خودرو یا لوازم جدید سمند! | برخی سال ها از جیب مردم خورده اند و تمایلی به تعمیر سازه ندارند


یکی اجتناب کرده اند اعضای کمیسیون صنایع را انتخاب کنید و انتخاب کنید معادن مجلس معتقد است: اگر وزارت صمت این سیستم ریزی درستی مربوط به توقف ساخت پراید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در دسترس بودن خودرو همراه خود شبیه به استاندارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید قیمت بعدی نداشته باشد، سمند رها تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید قیمت آن اصولاً تبدیل می شود. .

لطف الله سیاه عمومی همراه خود دقیق اینکه در گذشته اجتناب کرده اند توقف جاده ساخت خودروهایی مربوط به سمند، پژو ۴۰۵ را انتخاب کنید و انتخاب کنید تیبا باید خودروی متنوع ایجاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساخت شود، ذکر شد: موضوع خودرو در ایران یکی اجتناب کرده اند پیچیدگی های بسیاری است. بازار این محصول در عمق است را انتخاب کنید و انتخاب کنید مردمان در صف های تمدید شده منتظر کسب خودرو هستند. انحصار بازار خودرو باعث ضرر خودروسازان به اصطلاح خودروسازی شد.

مشاور مردمان قزوین، آبیک را انتخاب کنید و انتخاب کنید البرز در مجلس شورای اسلامی همراه خود دقیق اینکه مافیای خودرو در متنوع اجتناب کرده اند نهادهای دولتی تأثیر می گذارد کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید کرسی های شخصی را اشغال کرده است، ذکر شد: در بخش خودروسازی نخواهیم شد قدمی رو به ورودی برداریم را انتخاب کنید و انتخاب کنید این آرم دهنده وجود گروه هایی {در این} صنعت است؛ به معنای واقعی کلمه هستند عده ای سال هاست کدام ممکن است اجتناب کرده اند جیب مردمان خورده اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمادگی اصلاح ساختار این صنعت، ارتقای خودروهای تولیدی، تهاجمی شدن قیمت ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید… را ندارند.

وی در خصوص خبر توقف جاده ساخت سمند افزود: قبلا سمند شناخته شده به عنوان خودروی سراسری راه اندازی شد می شد با این حال وقتی صحبت اجتناب کرده اند توقف جاده ساخت تبدیل می شود خاص تبدیل می شود کدام ممکن است این خودرو عالی خودروی سراسری نیست.

وی ذکر شد: مافیای خودرو همه وقت درگیر بیکاری کارمندان در صورت وجود رقبا دسترس در بازار برای این محصول است، هیچ تجاری در دنیا {وجود ندارد} کدام ممکن است {به درستی} خرس سیستم انحصاری اداره شود.

با بیرون قالب سمند، خودروی متنوع مربوط به سمند همراه خود یک مدت کوتاه اصلاح به نظر می رسد را انتخاب کنید و انتخاب کنید گرانتر {خواهد بود}.

سیاکولی همراه خود دقیق اینکه خودروهایی کدام ممکن است قیمت آنها بین ۱۵ به همان اندازه ۲۰ هزار دلار است، در دنیا استاندارد خوبی دارند، در حالی کدام ممکن است خودروهای تولیدی در ایران ناتمام، بی استاندارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود شبیه به قیمت ناایمن را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیش اجتناب کرده اند ۱۰۰ میلیون تومان حقوق اکتسابی می کنند. اجتناب کرده اند عالی طرف سوخت تولید دیگری باید اجتناب کرده اند روسیه برای ساخت وارد شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید به دلیل ارزش ساخت در ایران ۲ برابر شود. ماشین ۲۰۰۰۰ دلاری همراه خود استاندارد خوشایند. خیر الان خودروی ۲۰ هزار دلاری در ایران همراه خود وجود حقوق را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارزش قدرت ریالی مربوط به دنا پلاس را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند اکتسابی اجتناب کرده اند واحد تولیدی باید {برای تعمیر} به تصویر برده شود.

این مشاور مردمان در مجلس یازدهم همراه خود قالب این پرس و جو کدام ممکن است چرا ایرانی ها همراه خود وجود تیز کردن ریالی برابر ۲۰ هزار دلار، در مقابل خودرو، خودروهای ۴ چرخ متحرک اکتسابی می کنند؟ وی شکسته نشده داد: در یک واحد سال قبلی مشکلات صنعت خودرو را همراه خود متنوع تولید دیگری اجتناب کرده اند همکاران تجزیه و تحلیل کردیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید {در این} مدت شناسایی‌گذاری‌های مختلفی اجتناب کرده اند جمله خبرگزاری ایرنا کدام ممکن است بودجه شخصی را اجتناب کرده اند خزانه‌داری اکتسابی می‌تنبل اکتسابی کرده‌ایم. ۳۰ ملت. دنیا مشاور است، به مشاور مردمان انگ می زنند به همان اندازه متوجه مشکلات صنعت خودرو نشویم، با این حال باید ملاحظه داشت کدام ممکن است این اقدامات تاثیری در ما ندارد کدام ممکن است به آگاه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید مطالبات مردمان حرکت کنیم. مجلس باید {در این} زمینه انتخاب اساسی بگیرد.

عضوکمیسیون صنایع را انتخاب کنید و انتخاب کنید معادن مجلس همراه خود دقیق اینکه باید پذیرفت کدام ممکن است در صنعت خودرو کاستی هایی موجود است را انتخاب کنید و انتخاب کنید این ضرر باید همراه خود همکاری مقامات را انتخاب کنید و انتخاب کنید مجلس رفع شود در هر مورد دیگر وضعیت حال شکسته نشده می تواند داشته باشد، افزود: سربلندی متوقف شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید خودرویی همراه خود شبیه به استاندارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید قیمت بعدی روانه بازار تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید سمند نیز بردن تبدیل می شود با این حال خودروی متنوع شبیه به سمند همراه خود اصلاح ظاهری اندک را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود قیمت بعدی {خواهد بود}.

مشارکت کردن