راهنمای منابع درمان اختلال خوردن


بر اساس دانشکده بهداشت عمومی هاروارد TH Chan ، 9 درصد از جمعیت ایالات متحده – حدود 28.8 میلیون نفر – در طول زندگی خود از اختلال خوردن رنج می برند.

اگرچه این عدد در حال حاضر وحشتناک است ، فقط بیماری های قابل تشخیص مانند پرخوری عصبی ، بی اشتهایی عصبی یا پرخوری را در نظر می گیرد.

هنگامی که اختلال غذایی را به گفتگو می آورید – یک رفتار منفی که اغلب منادی اختلال خوردن است – اعداد و ارقام به سرعت افزایش می یابد.

بررسی انجام شده خودم این مجله با همکاری دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل تخمین زده است که شصت و پنج درصد از زنان آمریکایی بین 25 تا 45 سال دارای اختلالات خوردن هستند.

طبق نظرسنجی ، این بدان معناست که آنها “افکار ، احساسات یا رفتارهای ناسالم مربوط به غذا یا بدن خود را تأیید می کنند”.

باز هم ، این رفتار بی نظم اغلب منجر به پیشرفت بیشتر اختلال خوردن می شود. با توجه به نتایج نهایی احتمالی آنها نباید آنها را بی اهمیت تلقی کرد.

ناتالی ولش ، مدیر تغذیه Beachbody ، MS ، RDN ، توضیح می دهد: “اختلالات خوردن بسیار مضر است زیرا می تواند به طور چشمگیری بر همه سیستم بدن تأثیر بگذارد و باعث هدر رفتن جسمی و روحی شود.” “بسته به نوع اختلال خوردن ، همه چیز از سیستم قلبی عروقی. سیستم غدد درون ریز می تواند تحت تأثیر قرار گیرد. “

هنگام غروب یک زن از پنجره به بیرون نگاه می کند.

بر اساس گزارش هاروارد ، افراد بیشتری بر اثر اختلالات خوردن جان خود را از دست می دهند ، طبق گزارش هاروارد: سالانه 10،200 نفر بر اثر اختلالات خوردن جان خود را از دست می دهند.

برخی از علائم جسمانی که ممکن است فرد مبتلا به اختلال خوردن باشد ، شامل نوسانات قابل توجه وزن ، عادات نامنظم روده ، غش و تغییرات پوست یا مو است.

علائم رفتاری شامل مشغله در مورد وزن ، کالری یا کربوهیدراتها به حدی است که اولویت آن نسبت به سایر فعالیتها است. نگرانی در مورد اندازه یا شکل بدن ؛ محدودیت شدید در غذا ؛ یا اجتناب از فعالیتهای اجتماعی مربوط به تغذیه.

ورزش بیش از حد نیز می تواند رفتارهای مرتبط با اختلالات خوردن باشد.

برای لیست کامل تر ، لطفاً این مقاله کلینیک کلیولند را بخوانید.

همچنین ، اگر شما یا یکی از عزیزان خود این رفتار را از خود نشان می دهید ، آن را به متخصص مراقبت های بهداشتی خود گزارش دهید.

در Beachbody ، هدف ما این است که به مردم کمک کنیم زندگی سالم تر و مولد تری داشته باشند.

ما توصیه می کنیم که بر غذاهای مغذی تمرکز کنید و به طور منظم ورزش کنید و بله ، ما می خواهیم وقتی در آینه می بینید احساس خوبی داشته باشید.

ما تمام تلاش خود را می کنیم تا به شما کمک کنیم این کار را به روشی ایمن و پایدار انجام دهید ، بنابراین اگر خود یا شخصی را می بینید که علائمی از یک رابطه ناسالم با بدن ، غذا یا ورزش خود نشان می دهید ، در اینجا چند منبع وجود دارد. امیدواریم بتوانیم کمک کنیم

انجمن ملی اختلالات خوردن (NEDA)

اگر به اطلاعات بیشتری در مورد اختلالات خوردن نیاز دارید ، می توانید از وب سایت انجمن ملی اختلالات خوردن (NEDA) شروع کنید.

در اینجا اطلاعات کلی ، ابزار تأیید و پشتیبانی رایگان یا کم هزینه را خواهید یافت.

