تیم هایی که ارزانتر از سایر باشگاه ها هستند ضعیف نیستنداصغر نجفی در گفت وگو با ایمنا در مورد مسابقات والیبال چهار نفره به یاد شهید علی لندی فداکار نوجوان اظهار داشت: “بازی خوبی بود ، تیم های سطح بالا ، سپاهان و شهدا آنها مدعی قهرمانی هستند ، مس رفسنجان تیم خوبی است و این مسابقات به معیار خوبی برای تیم ما تبدیل شده است.

وی ادامه داد: “ما یک تیم جوان داریم که در این رویدادها حضور دارد و مقابل بازیکنان بزرگ بازی می کند تا به ما در کسب تجربه بیشتر کمک کند.”

بازیکن تیم والیبال راه یاب ملت مریوان با بیان اینکه سطح لیگ امسال بالا خواهد بود ، افزود: بازیکنان خوبی در تیم های مختلف بازی کرده اند و برخی از باشگاه ها دستمزد دریافت کرده اند ، اما نمی توان گفت تیم هایی که پول کمتری پرداختند ضعیف هستند زیرا ما در این مسابقات موفق شده ایم. ” شهدا یکی از مدعیان قهرمانی را شکست دهیم و برد و باخت زیادی در لیگ خواهیم داشت.

نجفی در O بهترین مقدار قراردادها لیگ برتر والیبال خاطر نشان کرد: مبلغ قراردادها پیشرفت کرده است ، اما بستگی به بودجه تیم ها دارد و مجموع قراردادهای بازیکنان همخوانی ندارد.

او در ارتباط با هدف تیم والیبال است. راه یاب ملت مریوان در لیگ برتر والیبال گفت: هدف اصلی این است که تیم در لیگ و سپس در بازی باقی بماند. خاموش حضور داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید