نیز دوست ندارم منویات مدیریت معظم انقلاب در جاری وارد کردن فشار بر مسوولان وزارت جهاد کشاورزی {است تا} این نمایندگی همچنان حیات خلوت جریان دوم خرداد باقی نگه دارد.
شنیده شده انصار حزب الله جیرفت نیز ضمن هشدار به مشاور مجلس اجتناب کرده اند وی درخواست شده است اجتناب کرده اند مداخله را انتخاب کنید و انتخاب کنید اعمال فشار در امتیازات اجرایی قلمرو از نزدیک پرهیز نماید.