رویکردی در مدیریت شهری – خدمات صادقانهایمنا ، حسن بخشنده ، افسر پلیس ، با بیان اینکه رشد و توسعه فراگیر شهری نیازمند سیاست گذاری و برنامه ریزی در بخشهای مختلف است ، گفت: علاوه بر تقویت و توسعه زیرساخت ها ، رهبری شهرستان کاشان نیز باید نگران پاسخگویی مداوم به نیازهای فعلی شهروندان

وی معرفی آسفالت را یکی از معروفترین و در عین حال مهمترین مسئولیتهای شهرداریها عنوان کرد و افزود: کیفیت راههای شهری باید شأن شهروندان باشد؛ شهروندانی که به عنوان مالکان واقعی شهر ، تکیه گاه اصلی شهرداری در تأمین منابع و هزینه ها هستند.

شهردار کاشان با تمرکز بر استفاده از آسفالت در مناطق و نواحی مختلف بسته به نیاز و خواسته های شهروندان خاطرنشان کرد: تسهیل در رفت و آمد شهروندان ، اطمینان از ایمنی سفر و افزایش سطح رضایتمندی مردم از مواردی است که می تواند بهبود یابد ، آسفالت و توسعه راه به دست آورد توسط او …

بخشنده آمنی با اشاره به روکش آسفالت در مناطق مختلف کاشان در هفته های اخیر گفت: علاوه بر ساخت آسفالت ، پروژه های قابل توجهی مانند محور امیرکبیر و زیرگذر ، به نیازهای شهروندان در مناطق کم توجه توجه می شود. مناطق درآمدزا مانند حسین پور و کوچه رواندا.تعیین رهبری. شهر برای توسعه این بخش خدمات متوازن است و بر عدالت متمرکز است.

وی رفتار عادلانه را اصل دوره فعلی شهرداری توصیف کرد: شهروندان نباید با زندگی در منطقه یا منطقه ای به نام “فقیر” از منابع و خدمات مناسب محروم شوند.

شهردار کاشان ادامه داد: با اصلاح سیاست و جهت گیری صحیح برنامه ها باید فاصله موجود در نقاط مختلف کاشان بسته شود و توسعه شهر باید بر اساس عدالت و تعالی باشد.

پولیس بخشندی گفت که باید در هر ولسوالی و منطقه لیستی از راه های نیازمند به آسفالت تعریف شود و نیازهای شهروندان به موقع و جهادی تامین شود. پس زمینه انجام شده است.

وی همچنین توسعه راه ها بر اساس کار کارشناسی و تخصصی را یکی از رویکردهای مد نظر در این دوره از مدیریت شهری عنوان کرد و افزود: افزایش دسترسی به مسیرهای مهم شهری یکی از مناطقی است که می تواند ترافیک را تا حد زیادی کنترل و مدیریت کند.

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید