رئیس ستاد ارتش اسرائیل: به سرعت در حال آماده شدن برای عملیات در ایران هستیم


رئیس ستاد نظامی اسرائیل ذکر شد کدام ممکن است الگو کنار هم قرار دادن سازی نظامی اسرائیل برای «عملیات در ایران» برای عجله در جاری پیشرفت است.

رئیس ستاد ارتش اسرائیل

مناسبت ۲۴ آویو کوخوی شامگاه دوشنبه ۱۵ آوریل ذکر شد: “ماموریت های محور بر عملیات اثیری، مبارزه، عملیات جاده دوم را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمادگی برای اقدام در ایران در جاری انجام است.”

وی کدام ممکن است در مراسم تحلیف فرمانده جدید نیروی اثیری رژیم صهیونیستی صحبت می کرد، افزود: این انرژی به تعیین کنید بی سابقه ای افزایش خواهد یافت را انتخاب کنید و انتخاب کنید برد بسیاری از سکوها، حسگرهای اثیری را انتخاب کنید و انتخاب کنید تسلیحات را پایان دادن می تدریجی.

رئیس ستاد کل نظامی رژیم صهیونیستی کدام ممکن است مجری دستورالعمل ها مقامات این رژیم است، طی عالی سال قبلی گستاخانه اجتناب کرده اند مقامات آمریکا درخواست شده است است کدام ممکن است اجتناب کرده اند احیای هماهنگی هسته ای همراه خود جمهوری اسلامی ایران خودداری تدریجی.

فرمانده نظامی اسرائیل در ادعاهای دوشنبه عصر شخصی علاوه بر این به چندین حمله اثیری تکیه کن به اسرائیل در سوریه ردیابی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضمناً وظیفه آن را پذیرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها را اقدامی علیه ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید حزب الله را انتخاب کنید و انتخاب کنید جلوگیری اجتناب کرده اند سوئیچ سلاح های ایرانی به حزب الله توضیح دادن کرد.

سرلشکر الکخاوی مدعی شد کدام ممکن است حمله ها اثیری «در جلوگیری اجتناب کرده اند افزایش نیروهای ایرانی در سوریه را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیروهای حزب‌الله در ارتفاعات جولان جنوبی، جلوگیری اجتناب کرده اند بدست آوردن دشمن به سلاح‌های شیک را انتخاب کنید و انتخاب کنید خنثی کردن تهدیدهایی کدام ممکن است قابل انجام است جان را انتخاب کنید و انتخاب کنید مال را به خطر بیندازند، مؤثر {بوده است}. ساکنان اسرائیلی.” ».

نفتالی بنت، نخست وزیر اسرائیل در هفته های فعلی آموزش داده شده است بود کدام ممکن است حتی در صورت احیای پرگام، کمپین کشورش برای «تضعیف ایران» در زمینه های مختلف شکسته نشده می تواند داشته باشد.