خاطرات دو شهید صدرزاده و محمد خانی به چاپ دوم رسید + فیلم


به گزارش خبرگزاری فارس، درگیری ها عالی روز تمام تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساده یادآوری ها باقی {می ماند}. گاهی درگیری خاطراتش را همراه خود شخصی می برد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مرور زمان ۹ درگیری {می ماند} را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۹ یادآوری. هر گلوله را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر انفجاری بخشی اجتناب کرده اند خاطرات را انتخاب کنید و انتخاب کنید حقایق درگیری را به در کنار دارد. افرادی که می توسعه جایگزین ندارند خاطرات را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجربیات شخصی را برای بلند مدت رها کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ابدی همراه خود آنها وارد درگیری شوند. کوله پشتی پر اجتناب کرده اند یادآوری کدام ممکن است به هیچ وجه باز نمی شود. با این حال گاهی انسان اجتناب کرده اند میان منقل را انتخاب کنید و انتخاب کنید خون باز می گردد، حتی وقتی نیمه خشمگین باشد. او برمی گردد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بار خاطراتش را بر پایین می گذارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی اجتناب کرده اند افرادی که گذشت اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید جایگزین خاص اتفاقات را نداشته اند می گوید.

امیرحسین حاج نصیری یکی اجتناب کرده اند این اشخاص حقیقی بازگشته است. فرمانده تیپ هجومی سید الشهدا (علیه السلام) کدام ممکن است پس اجتناب کرده اند خروج دوستانش همراه خود نیمی اجتناب کرده اند جنازه برمی گردد به همان اندازه خاطرات این نیمه اجتناب کرده اند از دوام را فراموش نکند. کتاب «هوای روزهای من می خواهم» خاطرات امیرحسین حاج نصیری اجتناب کرده اند جانبازان برداشتن نخاع را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرمانده هجومی سید الشهداء در سوریه است.

در لحظه تحریک کردن عملیات خان طومان در سوریه است کدام ممکن است بسیاری اجتناب کرده اند سربازان مدافع حرم در محاصره را انتخاب کنید و انتخاب کنید محاصره داعش قرار گرفتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مبایعه نامه رسیدند.

در زیر عکسها نابی اجتناب کرده اند مداحی را انتخاب کنید و انتخاب کنید {ضرب و شتم} سربازان لشکر ۲۵ کربلا در فرودگاه دمشق کدام ممکن است ۱۶ تن اجتناب کرده اند آنان در خان طومان به مبایعه نامه رسیدند را تبصره می کنید.

این کتاب تنها خاطرات شاهزاده حسین حاجی ناصری نیست. فرمانده بازمانده بازو تولید دیگری دوستان را نیز گرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید خاطرات آنها را همراه خود شخصی {در این} کتاب آورد. این کتاب بیش اجتناب کرده اند خاطرات راوی، خاطرات از دوام در حلب، خانتمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید لاذقیه است. بیان نشده هایی اجتناب کرده اند مصطفی صدرزاده، محمدحسین محمدخانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شهدایی کدام ممکن است رفتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید خاطراتشان را گرفتند.

در بخشی اجتناب کرده اند این کتاب می خوانیم:

گفتم: پایین رادیو، حاجی تلفن را برداشتن کردیم. حاج ایوب دوم ای سکوت کرد. او می دانست کدام ممکن است دیده شدن توسط دشمن یعنی چه. در از قلعه ای بود مثل جبهه سرخ، گفتم: کودک ها گذشت اند زیرین، حاجی. چکار کنم؟ حاجی ایوب شخصی را آرام نماد داد، حالا کدام ممکن است نیروهایش در لانه مار افتاده بودند، چقدر خنک بود، شاید برای فینال بار صدای آنها را شنید. برای سرگرم کننده را انتخاب کنید و انتخاب کنید شوخی دوید. شاید درگیر بود کدام ممکن است این فینال گفتگو باشد. شاید می خواست فریاد بزند: چرا رفتی؟ ساده همراه خود سرگرم کننده ذکر شد: من می خواهم کسی را نمی بینم کدام ممکن است مرا اسماعیل زیرین معرفی شده است باشد. گوش های آسیب دیده شخصی را شناخته شده به عنوان عالی رقیب نماد دهید. سپس {به آرامی} اوضاع را پرسید. گفتم: دقایقی در گذشته اجتناب کرده اند قیامت بود. الان دیگه خبری نیست آرام. حاج ایوب ذکر شد: دنبال باید می گردند. از هر لحاظ کودک ها را آغاز کنید. حتی به زور اوج به همان اندازه پا گوش می دهند. زمان زیادی نبود توجه کودک ها به من می خواهم بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید پایین سنگ مسحور شده بودند. حالا درد عربی حرف زدن هم اضافه شده. چگونه باید آنها را منتقل کنم؟ کودک ها را حبس کردند. دشمن هم در جاری عقب نشینی اجتناب کرده اند ارتفاعات بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید وقتی تمام شد. بدون در نظر گرفتن به ذهنم می رسد، گفتم: «دشمن اجتناب کرده اند طریق… ذبح است». این را گفتم را انتخاب کنید و انتخاب کنید انگشت ردیابی ام را زیر گلویم بدست آوردم.

این کتاب به کنجکاوی مندان به اطلاع اجتناب کرده اند عمیق مبارزات سربازان در حفاظت اجتناب کرده اند حرم در استان های لاذقیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید حلب سوریه را انتخاب کنید و انتخاب کنید وقایع حفاظت اجتناب کرده اند حرم در سوریه پیشنهاد تبدیل می شود.

چاپ دوم کتاب «هوای روزهای من می خواهم» خاطرات فرمانده تیپ هجومی سید الشهدا (علیه السلام) جانباز مدافع حرم شاهزاده حسین حاج نصیری تأثیر راجر کریمی را آشکار کرد. ۴۷۰ صفحه اجتناب کرده اند انتشارات شهید کاظمی.

کنجکاوی مندان برای تهیه کتاب می توانند کتاب را در موقعیت یابی مناسب انتشارات شهید کاظمی به نشانی (هر دو همراه خود کشتی شناسایی کتاب به شماره پیامک ۳۰۰۰۱۴۱۴۴۱) تهیه کنند.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول سریع دهید