دستور تهیه جو دوسر سالم Snickerdoodle


جسیکا بیپن ، MS ، RD، دستور تهیه بلغور جو دوسر پخته شده ، بدون گلوتن ، گیاهی و سرشار از پروتئین را به اشتراک می گذارد. این را برای هفته های شلوغ خود نشانه گذاری کنید!

وقتی هوا سردتر شد ، می توانید یک اسموتی یا پارافیت ماست بگیرید. خوشبختانه ، بسیاری از گزینه های صبحانه سالم دیگر برای تأمین صبح شما وجود دارد. یکی از دستور العمل های مورد علاقه من بلغور جو دوسر پخته شده است و در حالی که دستور العمل های سنتی بلغور جو دوسر پخته پروتئین کمی دارند ، من HUM’s Core Strength ، یک پودر پروتئین وانیل گیاهی را به این دستور اضافه کرده ام. طعمش شبیه کوکی های داغ snickerdoodle است.

این بلغور جو دوسر پخته شده از دانه کتان ، سس سیب و پودر پروتئین (به جای تخم مرغ) برای افزایش سطح پروتئین و اتصال بلغور جو دوسر استفاده می کند. این صبحانه پخته شده سرشار از پروتئین است: آن را گرم یا سرد بخورید ، مقداری شیر به آن اضافه کنید یا روغن بادام بریزید.

گردگیری قند دارچین که بلغور جو دوسر گرم و چسبناک پخته شده با دارچین و وانیل را در فر می پوشاند و حال و هوای بیسکویت snickerdoodle را اضافه می کند. اگر می خواهید قند کمتری مصرف کنید ، می توانید میوه راهب را نیز جایگزین آن کنید.

جو دوسر پروتئینی Snickerdoodle

عناصر

غلات

بلغور جو دوسر پایه جو دوسر پخته شده شما است. آنها منبع عالی غلات کامل و فیبر محلول هستند. من برای این دستور غذا بلغور جو دوسر یا بلغور جو دوسر را توصیه نمی کنم.

پودر پروتئین HUM Nutrition Core Strength

برای بهترین نتیجه ، من پودر پروتئین وانیل گیاهی Core Strength از HUM Nutrition را توصیه می کنم. با ترکیبی از کدو تنبل ، شاهدانه و پروتئین نخود فرنگی تهیه می شود ، هر وعده حاوی 20 گرم پروتئین است.

علاوه بر ترکیب قابل هضم پروتئین های گیاهی ، از طریق افزودن آنزیم های گوارشی و پروبیوتیک ها نیز از هضم پشتیبانی می کند. آنزیم های گوارشی هضم و جذب مواد مغذی را بهبود می بخشد. L. acidophilus بیشترین مطالعه پروبیوتیک برای سلامت روده است.

دانه کتان

کتان آسیاب شده به عنوان چسبنده عمل می کند و جایگزین تخم مرغ های موجود در این بلغور جو دوسر پخته می شود. لازم نیست قبل از افزودن تخم کتان به مخلوط ، تخم کتان درست کنید. کتان به همراه جو دو سر آنقدر مایع جذب می کند که بلغور جو دو سر را در کنار هم نگه دارد. دانه های کتان حاوی فیبر محلول و نامحلول هستند.

روغن بادام

من روغن بادام طبیعی را تهیه می کنم که فقط از بادام تهیه شده است. معامله گر جو و غذاهای کامل غذاهای مورد علاقه من هستند که در دستور غذا از آنها استفاده می کنم. بهترین جایگزین روغن بادام زمینی است ، اما اگر با مشکل روبرو هستید ، هر گونه روغن آجیل یا دانه کار می کند.

سس سیب

سس سیب شیرین نشده شیرینی را اضافه کرده و به بستن جو دوسر کمک می کند. همچنین می توانید موز را جایگزین نان موز بلغور جو دوسر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید