رژ لب Beautycounter: چرا رنگ خالص اهمیت دارد


من در مورد محصولات لبم گزنده هستم و دلیل آن را به شما می گویم. رژ لب Beautycounter نه تنها بهترین رژ لب من است ، بلکه رنگ آن فراتر از خلوص است. در اولین سفارش خود با کد CLEANFORALL20 20 درصد تخفیف بگیرید و به برنامه سودمندی بپیوندید و فقط امروز 20 درصد وام اضافی بگیرید! مطالب تبلیغاتی را در زیر مشاهده کنید.

براق کننده لب Beautycounter

من از آن دسته افرادی هستم که به چیزی روی لب نیاز دارند ، نه به خاطر رنگ ، بلکه به دلیل احساس! من در هر گوشه و کنار زندگیم نوعی لب دارم: در کیف ، ماشین ، میز کار ، میز خواب ، درب منزل. برای هر نقطه یک محصول لب وجود دارد!

در اینجا یک واقعیت نه چندان جالب وجود دارد: بسیاری از رژ لب های موجود در بازار امروزه حاوی موادی هستند که باید از آنها اجتناب کرد. مواد اولیه دقیقاً چیست؟ فلزات سنگین مانند سرب ، نیکل و کروم.

“رژ لب به ویژه نگران کننده است زیرا می تواند بلعیده شود و سطح ایمن تماس با فلزات مانند سرب وجود ندارد. این همچنین چیزی است که می توانید چندین بار در روز برای چندین دهه استفاده کنید تا فلزات در بدن شما جمع شوند. “مارگی کلی از بنیاد سرطان پستان و کمپین آرایش ایمن

نه تنها ما این محصول را مصرف می کنیم (طبق یک مطالعه حدود چهار پوند از آن در طول زندگی) ، بلکه احتمالاً وقتی بچه ها را می بوسیم یا بطری های آب خود را با آنها به اشتراک می گذاریم ، آن را با آنها به اشتراک می گذاریم.

همه ما می دانیم که باید از سرب اجتناب شود ، درست است؟ این دیگر در رنگ ، بنزین ، مداد وجود ندارد – و با این حال می توان آن را در آرایش یافت.

در سال 2012 ، FDA کشف کرد که 400 رنگ رژ لب محبوب حاوی سرب است.

این نوروتوکسین می تواند منجر به اثرات منفی سلامتی در بزرگسالان و کودکان شود ، اما کودکان مبتلا به مغز در معرض آسیب بیشتر هستند.

دستانی که محصولات لب را در دست دارند Beautycounter

رژ لب Beautycounter با بقیه تفاوت دارد

علاوه بر خالص

چه مرهم لب روزانه باشد یا رژ لب پر جنب و جوش برای استراحت عصرانه ، من محصولات Beautycounter را انتخاب می کنم زیرا می دانم که با رعایت بهداشت و ایمنی فرموله شده اند.

Beautycounter بیش از 1800 ماده مشکوک را در همه دستور العمل های خود حذف کرده است – به اصطلاح “لیست هرگز”. آنها تمام تلاش خود را می کنند تا هر ماده ای را با بالاترین استانداردها آزمایش کنند. آنها حتی تامین کنندگان میکا را آزمایش می کنند.

یک مثبت! تمام آرایش آنها 3 بار برای فلزات سنگین آزمایش می شود و آنها هرگز از عطرهای مصنوعی در هیچ یک از محصولات خود استفاده نمی کنند. دو مورد بزرگ برای من!

منبع مسئولیت پذیر مواد تشکیل دهنده

میکا: میکا یک ماده معدنی است که به محصولات زیبایی مورد علاقه شما می درخشد ، اما از آنجا که شیوه های غیر اخلاقی جدی در این صنعت وجود دارد ، منابع می توانند مبهم باشند.

در سال 2020 ، Beautycounter 100٪ از تامین کنندگان خود را مورد بررسی قرار داد تا اطمینان حاصل شود که روش های کار آنها مسئولانه و اخلاقی است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید این مستند قدرتمند 12 دقیقه ای را تماشا کنید.

وانیل: برداشت وانیل یک فرایند بسیار پرمصرف است و این صنعت از لحاظ تاریخی به دلیل نگرانی های حقوق بشر بدنام بوده است.

