راز پیکر سوخته در الهیه مشهدبه گزارش ایمنا ، محمود عارفیراد در این باره اظهار داشت: «حدود چهار یا پنج روز پیش ، جسد در پشت قبرستان منزل آباد واقع در انتهای الهیه پیدا شد.

وی ادامه داد: “چند نفر جسد را در جعبه های خواب در منطقه پیدا کردند.” عواقب کتک زدن بر بدن آشکار است. مرد دستهایش را بسته بود و بدنش کاملاً سوخت.

قاضی ویژه قتل عمد در مشهد با بیان اینکه تحقیقات درباره این پرونده ادامه دارد ، گفت: این پرونده قطعا جنایی است اما هنوز هویت آن مشخص نشده است. اس

عارفیراد تصریح کرد: شلوار سیاه مشکی ، لباس زیر سفید ، لباس زیر قرمز و لباس ورزشی قرمز از جمله ویژگی هایی است که برای شناسایی قربانی اعلام شده است. شهروندان باید افراد مفقود شده با چنین ویژگی هایی را به پلیس گزارش دهند.

عمه بی رحم خواهرزاده اش را به آتش کشید

یک زن 58 ساله در اقدامی وحشتناک برادرزاده خود را با ضربات چاقو کشته و سرانجام وی را به آتش کشید و خودکشی کرد. عصر روز 7 اکتبر ، ساکنان یک ساختمان مسکونی در غرب تهران از داخل یکی از خانه ها صدای جیغ را شنیدند. چند لحظه بعد ، دختری از خانه فرار کرد و فریاد کشید و از همسایه ها کمک خواست. وقتی همسایه ها وارد آپارتمان شدند ، دختر برنزه ای را دیدند و با کمک آنها توانستند آتش را خاموش کنند.

در همان زمان ، این حادثه به پلیس گزارش شد و پلیس دیری نپایید. به محض ورود به آپارتمان ، با صحنه ای هولناک روبرو شدند. یک دختر 36 ساله از ناحیه شکم مورد ضربات چاقو قرار گرفت و موهایش به طور کامل سوخت. اورژانس او ​​را به بیمارستان رساند و عامل این حادثه وحشتناک ، عمه اش دستگیر شد.

چند دقیقه پس از این حادثه ، بیمارستان گزارش داد که دختر جوان بر اثر خونریزی شدید و سوختگی جان خود را از دست داده است. پرونده به قاضی محمد وهابی ، بازپرس جنایی تهران گزارش شد و عمه جنایتکار برای تحقیقات به اداره دهم اطلاعات تهران منتقل شد.

زن 58 ساله هنگام برخورد با افسر پلیس به کشتن برادرزاده اش اعتراف کرد و گفت که شب این حادثه بسیار عصبانی بود و ناخواسته خواهرزاده خود را کشت. او گفت: “من رفتار شیوا (قربانی) را دوست نداشتم و دختر 32 ساله ام نیز تحت تأثیر او قرار گرفت و رفتار او تغییر کرد.

شیوا و دخترم آنقدر به هم نزدیک شدند که مدام با هم بودند. من بارها به دخترم هشدار دادم که سفرهای خود را با شیوا کوتاه کند ، اما فایده ای نداشت و او به سخنان و توصیه های من توجه نکرد. وی ادامه داد: شیوا شب حادثه به خانه من آمد. آنها می خواستند با دخترم ملاقات کنند. اما من اجازه ندادم و به دخترم گفتم شما حق خروج از خانه را ندارید. به شیوا گفتم خانه ما را ترک کند. اما ناگهان دخترم مقابل من ایستاد و با لحنی تند خواست در کارش دخالت نکند.

من می توانستم همه اینها را از چشم شیوا ببینم و آنقدر عصبانی بودم که چاقویی را از آشپزخانه برداشتم و با چاقو به شکم او چاقو زدم. او که مجروح شده بود به من احترام نمی گذاشت و من که بسیار عصبانی بودم این بار مایع اشتعال زایی را که در خانه داشتیم روی سر و موهایش ریختم و فندک روشن کردم که آتش گرفت. او گفت: “من واقعاً قصد جان برادرزاده هایم را نداشتم و در مقطعی ، در بحبوحه خشم ، تصمیم گرفتم او را بترسانم ، اما او ناگهان شعله ور شد و اکنون واقعاً متأسفم.”

