زلنسکی: وضعیت کنونی ممکن است به جنگ جهانی سوم منجر شود – القدس آنلاین | ایستگاه خبریوی ذکر شد: در صورت شکست مذاکرات همراه خود روسیه، احتمال بروز مبارزه جهانی سوم موجود است.

به گزارش قدس اینترنت، ولودیمیر زلنسکی در ذکر شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید گو همراه خود خبرگزاری سیانان ذکر شد کدام ممکن است کنار هم قرار دادن مذاکره همراه خود پوتین است با این حال اگر این رایزنی ها شکست بخورد، مبارزه جهانی سوم امکان پذیر است.

وی افزود: من می خواهم کنار هم قرار دادن مذاکره همراه خود پوتین هستم را انتخاب کنید و انتخاب کنید از ۲ سال قبلی کنار هم قرار دادن بودم را انتخاب کنید و انتخاب کنید در نظر گرفته شده نمی‌کنم با بیرون مذاکره بتوانیم این مبارزه را نوک دهیم. من می خواهم در نظر گرفته شده می کنم ما باید {از هر} چارچوب را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر فرصتی استفاده کنیم به همان اندازه بتوانیم همراه خود پوتین مذاکره کنیم.»

همراه خود نزدیک کردن به هفته چهارم تهاجم روسیه به اوکراین، زلنسکی آرزو کرد گفتگوهای تا حد زیادی شد. اوایل همین الان، رئیس جمهور اوکراین در پیامی ویدیویی آرزو کرد گفتگوهای بلافاصله شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید هشدار داد کدام ممکن است روسیه “تلفات زیادی متحمل ممکن است” را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزود: “ما همه وقت بر مذاکره اصرار داشته ایم را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه وقت راه رفع هایی برای صلح حاضر کرده ایم. من می خواهم آرزو می کنم اکنون صدای من می خواهم را بشنوند. زمان تحقق است، زمان مذاکره است، زمان بازگرداندن عدالت را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمامیت ارضی اوکراین است.

روابط مسکو را انتخاب کنید و انتخاب کنید کیف پس از الحاق کریمه به روسیه تیره شد. اقدامات ارتش آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناتو در استقرار نیروها در نزدیکی مرزهای روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید مداخلات آنها باعث تحریک مسکو را انتخاب کنید و انتخاب کنید شومینه مبارزه شد. روسیه هدف از آن مبارزه را خلع سلاح دونباس را انتخاب کنید و انتخاب کنید بردن تهدیدات ارتش ناتو از مرزهای شخصی دانسته را انتخاب کنید و انتخاب کنید می گوید کدام ممکن است به تقاضا روسای جمهور دونتسک را انتخاب کنید و انتخاب کنید لوهانسک در شرق اوکراین عملیات ارتش انجام داده است. روسیه روز شنبه اولین موشک مافوق صوت کینزال را پرتاب کرد.

تأمین: تجهیزات گلف خبرنگاران

رژیم اینترنت دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/