[ رژیم کانادایی ] تا بهتر بفهمد که او اصلاً کانادایی نیست


مثل همیشه به سراغ غذا رفتم و منتظر ماندم تا غذا آورده شود و حمله کردم. در مقابل او یک بطری آب هویج و سیب و یک کاسه ماست دیدم. او هم نشسته بود و به آنها نگاه می کرد. به پسر عمویم زنگ می زنم. گویی منتظر مجوز افطار بود. اما در واقع او انتظار داشت شامی که شامل رازیانه چرب و چیلی خاله بود با برنج سرو شود.

فکر کردم چرا می خواهد آب سیب هویج و رازیانه بخورد؟ این سه تا چه ویژگی مشترکی دارن؟ بعد با خودم گفتم چه چیزی داری؟ والا …

خلاصه من خیلی گرسنه بودم. به محض اینکه بشقابم را با پلو پر کردم و داخل بشقاب رازیانه فرو رفتم ، دیدم که او آب سیب و هویج را در لیوان دو فنجانی ریخت و آن را کنار گذاشت. دو فنجان می خورد و می گذارد.

طاقت نداشتم. وقتی غذا می خوردم ، از او پرسیدم چرا غذا نمی خورد.

او گفت: “نمی توانم ،” انگار صدایش از ته چاه می آمد. در چهارمین روز رژیم ، فقط باید آب میوه و ماست بخورم.

من که دهانم را با چربی آجیل مالیده بودم ، پرسیدم: “نهاااااار؟” بعد گفتم: انشاءالله صبحانه خوبی خوردی؟

اره گفت. یک فنجان قهوه ، یک تکه شکر و نان تست.

کم کم نگرانش شدم. گفتم الان اشکالی نداره؟

او گفت بله.

من همچنین از نظر ذهنی گفتم که رنگ زرد صورت شما ، همراه با رنگ سال ، مشخص است که این خوب است.

به طور خلاصه ، من فهمیدم که پسر عموی ما توسط رژیم اسیر شده است ، او همچنین اصالت کانادایی دارد. جالب اینجاست که او خودش می داند رژیم کانادایی یک رژیم بسیار پیچیده است که توسط بسیاری از کارشناسان تأیید نشده است ، اما می گوید من چاره ای ندارم و باید برای عید قربان وزن کم کنم. ضرب المثل “مرا بکش و زیبا کن” در اینجا پاسخ می دهد.

کسی نیست به او بگوید ، ای مرد چاق من ، شما 30 سال با این همه عظمت و چربی کار کرده اید ، 15 روز است که رژیم کانادا همه چیز را می سوزاند ، آره؟ !!!

رژیم کانادا از ما چه می خواهد؟

او می گوید با رژیم 15 روزه کانادایی به وزن ایده آل خود می رسد. و در بین کسانی که می خواهند در کوتاه ترین زمان ممکن وزن خود را کاهش دهند ، این رژیم طرفداران خود را دارد.

وقتی رژیم روزانه او را دیدم ، احساس ضعف کردم ، اگرچه تا جایی که می توانستم غذا خوردم. برنامه بسیار سختگیرانه و بی رحمانه نوشته شده است. ویل واقعاً می خواهد شما به آن پایبند باشید.

صبحانه فقط قهوه یا چای با یک تکه شکر است. یک روز به او غذا می دهند و یک برگ نان تست به آن اضافه می کنند. من شخصاً احساس نمی کنم یک مجموعه کامل هستم.

برای ناهار ، نصف سینه مرغ به صورت آب پز یا سرخ شده با کاهو و آب لیمو مصرف می شود. بیشتر شبیه یک میان وعده است. در برخی از روزها ، باید یک یا دو تخم مرغ آب پز یا ماهی سرخ شده یا چند ورقه سوسیس بخورید.

برای شام ، 300 گرم گوشت یا مرغ آب پز ، یا فقط یک سالاد کرفس و کلم با سس آب لیمو ، پنیر رژیمی ، هویج و تخم مرغ آب پز.

نکته ای که توجه من را به خود جلب کرد این بود که اگر امشب به شما اجازه خوردن گوشت آب پز داده شود ، فردا محکوم به خوردن سالاد کرفس هستید. مثل اینکه می خواهد یک شب بخوابی. فقط با آب لیمو تزریق شده است. به این فشار می گویند.

برای من شکنجه به نظر می رسد ، اما دختر عمه جان پذیرفت و مجبور شد دستورات رژیم کانادا را ظرف 12 روز و برای رژیم تثبیت ، همانطور که می گویند ، 3 روز اجرا کند.

تعداد مخالفان این رژیم بسیار کمتر از حامیان آن است. این بدان معناست که تعداد بیشتری وجود دارد. که برای من هم منطقی به نظر می رسد.

قوانین دیکتاتوری کانادا (مراقب رفتار خود باشید)

در این حالت ، تعدادی قانون وجود دارد که رعایت نکردن آنها منجر به خشم می شود.

اگر در یک لحظه شیطان به طور تصادفی به شما برخورد کرد یا فراموش کردید که رژیم می گیرید ، یک تکه شکلات خوردید که در رژیم غذایی شما وجود ندارد ، از رژیم کانادا حذف شدید و از آن لحظه اخراج شدید تا در مورد رفتار اشتباه خود فکر کنید. و حق ورود به مدت دو ماه را دارید. شما زمین ندارید (نمی دانم چرا رهبر کره شمالی جلوی چشم من ظاهر شد).

تنقلات ممنوع است. (من با تنقلات زندگی می کنم).

الکل ، شیرینی ، روغن ، سس ، شکر ، کربوهیدرات ، چربی ، غلات ، ممنوعیت.

عمداً یا ناخواسته در وعده غذایی روزانه خود دخالت نکنید.

یک قاعده خوب این است که شما مجاز هستید هر چقدر که می خواهید آب بنوشید. (خود مردم می دانند که مردم برای نوشیدن آب تنبل هستند. نه ، خدا نکند ، شیر آب را ببندیم).

یک قانون خوب دیگر این است که افراد مبتلا به فشار خون بالا ، بیماری قلبی ، زخم معده و سایر شرایط پزشکی اجازه ورود به رژیم کانادا را ندارند. (خسته نباشید)

حیوانات خانگی رژیم غذایی کانادایی که در آبهای اقیانوس اطلس شنا می کنند

داشتن رژیم غذایی منظم و دقیق بسیار خوب است و این مشکل در این رژیم مشاهده می شود (البته بسیار سخت گیر است ، کمی انعطاف پذیری نیز خوب است). اما او دقیقاً به شما می گوید دقیقاً چه چیزی را باید به طور منظم بخورید. اما ترکیب این مواد مغذی اصلاً اصولی و منطقی نیست. وقتی جزئیات را می خوانید ، قلب شما به سمت شکم مناسب غذا کشیده می شود.

  • اول ، کربوهیدرات ها و چربی ها به طور کامل از غذا حذف می شوند. دو منبع اصلی انرژی در بدن نادیده گرفته می شود و هیچ منطقی در این مورد وجود ندارد. خبری از میوه نیست البته به جز آب سیب هویج در روز چهارم در وسط فسیل ما.
  • صبح ، وعده این پادشاه مهم وعده ها در این حالت به راحتی نادیده گرفته می شود. وعده ای که متابولیسم بدن را تحریک می کند ، آیا می توان با یک حبه قند و یک فنجان قهوه آن را برآورده کرد؟!
  • این رژیم غذایی بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن را تأمین نمی کند. به عنوان مثال ، بدن دچار کمبود شدید ویتامین B است که هیچ تاثیری جز ریزش مو ندارد. نه وزن کم می کنید ، نه زود کچل می شوید.
  • شما چند سال دارید؟ کالری مورد نیاز روزانه شما را در نظر نمی گیرد. مردم رژیم سختی نوشتند. صرف نظر از جنسیت؟ آیا آنها جوان هستند یا نه؟ آنها به چند کالری در روز نیاز دارند؟ وزن آنها در حال حاضر چقدر است و می خواهند به چه وزنی برسند؟ همه نسخه می گیرند.

حداکثر مقدار کالری دریافتی این رژیم بین 600 تا 800 کالری است. اگرچه نیاز افراد به کالری ، بسته به سن و وضعیت جسمی آنها ، بسیار بیشتر است. اگر همان 600-800 کالری مصرف کنید ، خیلی سریع آنها را از دست خواهید داد.

  • و یکی دیگر از اشکالات عمده تفاوت کالری است که وعده های روزانه این رژیم وعده می دهد. امروز یک وعده غذایی پرکالری ، روز بعد یک وعده غذایی کم کالری. این ارتعاشات باعث ایجاد شوک شدید در بدن می شود.
  • یکی از آثار بد این رژیم غذایی در طول روز شدت گرسنگی است که به طرز عجیبی بر روحیه ، تمرکز و عملکرد تأثیر می گذارد. این پسر عموی کینه توز و شاداب من به یک عروسک زرد رنگ تبدیل شده است که به نظر می رسد او را به اشتباه در لباسشویی به لباس های رنگی انداخته است. ضعیف ، زرد و دندانه دار. اعصاب بسته شده در 3 دقیقه عسل قابل خوردن نیستند.
  • از دست دادن عضلات یکی دیگر از موارد ناپسندی است که با این رژیم اتفاق می افتد. وقتی بدن می بیند که در حال کاهش وزن است ، در طول روز چربی ذخیره می کند و ماهیچه های بدون چربی را برای انرژی می سوزاند. و هنگامی که رژیم غذایی پاسخ نمی دهد ، وزن اضافی با عضله بر نمی گردد. زیرا چربی ها با میل شما را در آغوش می گیرند. مخصوصاً چربی های سرسخت دور شکم.
  • کاهش سریع وزن نیز به دلیل کاهش شدید آب بین سلولی بدن رخ می دهد. این به خودی خود باعث ایجاد دسته های مختلف دیگر مانند سردرد ، سرگیجه و تیرگی می شود و در نتیجه باعث ایجاد عوارض جانبی در آب می شود.
  • به گفته پسر عمو ، در این دوره تربیت بدنی و ورزش نیز وجود داشت. اما او آنقدر بی روح بود که فعالیت های روزانه خود را دردناک انجام می داد ، چه برسد به ورزش.
  • هرجا به این رژیم نگاه می کنم ، هیچ پایه علمی در آن نمی بینم. کسانی که این رژیم کانادایی را طراحی و اجرا کردند ، من مطمئن هستم که والدین آنها کانادایی نیستند ، فکر نمی کردند که کاهش وزن غیر طبیعی در 15 روز در همان 15 روز باز می گردد؟!

در نهایت ، ما آخرین کلمه را می گوییم:

اگرچه صحبت های زیادی در مورد آسیب ها و تلفات این رژیم انجام شد ، اما بسیاری معتقد بودند که این رژیم کار کرد و موفق بود. عوامل زیادی ممکن است در این موفقیت نقش داشته باشند ، و این دلیل قانع کننده ای برای اثبات خوب بودن این رژیم نیست. این افراد ممکن است شرایط جسمانی مناسبی برای تحمل آن 15 روز داشته باشند و فقط خود را به آن 15 روز محدود کرده و سپس به رژیم غذایی عادی خود روی آورده اند.

اما در اصل ، افرادی که در این حالت هستند زمان زیادی را صرف مقاومت در برابر آسیب آن نمی کنند. بنابراین خوب است که به علم ضعیف کودک اعتماد کنیم و روشها و روشهای مورد تایید علم را دنبال کنیم. کارشناسان سالها مطالعه می کنند و از نور تغذیه می کنند ، بنابراین روزی می توانند به شما کمک کنند. برای هرگونه تغییر در شیوه زندگی خود ، اطمینان داشته باشید که بسته به شرایط جسمانی شما توصیه هایی را برای کاهش یا حتی افزایش وزن به شما ارائه می دهد.

هرچه کاهش وزن کندتر و اساسی تر باشد ، ثبات آن بیشتر است. و برای کاهش وزن اصلی ، تحریک مرکز کنترل گرسنگی در مغز شما دیگر جواب نمی دهد. در عین حال ، ضمن ارائه رژیم غذایی سالم و متعادل با میان وعده های خوب برای بدن ، باید تمرینات لازم و اساسی را زیر نظر مربی انجام دهید تا به نتیجه دلخواه برسید. اجازه دهید ذهن شما را آرام کنم: رژیم بدون سلامتی شما را سالم نمی کند.

حالا می توانید از خودتان بگویید؟ آیا آماده اید بدن خود را به خطر بیندازید تا در خانواده خوب به نظر برسد؟ نظر شما در مورد رژیم کانادا چیست؟ آیا این را تجربه کرده اید؟ اگر فکر می کنید من اشتباه می کنم ، خوشحالم که اشتباه می کنم. منتظر پیام شما هستم

دیدگاهتان را بنویسید