خبرگزاری مهر مراسم تشییع پیکر مطهر شهدا را در شهر قم برگزار می کند اخبار ایران و جهانغلامرضا فلاح در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به تشییع پیکر شهدای مدافع حرم در قم اظهار داشت: شاعران آئینی کشور از نخستین کسانی بودند که آثار فاخر و ارزشمند واقعه ترور را سروده اند. حرم احمد بن موسیآ) آنها همچنین ابراز همدردی با خانواده شهدا و مجروحان این حادثه را محکوم کردند.

رئیس سندیکای شاعران آئینی استانداری قم گفت: نخستین سوگواره شهدای حرم با هدف بزرگداشت شهدای حادثه تروریستی شیراز و همچنین گرامیداشت مقام شهادت و شهادت با حضور یک جمعی از شاعران آئینی کشور، فعالان هیئات مذهبی و ساحران اهل بیت.آ) در شهر مقدس قم برگزار می شود.

وی افزود: طی اعلام فراخوان سه روزه بیش از ۱۱۰ اثر از سراسر کشور به دبیرخانه اشعار شهدای حرم ارسال شد که این تعداد در آینده افزایش خواهد یافت. روزها.

وی با اشاره به جزییات برنامه عزاداری شهدای حرم گفت: این برنامه به همت انجمن شاعران آیینی استانداری و با همکاری شورای هیئات مذهبی، کانون فرقه ها و بسیج مذاهب در روز یکشنبه برگزار می شود. . ۲۴ آبان ماه ساعت ۱۹:۳۰ در تالار کوثر اداره کل تبلیغات و جشنواره اسلامی استان قم برگزار می شود.

وی ادامه داد: در این مراسم شش تن از شاعران مذاهب کشور به شعر خوانی می پردازند و حجت الاسلام مرتضی شعبان زاده مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم روح الله. هاریزاوی معاون سازمان تبلیغات اسلامی، استاد محمدعلی مجاهد، دبیر دائمی شعر و ادبیات دینی کشور سخنرانی خواهد کرد.