در اینجا می توانید از مزایای میکرودرم ابریژن در خانه استفاده کنید


ممکن است در مورد درمان های میکرودرم ابریژن در آبگرم یا کابینت درم و مزایای جوانسازی آنها برای پوست شما شنیده باشید. یا شاید شما خواب پوست فوق العاده صاف یک سلبریتی را دیده اید و آرزو می کنید که شما نیز به همه آخرین روش های مراقبت از پوست دسترسی داشته باشید. اما ما یک راز کوچک به شما خواهیم گفت: بله ، میکرودرم ابریژن را می توان در خانه انجام داد. این امکان وجود دارد که نتایج روشهای حرفه ای میکرودرم ابریژن را حتی بدون ترک لباس خواب خود تقلید کنید.

برای اطلاع از نحوه عملکرد میکرودرم ابریژن در خانه ، کاربرد آن و نحوه استفاده از مزایای میکرودرم ابریژن ، با Nestor Antolin ، Dr. مراقبت از پوست برانت.

میکرودرم ابریژن چیست؟

شما می توانید میکرودرم ابریژن را به عنوان یک شکل پیشرفته لایه برداری فیزیکی در نظر بگیرید.

برای درمان های اداری ، معمولاً از یک دستگاه یا اپلیکاتور شبیه مکش استفاده می شود که میکرو کریستال های آلومینا یا بی کربنات سدیم را اسپری می کند تا لایه بیرونی پوست را صیقل دهد. این درمانها هرچند م effectiveثر هستند ، اما بیش از 100 دلار برای هر ویزیت هزینه دارند و بهترین نتایج را پس از چند جلسه ارائه می دهند.

تیم دکتر برانت با الهام از مزایای این درمان ها در محیطی حرفه ای ، اولین درمان میکرودرم ابریژن را در خانه ایجاد کردند. همانطور که آنتولین توضیح می دهد ، پرفروش ترین محصول لایه بردار آنها “ترکیبی از کریستال های اکسید آلومینیوم حرفه ای درجه یک – همانهایی که در روش های اداری استفاده می شود – و اسید لاکتیک برای از بین بردن سلول های مرده پوست و درخشش ، صاف و درخشندگی پوست” بلافاصله و با هر بار استفاده. به … “ما هر دو ماده لایه بردار را با هم ترکیب می کنیم ، بنابراین اسید لاکتیک پوست را برای حداکثر لایه برداری مکانیکی آماده می کند ، سوزش را کاهش می دهد اما اثر بخشی را افزایش می دهد.”

کرم پرداخت کننده میکرودرم ابریژن آنها همچنین دارای ترکیبی از مواد گیاهی برای تسکین و تغذیه پوست و همچنین آنتی اکسیدان ها برای محافظت در برابر آسیب رادیکال های آزاد است.

مزایای میکرودرم ابریژن

آیا فکر می کنید میکرودرم ابریژن را امتحان کنید؟ آنتولین چندین مزیت کلیدی میکرودرم ابریژن دارد ، از جمله:

 • علائم زودرس پیری (به عنوان مثال ، خطوط ریز و چین و چروک)
 • رنگ و بافت پوست
 • حماقت

علاوه بر این ، یک مطالعه کوچک در سال 2014 بهبود “خفیف تا محسوس” را در هایپرپیگمانتاسیون پس از درمان پی در پی میکرودرم ابریژن نشان داد. وی همچنین به تحقیقات گذشته اشاره کرد که نشان دهنده افزایش سنتز کلاژن و ضخامت پوست است و پتانسیل درمانی برای جوانسازی جامع پوست را نشان می دهد.

مطالعه دیگری در سال 2016 به طور مشابه افزایش تراکم کلاژن را به عنوان مزیت میکرودرم ابریژن و همچنین کاهش ملانیزاسیون با بهبودهای خفیف تا متوسط ​​در شرکت کنندگان با موارد زیر گزارش داد:

 • ملاسما
 • جای جوش
 • striae distensae (نوارهای دندانه دار قرمز)
 • پیری عکس

از آنجایی که میکرودرم ابریژن نوعی لایه برداری است ، شما همچنین اثر کلی تجدید و تجدید سلول های پوستی را خواهید دید. آنتولین می گوید: “با افزایش سن ، سرعت تجدید سلول در پوست ما از 28 به 50 کاهش می یابد.” بنابراین ، لایه برداری “مانند رفتن به باشگاه بدنسازی است و راز بهترین نتایج در نظافت است.”

درمان میکرودرم ابریژن دکتر برانت

آیا میکرودرم ابریژن بی خطر است؟

آنتولین ادعا می کند که میکرودرم ابریژن برای اکثر انواع پوست و تن ها بی خطر تلقی می شود.

با این حال ، موارد معدودی وجود دارد که ممکن است میکرودرم ابریژن برای همه مناسب نباشد ، از جمله اگر پوست حساس یا واکنشی دارید. وی می افزاید: ما برای افرادی که دارای آکنه فعال ، روزاسه و رگ های خونی آسیب دیده در سطح پوست هستند ، میکرودرم ابریژن را توصیه نمی کنیم.

آنتولین همچنین یک قاعده کلی را در مورد آزمایش محصولات و روش های جدید مراقبت از پوست ارائه می دهد: بهتر است با یک متخصص پوست مشورت کنید تا رژیم مراقبت از پوست را مطابق با نگرانی های پوست شما ایجاد کند.

نحوه انجام صحیح میکرودرم ابریژن

اگر می خواهید از مزایای میکرودرم ابریژن ، یعنی پوست شاداب تر ، قوی تر و روشن تر استفاده کنید ، چند نکته وجود دارد که هنگام افزودن این درمان به رژیم مراقبت از پوست باید به آن توجه کنید:

 • اگر در حال انجام میکرودرم ابریژن در مرکز آبگرم یا متخصص پوست هستید ، مطمئن شوید که این کار توسط یک متخصص مراقبت از پوست مجاز انجام شده است.
 • هنگام استفاده از مراقبت های خانگی ، به آرامی و یکنواخت عمل کنید (و مراقب باشید در استفاده از آن خشن نباشید) تا عملکرد سد پوستی خود را مختل نکنید. آنتولین توصیه می کند: “برای بهترین نتایج ، یک یا دو بار در هفته اعمال کنید ، همیشه حداقل سه روز بین برنامه ها باقی بماند.”
 • وقتی از سد پوستی صحبت می کنید ، می توانید با استفاده از مرطوب کننده بازسازی کننده سرامید ، راه بیشتری را برای تقویت آن طی کنید. آنتولین توضیح می دهد که این “احتمال تحریک را کاهش می دهد و از سلول های” جوان “پوست محافظت می کند.”
 • نکته آخر اینکه همیشه از کرم ضد آفتاب با SPF 30 برای محافظت از پوست تازه لایه برداری استفاده کنید. البته این نکته آخر ، با تأکید بر ایمنی آفتاب و پوست ، برای همه افراد کاربرد دارد ، نه فقط برای افرادی که تحت میکرودرم ابریژن قرار گرفته اند.

دیدگاهتان را بنویسید