در هنسار ، 35 درصد خسارت تصادف کاهش یافته استبه گزارش خبرنگار ایمنا ، سرهنگ علی بابایی امروز – چهارشنبه 13 مهر 14:00 – در جمع خبرنگاران با بیان اینکه امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است ، گفت: امسال تعداد جنایات و سرقت های خشونت آمیز به صفر تعداد سرقت خودروها ، موتورسیکلت ها و خانه ها کاهش یافته است.

وی افزود: در شش ماهه نخست امسال تعداد سرقت ها 3 درصد و کشف سرقت 60 درصد افزایش یافته است.

فرمانده پلیس حنصارا با بیان اینکه در شش ماهه نخست امسال 16 کیلو و 600 گرم انواع مواد مخدر کشف شده است ، افزود: تعداد مواد مخدر کشف شده 41 درصد افزایش یافته است.

بابایی افزود: در شش ماهه نخست امسال دستگیری سارقان و فروشندگان مواد مخدر 18 درصد افزایش یافته است. فروشندگان مواد مخدر دستگیر شده خرده فروشان هستند. “

وی از دستگیری یک فروشنده مواد مخدر در یکی از روستاهای شهرستان خوانسار خبر داد و افزود: این توزیع کننده مواد مخدر با توهین به بچه های روستا اقدام به توزیع مواد مخدر می کرد.

فرمانده انتظامی خوانسار گفت: امسال حدود 30 معدنچی و چند نخ سیگار در شهرستان خوانسار کشف شد.

بابایی تصریح می کند که تصادفات جرحی وی با افزایش 17 درصدی تصریح کرد: با حذف نقاط اورژانس خوب در سطح شهر امسال ، تعداد تصادفات مرگبار 100 درصد و حوادث با خسارت 35 درصد کاهش یافت.

وی تصریح کرد: در شهرستان خوانسار روزانه 100 تماس با 110 حوزه در زمینه های مختلف برقرار می شود ، گفت: مردم خوانسار باید مشکلات و مشکلات شهرستان را با سامانه 197 در میان بگذارند.

فرمانده پلیس حنصر گفت: کشاورزان حنصر باید جمع آوری کنند تا از سرقت دستگاه دینام از چاه چاه کشاورزی جلوگیری شود.

دیدگاهتان را بنویسید