عمه بی رحم با اعتراف به قتل خواهرزاده اش ، به دستور بازپرس جنایی تهران دستگیر و برای تحقیقات بیشتر به بخش 10 پلیس آگاهی تهران تحویل شد.

مرگ تلخ کودک 7 ساله در چابهاری

پسر هفت ساله چابهاری هنگام بازی بر اثر برق گرفتگی جان خود را از دست داد. طوفان گرمسیری هفته گذشته مناطق جنوبی کشور را درنوردید. تاز یک پسر بچه هفت ساله دچار برق گرفتگی شد و بی رحمانه کشته شد. این خبر در میان هجوم خشمگین شاهین خشمگین از بین رفت. این اولین باری نیست که برق گرفتگی در چابهار رخ می دهد.

چندی پیش دو نفر بر اثر برق گرفتگی ناشی از پرتاب سیم ها و کابل های سرگردان و همچنین تیرهای محافظت نشده جان خود را از دست دادند. علیرغم هشدارهای متعدد رسانه های محلی و ساکنان چابهار ، مقامات اداره برق چابهار بی پاسخ مانده اند و ساکنان چابهار در اثر برق گرفتگی به طرز غم انگیزی کشته می شوند.

کمتر از یک هفته از مرگ محمد طاها دورزاده هفت ساله می گذرد. مرگی که نه خانواده اش و نه دوستانش به آن اعتقاد ندارند. محمد طاها درست در حضور خواهر بزرگتر و دوستانش درگذشت. پدر تازه به کشتار پسرش آمده و شوکه شده است. وقتی محمد طاها درگذشت ، پدرش به کار در اصفهان رفت ، نه در چابهار.

مهرناز ، عمه محمد طاها ، درباره چگونگی این حادثه برای جام جم توضیح می دهد: «این اتفاق روز دوشنبه برای برادرزاده هایم اتفاق تلخی بود. برادرم مصدق ، سالی یک بار او برای کار به اصفهان می رود و همسر و فرزندانش به مدت یک ماه به خانه مادربزرگشان در چابهار می روند. در آن روز محمد طاها و خانواده اش از یک مهمانی به خانه بازگشتند. بازگشت به خانه ، محمد طاها غذا خورد و حدود ساعت 9 یا 10 شب بود که گفت دوباره غذا می خواهد. او به همراه خواهر بزرگترش و چند فرزند دیگر برای خرید مواد غذایی به فروشگاه رفت. بعد از خرید ، محمد طاها که شیطنت های کودکانه اش شکوفا شد ، شروع به بازی کرد و بلند شد. باشکا“او پشت یک تیر برق با در باز و بدون امنیت رفت.”

محمد طاها پشت واحد منبع تغذیه پنهان شده بود و نمی دانست که جریان بسیار قوی در واحد منبع تغذیه وجود دارد. در این تاریکی ، او دستان خود را تکان داد ، ناگهان خشک شد و روی زمین افتاد. خواهر بزرگتر محمد طاها که متوجه ماجرا شد سریع به برادرش رو کرد و او را داد تکان دادن اما برق هنوز در بدن بی جان محمد طاها وجود داشت و او دختر زورجوان را به زور به زمین انداخت. بقیه بچه ها با چشمانی اشکبار به خانه رفتند و ماجرا را به خانواده گفتند.

مهرناز ادامه می دهد: «مادر محمد طاها او را سریع به بیمارستان رساند ، اما پزشکان گفتند قطع برق به سرعت او را کشت. محمد طاها در لحظه برق گرفتگی جان خود را از دست داد و بردن او توسط پزشک بی فایده بود. بعد به برادرم زنگ زدند و گفتند به او بگو پسرت مرده است. شما نمی دانید پس از مرگ محمد طاها چه گذشت. همه ناراحت و ناراحت بودند ».

مهرناز با عصبانیت از سهل انگاری مسئولان چابهار در غم مرگ برادرزاده اش انتقاد می کند. به گفته وی ، اگر مسئولان اداره برق چابهار پست را تنها نمی گذاشتند ، حالا برادرزاده کوچکش زنده بود و والدینش ، ما و مردم رقند ما سیاه پوست او نبودیم اگر خواهرش بمیرد ، خدای نکرده مقصر کیست؟

وی با انتقاد شدید از مقامات چابهار ، به ویژه اداره برق ، آنها را مقصر دانست و گفت که هنوز احتمال مرگ کودک یا بزرگسال بر اثر برق گرفتگی وجود دارد و مسئولان موظفند سیم های رها شده را تعمیر کنند. و کابل در اسرع وقت

حلقه اینستاگرام در زنجان گیر کرد

رئیس پلیس فتای استان زنجان گزارش داد: “یک متقلب دستگیر شد که از روش دعا و فالگیری در فضای مجازی برای به دست آوردن مبالغ هنگفت پس از جلب اعتماد قربانیان با وعده های دروغین استفاده کرد.”

سرهنگ محمد علی دینه‌لو وی با توجه به پرونده کلاهبرداری شهروندان با تکنیک نوشتن دعا و فالگیری ، گفت: تحت نظارت دائمی متخصصان پلیس. فتای زنجان در فضای مجازی ، یک کانال جنایی در شبکه اجتماعی تلگرام شناسایی و افشا شد.

وی اظهار داشت: با اقدامات فنی و تحقیقات ویژه پلیسی ، متهم در استان زنجان شناسایی شد ، با هماهنگی قوه قضائیه ، متهم دستگیر و به همراه شواهد مربوط به جنایت به پلیس فتا در استان زنجان منتقل شد. ، افزود: آنها فالگیر و فالگیر هستند ، بیان خوبی دارند و از تبلیغات متقلبانه و فریبکارانه استفاده می کنند و از سادگی سوء استفاده می کنند و احساسات مردم را در برابر خواسته های بی دلیل بیدار می کنند.

این مقام مسئول در مورد انگیزه متهم برای فریب شهروندان توضیح داد: در بازجویی های اولیه ، متهم هرگونه خلافی را رد کرد ، اما پس از ارائه دلایل ، اسناد و مدارک جمع آوری شده توسط کارشناسان ، به خود انگیزه داد. سود مالی اعلام شده

رئیس پلیس فتای استان گفت: کلاهبرداران سایبری با ارسال مطالبی در فضای مجازی ، به ویژه در رسانه های اجتماعی ، تحت عنوان حل مشکلات خانوادگی و زناشویی ، مردم را به حدس زدن و نوشتن دعاها و در نتیجه تلاش برای فریب کاربران تشویق می کنند: این توصیه می شود: شهروندان باید از مشاوره بخواهند مشاوران و متخصصان مجرب برای جلوگیری از مشکلات و اعتماد بیش از حد به افراد غریبه در فضای مجازی و افشای اطلاعات خانواده.

دینه‌لو وی خاطرنشان کرد: در صورت بروز هرگونه مورد مشکوک ، شهروندان باید موضوع را از طریق روابط عمومی با شماره 096380 یا از طریق وب سایت پلیس فتا https://www.cyberpolice.ir مطرح کنند.

پسرعموها بر سر کارت سوخت دعوا کردند

در نتیجه اختلاف بر سر کارت سوخت در کرمانشاه ، یک نفر مورد اصابت گلوله قرار گرفت و زخمی شد. حدود ساعت 22 شب 30 مهر ، پس از درگیری مسلحانه در شهر دولت آباد کرمانشاه ، گروهی از ماموران پلیس به محل اعزام شدند.

داستان از این قرار است که دو پسر عمو بر سر اختلاف بر سر شماره کارت سوخت با هم درگیر شدند و یکی از آنها با استفاده از سلاح شکار غیرقانونی پسرعموی خود را مجروح کرد.

پسری 21 ساله به نام (NS _s) توسط افراد حاضر در محل به بیمارستان فرستاده شد و اکنون در بند است. آه تو سی شما او در بیمارستان بستری است ، وضعیت او وخیم گزارش شده است و مهاجم به نام پسر عمویش نامگذاری شده است (مکیدن33 سال که اقدام کرد NS آنها با اسلحه شکاری به سمت او شلیک کردند و بلافاصله ناپدید شدند.

دیدگاهتان را بنویسید