خیر زرشی حامی ۱۱۰ کودک بی سرپرست – قدس آنلاین | ایستگاه خبریبه گزارش قدس آنلاین، محمدعلی کریمی زرشی گفت: شهرستان اشکزور در سال گذشته رتبه نخست را در بین شهرستان های استان در رشد درآمد برای کمک به ایتام و ایتام کسب کرد.

وی افزود: مردم خیر و نیکوکار این شهرستان در مراسم بزرگ عزاداری که برگزار می کنند همواره در انجام امور خیر و احیای سنت های حسنه الهی پیشگام بوده اند و سال گذشته بیش از دو میلیارد تومان به کودکان بی سرپرست و نیازمند زیر سن اهدا شد. تحت حمایت دولت او از طریق طرح احترام به یتیمان از این سازمان حمایت کرد و محسن نیز به او کمک کرد.

کریمی زرشی گفت: امسال در دهه اول محرم بیش از ۹۰ نفر از عزاداران علی الحسینی از ۱۹۰ ایتام و ایتام در این شهرستان حمایت کردند.

رئیس کمیته امداد اشکذر با اشاره به اینکه یکی از خیرین در اقدامی چشمگیر از ۱۱۰ کودک بی سرپرست با پرداخت ماهیانه ۵۵ میلیون ریال حمایت کرد.

وی با بیان اینکه حامیان خیریه می توانند با پرداخت ماهیانه ۵۰ هزار تومان از فرزندان معنوی خود حمایت کنند، گفت: سامانه اینترنتی ekram.emdad.ir به ثبت نام و حمایت از کودکان بی سرپرست و نیازمند اختصاص دارد.

کریمی زرشی خاطرنشان کرد: علاقه مندان نیز می توانند با مراجعه به کمیته امداد شهرستان و یا مراکز خیریه در این طرح الهی شرکت کنند.

منبع: فارس