دولت نباید از اغتشاشگران مماشات کند/ نقش هیئت در بیان مظلومیت جمهوری اسلامی.


عقیق: دومین روز از شانزدهمین همایش مدیران کمیته های مرکزی و کمیته های منتخب کشور که در سالن همایش های غدیر مجتمع یاوران المهدی (عج) مسجد جامع جمکران برگزار شد.

سردار محمدعلی جعفری فرمانده سابق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اتفاقات و اتفاقات اخیر بسیار تاسف بار است. عرصه جدیدی برای شهادت عاشقان ایثار و شهادت فراهم شد. دولت نباید با مماشات با این افراد برخورد کند و در اسرع وقت با این موضوع برخورد قاطع شود.

مردم خواستار پایان دادن به مماشات هستند

فرمانده کل اسبق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه مطالبات مردمی نیز باید در این راستا تشدید شود، گفت: جمهوری اسلامی از قدرت بی نظیری برخوردار است و این قدرت متکی به مومنان و انقلابیون است.

با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی در حوادث اخیر مورد سرکوب قرار گرفته است، خاطرنشان کرد: این سرکوب اگرچه دردناک است، اما نشان دهنده حقانیت نظام جمهوری اسلامی است.

تجزیه و تحلیل رویدادهای اخیر در هیئت مدیره

جعفری ادامه داد: امید و امید آفرینی باید به عنوان محور فعالیت ها در دستور کار قرار گیرد و باید به این موضوع توجه ویژه داشته باشیم. در شرایط کنونی دفاع از سرکوب انقلاب اسلامی بسیار مهم است. در هیئت های عزاداری نیز بصیرت وجود داشته باشد و رویدادهای اخیر تحلیل شود.

فرمانده کل سابق سپاه پاسداران ادامه داد: بسیاری از اهداف انقلاب اسلامی از جمله تمدن نوین اسلامی و…

مقام معظم رهبری از انقلابیون و مومنان پرسیدند

وی با اشاره به اینکه ضعف رسانه و فضای مجازی تاثیر بسزایی در اتفاقات اخیر داشته است، یادآور شد: جمهوری اسلامی ایران از زمان شکل گیری تاکنون وسوسه های بزرگ تری را پشت سر گذاشته است.

جعفری با تصریح بر نقش هیئت ها در تحقق خواسته های مقام معظم رهبری گفت: مقام معظم رهبری از انقلابیون و مومنان خواستار قیام و تجمع بزرگ با محوریت جوانان برای رسیدن به اهداف انقلاب شدند. این مطالبه رهبری از سال ۱۳۹۵ آغاز شده است. وی همچنین تاکید کرد که ظرفیت های ایمانی مردم باید به کارهای خیر تبدیل شود.

هیئت ها باید مخاطبان خود را برای پیشبرد اهداف انقلاب آماده کنند

و فرمانده کل سابق سپاه پاسداران با بیان اینکه هیئت های انقلابی و منطقه ای رسالت بیشتری دارند، گفت: در هیئت ها میلیون ها مومن تشکیل می شود و مبنای اصلی اجرای دستورات هستند. مقام معظم رهبری . هیئت ها بهترین سازمان برای برآوردن الزامات رهبری هستند. هیئت ها به عنوان گروه های کوچکی از مردم باید تماس های خود را برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی آماده کنند.

جعفری افزود: افرادی که از هویت و ماهیت تشکل های مردمی غیرنظامی برخوردارند نقش فعال و مهمی در جامعه اسلامی دارند.

حمیدرضا مقدفر: دولت سیزدهم در مسیر درستی قرار دارد

سردار حمیدرضا مقدم فر مشاور فرهنگی و رسانه ای فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این مراسم اظهار داشت: اغتشاشات اخیر همه توطئه دشمن و نظام است. بعد از پیروزی انقلاب اسلامی هر ده سال یک بار شاهد یک توطئه هستیم. اما دشمن ده سال منتظر اغتشاش کنونی نشد و بعد از سه چهار سال نقشه جدیدی کشید.

و مشاور فرهنگی و رسانه ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: اینکه دشمن منتظر فرصت ده ساله نشد نشان از عملکرد و آینده مثبت دولت سیزدهم دارد.

دشمن متکی بر خطاهای سیستم است

وی با اشاره به اینکه امروز رسانه ها توانایی ایجاد حوادث را دارند، گفت: جنگ امروز جنگ نرم نیست، جنگ دانش است و در این جنگ سرعت بیان اطلاعات بسیار موثر است.

مقدم فر با اشاره به اینکه امروز دشمن برنامه عملیاتی برای حمله ندارد، خاطرنشان کرد: دشمن چندین سال است که برنامه راهبردی خود را آماده کرده و به دنبال فرصتی برای غلبه بر اشتباهات نظام است.

ما نباید در تلاطم اخیر سکوت کنیم

وی با اشاره به اینکه اولین اغتشاش در سر اسلام و در خانه حضرت زهرا(س) با آتش زدن درب منزل شکل گرفت، تصریح کرد: انداختن عمامه نیز از سر امام علی(ع) آغاز شد. . سپس در کربلا از سر امام حسین (علیه السلام).

و این استاد دانشگاه افزود: جریانات امروزی نیز ادامه جریان های ابتدای اسلام است و تا زمانی که دشمن به پیشروی خود ادامه ندهد نباید در این عرصه سکوت کرد.

وی با بیان اینکه دشمن در سال های اخیر از تکنیک های مختلف برای سوزاندن هویت جوانان در دستور کار قرار گرفته است، یادآور شد: ایجاد شبهه، شبهه، بذر یأس، قطبی سازی و برانگیختن ترس و احساس اقلیت در نیروهای ارتش. جنبش. جبهه انقلاب و غیره از فناوری های دشمن بودند.

مقدم فر افزود: دشمن پس از سوزاندن هویت، هویت جدیدی برای نسل جوان ایجاد کرد.

حجت الاسلام میرزام محمدی: پایان فاطمیانه اقدامات اغتشاشگران

حجت الاسلام محمد میرزام محمدی در این مراسم به ایراد سخنرانی مذهبی با اشاره به حوادث و اتفاقات اخیر گفت: ما همیشه فرصت مقابله با تهدیدات را داشته ایم. ما نباید از توانایی حضرت زهرا (سلام الله علیها) غافل شویم. امسال باید از فرصت فاطمیه استفاده کرد زیرا در دوران انقلاب بسیاری از برکات حضرت زهرا (سلام الله علیها) شامل حال ما شد.

وی با بیان اینکه پاشنه آشیل دشمن در شرایط کنونی در موضوع زنان است، خاطرنشان کرد: دشمن در عرصه تبلیغات، شعار و عمل، زنان را در کانون توجه قرار داده است.

فاطمیون بهترین فرصت برای تبیین جایگاه زن و خانواده است

میرزمحمدی با اشاره به جایگاه حضرت زهرا (سلام الله علیها) در اسلام، تصریح کرد: فاطمیون بهترین فرصت برای تبیین جایگاه زن و خانواده در اسلام و خنثی سازی توطئه های دشمنان است.

یادآور می شود: برای تحکیم دستاوردهای نظام و جمع آوری آشوبگران، حرکت دسته های عزاداری در ایام فاطمیه بسیار موثر بود.

حتی دانش آموزان سطح A هم لباس می پوشند

وی با بیان اینکه نباید در مقابل عمامه گذاران سکوت کرد، گفت: از همه دانش آموزان حتی آنهایی که هنوز لباس نپوشیده اند می خواهم عمامه به سر کنند چرا که امروز فرصت ویژه ای است برای نشان دادن سربازان امام زمان (عج) (ص). .

میرزامحمدی افزود: دشمن وقتی حرکت گسترده نیروهای انقلابی را ببیند حتما سیلی محکمی به او خواهد خورد.

برگزاری ۵ کمیسیون در روز اول جلسه هیئت مدیره

کمیته های پنج گانه برای ارائه تجربیات و الگوها در قالب گفت و گو در شانزدهمین همایش مدیران شوراهای مرکزی و منتخب کشوری در سالن همایش های غدیر مجتمع یاوران المهدی (عج) مسجد جامع جمکران برگزار شد.

سمت هیئت مدیره و کمیته آموزش؛ توانمندی های آموزشی شورا توسط حجت الاسلام مجتبی وافی مرکز میثم تمار قم، کمیته شورا، میدان تربیت; توانمندی های آموزشی هیئت از مداحی و منبر تا خیریه و ارتش توسط حجت الاسلام سید حسین موسوی از هیئت یا مهدی (عج) اسلام شهر و هیئت هیئت برای همه نسل ها. شناسایی صحیح مخاطبان و نیازهای آموزشی آنان به ویژه نوجوانان به همت حجت الاسلام مهدی مهدوی نژاد هیئت انصار استان یزد برگزار شد.

همچنین کمیته سنگر هیئت مدیره و موسسات آموزشی; آموزش هم افزایی هیئت، خانواده، مسجد و مدرسه توسط حجت الاسلام ابراهیم فاطمی سیرت مسجد صفایی تهران و کمیته آموزش در زمینه هیئت، نظام هیئت و مسائل آموزش و پرورش; لوازم جانبی، اجزاء، کارها، ابعاد و زوایا نیز توسط حجت الاسلام حسین گلریدی از کانون نخبگان پژوهشگران تهران برگزار شد.