Beautycounter متعهد است که با یک تامین کننده متعلق به زنان برای به دست آوردن وانیل با کیفیت بالا و همچنین بهبود کیفیت زندگی جامعه کشاورزی خود همکاری کند. این وانیل ارگانیک که از منابع مسئول تهیه شده است در Beyond Gloss و Sheer Lipstick یافت می شود.

کت تمام محصولات لب Beautycounter را در دست دارد

محصولات لب Beautycounter

ما چندین گزینه مختلف لب برای همه دوستداران محصولات لب داریم:

رژ لب حالت دهنده شفاف نابغه

این رژلب با رنگدانه روشن تر و فرمول مرطوب کننده فوق العاده ، محصولی است که بسیاری از مشتریان آن را با بالم لب خود جایگزین کرده اند! این چیزی است که من برای لب های “روزمره” استفاده می کنم. این فرمول شبیه مومیایی رنگ است. آنها کمی عطر وانیل دارند – این الهی است!

رژ لب رنگی شدید

این رنگهای با دوام بیشتر دارای رنگدانه بیشتری هستند. آنها را بیشتر به عنوان لکه لب در نظر بگیرید. من از آنها برای بیرون آمدن لب هایم استفاده می کنم. آنها در انواع مختلف رنگارنگ ، از خنثی تا پر جنب و جوش و جسورانه وجود دارند. این رژ لب های خامه ای دارای بوی نعناع طبیعی و طراوت هستند! من ترجیح می دهم کمی زرق و برق داشته باشم تا آنها را کمی “روشن” کنم.

فراتر از درخشش

اگر از طرفداران زرق و برق هستید ، ما آن را فقط شگفت انگیز داریم! آنها صاف هستند ، چسبناک نیستند و اپلیکاتور عالی است. لوله یک نسخه بسیار بهبود یافته با شکل بیضی شکل زیبا است که وقتی دستان خود را مانند لوسیون دارید به راحتی باز می شود!

  • Big Shine Duo: با ریمل جدید Think Big Big + Beyond Gloss در هر سایه دلخواه خود استفاده کنید تا 15٪ صرفه جویی کنید!

ژله

حال و هوای شیرین؟ این براق های براق ، شفاف و نرم ، جلوه ای غیرقابل مقاومت ایجاد می کنند (بدون چسبندگی پایان).

نرم کننده لب

من هر شب قبل از خواب آن را می پوشم و فوق العاده آرامش بخش و آرامش بخش است. من عاشق رایحه گل همیشه بهار هستم!

سایه های مورد علاقه من

همه محصولات لب Beautycounter برای انواع رنگ پوست مناسب است. در اینجا لباس های مورد علاقه من است:

رژ لب های شفاف – رز (تقریبا صورتی) ، شاخه (خنثی) ، چوب رز (جدی / بالغ) و مروارید (براق شفاف) مورد علاقه من هستند!

رژ لب رنگی شدید – پشت صحنه و لباس سیاه کوچک! من Garden Party را امتحان کردم و نتوانستم به وضوح ظاهر شوم ، اما دوستم سارا آن را دوست دارد!

فراتر از درخشش – Magnolia Shimmer کاملاً! Brlelée همچنین عالی است اگر شما خنثی را ترجیح می دهید. Dahlia نیز یکی از موارد مورد علاقه من است.

ژله – سوربت عالی است!

مومیایی کردن – من عاشق گل همیشه بهار هستم !! بیشتر از نعناع – تکان دهنده است ، می دانم! من هر شب قبل از خواب آن را می پوشم.

محصولات لب Beautycounter

تبلیغات >>

  1. 20٪ تخفیف برای اولین سفارش خود با کد دریافت کنید تمیز کردن 20… فقط باید یک آدرس ایمیل استفاده نشده باشد.
  2. سفارش خود را در 22 یا 23 سپتامبر به برنامه Band of Beauty Benefit ارتقا دهید و 20٪ اعتبار Beautycounter Cash Credit را پس بگیرید! مانند Amazon Prime است و برای پیوستن 2 هدیه رایگان (پوست شب و ماسک ذغال) دریافت می کنید.

سایر پست های زیبایی تمیز که ممکن است آنها را نیز دوست داشته باشید:دیدگاهتان را بنویسید