خبرگزاری مهر: انگلیس به اوکراین کمک نظامی بیشتری می کند | اخبار ایران و جهاندر تحریک کردن سی را انتخاب کنید و انتخاب کنید هفتمین روز اجتناب کرده اند درگیری اوکراین، گنادی گاتیلوف، مشاور دائم روسیه در محل کار گروه ملل متحد در ژنو، روز پنجشنبه همراه خود ردیابی به واشنگتن اظهار داشت کدام ممکن است روسیه اطلاعاتی با توجه به ورزش های آلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیمیایی نیروهای آمریکایی در اوکراین به کف دست معرفی شده است است. . احتمال استفاده اجتناب کرده اند سلاح های آلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سمی در جاری تجزیه و تحلیل است. در همین جا مهمترین تحولات سی و ششم روز درگیری اوکراین است:


۵:۲۵ اردوغان: نشست روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوکراین در استانبول الگو صلح را فوق العاده تسریع کرد

رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه در اظهار داشت‌وگوی تلفنی همراه خود ولادیمیر زلنسکی، همتای اوکراینی شخصی اظهار داشت کدام ممکن است دیدار هیئت‌های روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوکراین در استانبول به طور قابل توجهی الگو صلح را تسریع کرده است.

محل کار مطبوعاتی اردوغان در توییتر نوشت: «رئیس جمهور». [اردوغان] وی افزود: دیدار هیئت های مذاکره کننده اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید روسیه در استانبول الگو نوک درگیری را انتخاب کنید و انتخاب کنید برقراری صلح را همراه خود ملاحظه به نتایج از نزدیک تسریع کرد.

اردوغان علاوه بر این هدایت شخصی را برای به راحتی کردن راه برای دیدار ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید روسیه، تکرار کرد.


۴:۵۰ اتریش از نزدیک همراه خود تحریم های نفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید بنزین روسیه دیگری است

کارل نمر، صدراعظم اتریش روز پنجشنبه اظهار داشت کدام ممکن است اتریش همراه خود تحریم نفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید بنزین خالص اجتناب کرده اند روسیه به اروپا دیگری است از از نزدیک به آن است تکیه کن است.

صدراعظم اتریش اظهار داشت کدام ممکن است اتریش به بنزین روسیه تکیه کن است. وی در تلویزیون اظهار داشت: «به همین دلیل، ما به خوانایی هرگونه مفهوم مبنی بر توقف واردات بنزین روسیه هر دو نفت روسیه را رد می کنیم.


۱:۲۲ نظامی روسیه اجتناب کرده اند نیروگاه هسته ای چرنوبیل عقب نشینی کرد

به گزارش اسکای نیوز، اوکراین گفتن کرده است کدام ممکن است تمامی نیروهای روسیه کدام ممکن است مدیریت نیروگاه هسته ای چرنوبیل را به کف دست گرفته اند اکنون جهان را انصراف کرده اند.

پیش اجتناب کرده اند این افسران آمریکایی اجتناب کرده اند عقب نشینی متنوع اجتناب کرده اند نیروهای روسیه اجتناب کرده اند چرنوبیل خبر داده بودند.

روسیه ادامه دارد {در این} مورد اظهار نظری نکرده است.


۰۹۰:۳۰ بریتانیا کمک های ارتش بیشتری به اوکراین حاضر می تدریجی

بن والاس، وزیر حفاظت بریتانیا اظهار داشت کدام ممکن است لندن را انتخاب کنید و انتخاب کنید متحدانش هماهنگی کرده‌اند کدام ممکن است کمک‌های ارتش مرگبار بیشتری به اوکراین بفرستند به همان اندازه اجتناب کرده اند این ملت به سمت تجاوز روسیه حفاظت کنند.