کریستا مگوایر ، مدیر تغذیه Beachbody ، RD ، CSSD ، می گوید: “اگر شما لزوماً احساس ناراحتی نمی کنید ، این مکان خوبی برای شروع است.” منابعی برای مطالعه و تعریف وضعیت شما هستند. “

مگوایر می افزاید: “به علاوه ، اگر دوست یا عزیزی دارید که نگران آن هستید ، می توانید از این منبع برای چاپ آن برای نشان دادن آنها استفاده کنید.”

آکادمی تغذیه و رژیم درمانی

بسیار مهم است که گروه متخصصانی را پیدا کنید که به شما کمک کنند – آنها تیم بین رشته ای شما نامیده می شوند.

ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی شما می تواند به شما در پیشبرد توصیه ها یا درمان کمک کند.

شما می توانید با استفاده از متخصص تغذیه واجد شرایط (RD) پیدا کنید آکادمی تغذیه و رژیم درمانی ابزار تخصصی پیدا کنید

پس از وارد کردن کد پستی ، به یاد داشته باشید که روی منوی کشویی Specialty کلیک کرده و اختلالات خوردن را انتخاب کنید.

مدارک معتبری مانند متخصص اختلال خوردن (CEDS) یا متخصص تغذیه اختلال خوردن ثبت شده (CEDRD) اطمینان می دهد که فرد متخصص در این زمینه است ، اما لازم نیست جستجوی خود را محدود کنید.

بسیاری از RD های فاقد این مدارک هنوز در مورد این موضوع یاد می گیرند.

ولچ می گوید: “من می گویم که یافتن یک متخصص تغذیه متخصص در زمینه اختلالات خوردن و همکاری فردی با آنها م effectiveثرترین مکان برای شروع است.” برای درمان “

مگوایر می افزاید: “توجه شخصی مهم است زیرا همه منحصر به فرد هستند.” “این منبع می تواند به شما کمک کند کسی را پیدا کنید که به شما در حل محرک یا مشکل خاص شما کمک کند.”

انجمن ملی بی اشتهایی عصبی و بیماریهای مرتبط (ANAD)

اگر به دنبال حمایت برای جمعیت خاصی (LGBT +، افراد مسن ، بدنهای بزرگ و غیره) هستید ، انجمن ملی بی اشتهایی عصبی و بیماریهای مرتبط (ANAD) وب سایت طیف گسترده ای از گروه های پشتیبانی را ارائه می دهد.

ولش توضیح می دهد: “احساس اجتماع می تواند حمایت فوق العاده ای برای افراد مبتلا به اختلال خوردن باشد.”

او می افزاید: “اینکه بتوانید دور هم جمع شوید و داستان ها ، مبارزات ، پیروزی ها و موارد دیگر را با سایر افرادی که تجربه مشابهی با شما دارند به اشتراک بگذارید ، می تواند به شما نیرو دهد.”

رکورد بازیابی

کاربرد رکورد بازیابی همراه کامل در راه بهبودی

با استفاده از گزارشات غذایی ، برنامه های غذایی ، افکار ، تاکتیک های مقابله ، نمودارها و سایر ابزارها ، می تواند به عنوان یک ابزار خودیاری یا به عنوان یک ابزار ارتباطی بین قرارهای ملاقات برای ارتباط با تیم درمانی شما عمل کند.

به عنوان مثال ، متخصص تغذیه ممکن است گزارش تغذیه شما را بررسی کرده و بازخورد ارائه دهد ، یا مشاور شما ممکن است یادداشت هایی در مورد جلسه اخیر شما به اشتراک بگذارد.

مگوایر می گوید: “اگر به پزشک عمومی یا پزشک عمومی مراجعه می کنید ، می توانند از طریق این مرکز با شما ارتباط برقرار کنند.” “کل تیم درمانی شما می تواند از آن برای هموارسازی راه بهبودی استفاده کند.”

به امید اختلال خوردن

در نهایت ، اگر هیچ یک از این منابع به شما دسترسی ندارند ، اختلال خوردن امید وب سایت لیستی جامع از منابع اضافی برای حمایت از اختلالات خوردن ارائه می دهد.

بازیابی یا تغییر ماهیت یک اختلال خوردن یک کار تک به تک نیست و بهبود کامل به تلاش گروهی نیاز دارد.

اگر شما یا شخصی که برای او اهمیت قائل هستید ممکن است مشکلی داشته باشید ، منبعی را در این لیست پیدا کنید که با شما صحبت می کند و ارائه دهنده خدمات درمانی خود را به صحبت دعوت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید