حمله ویرانگر به ولادیمیر پوتین / شما منزوی هستید – قدس آنلاین | ایستگاه خبریفروش آمریکا اجتناب کرده اند فرآیند های مختلفی برای کشتی همراه خود روسیه استفاده می تدریجی. در بروزترین tp-date الگوی، بدنساز سابق، بازیگر فیلم های اکشن را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیاستمدار جمهوری خواه افراد روسیه را خطاب قرار داد.

به گزارش قدس وب مبتنی بر، آرنولد شوارتزنگر همراه خود تخلیه منصفانه پیام ویدئویی در توییتر اجتناب کرده اند روس ها خواست اجتناب کرده اند حساب های کاربری حاضر شده توسط مقامات روسیه شکاف بگیرند.

شوارتزنگر در کلیپی کدام ممکن است بیش اجتناب کرده اند ۹ دقیقه است را انتخاب کنید و انتخاب کنید در مدت ۲ ساعت بیش اجتناب کرده اند منصفانه میلیون بار دیده شده است اجتناب کرده اند عشق شخصی به روسیه صحبت می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سفرهایی را کدام ممکن است در دوران بدنسازی شخصی به روسیه انجام داده است را به خاطر می آورد. می آورد.

ستاره سینمای هالیوود را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرماندار سابق کالیفرنیا به روس ها مشاوره اند کدام ممکن است با توجه به پیامدهای این نبرد واقعیت به آنها مشاوره نشده را انتخاب کنید و انتخاب کنید بمب ها بر اوج غیرنظامیان می ریزند.

شوارتزنگر به روس ها ذکر شد کدام ممکن است به دلیل پوشش های ولادیمیر پوتین، روسیه اکنون اجتناب کرده اند محله ملل منزوی شده است.

ستاره ترمیناتور به صدها معترض روسی ادای احترام کرد.

تأمین: همشاری وب مبتنی بر

رژیم وب مبتنی بر دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/