تصمیم سناتورهای آمریکایی برای جلوگیری از همکاری روسیه با برنامه هسته ای ایران – قدس آنلاین | ایستگاه خبریگروهی اجتناب کرده اند قانونگذاران جمهوری خواه در آمریکا لایحه ای را حاضر کردند کدام ممکن است در آن نیازمند لغو تحریم ها علیه روسیه {به دلیل} همکاری این ملت در چالش های {صلح آمیز} هسته ای همراه خود ایران شدند.

به گزارش قدس اینترنت، نمایندگان جمهوری خواه در سنای آمریکا قصد دارند طرحی را برای جلوگیری اجتناب کرده اند صدور معافیت اجتناب کرده اند تحریم ها حاضر دهند کدام ممکن است به چین را انتخاب کنید و انتخاب کنید روسیه اجازه می دهد در چالش های هسته ای ایران همکاری کنند.

این لایحه کدام ممکن است در پایگاه فری بیکن واشنگتن افشا شد، توسط سناتور تد کروز تگزاس به سنا حاضر شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید توسط ۱۲ سناتور تولید دیگری تایید شد. به گزارش رسانه های آمریکایی، یکی اجتناب کرده اند نیازها این ساختار جلوگیری اجتناب کرده اند ۱۰ میلیارد دلاری نمایندگی دولتی «رزاتیم» در تبدیل کردن نیروگاه اتمی بوشهر در ایران است.

مقامات جو بایدن اجتناب کرده اند زمان حمله روسیه به اوکراین اجتناب کرده اند تعدادی از بسته تحریمی علیه روسیه افشا کرده است، با این حال اظهار داشت همکاری در چالش های هسته ای ایران بخشی اجتناب کرده اند شورای ایمنی گروه ملل است را انتخاب کنید و انتخاب کنید واشنگتن آنها را هدف قرار نخواهد داد. تعدادی از روز پیش، سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه اظهار داشت کدام ممکن است روسیه اجتناب کرده اند آمریکا ضمانت کتبی بدست آمده کرده است کدام ممکن است تحریم هایی را علیه همکاری در این سیستم هسته ای ایران اعمال نخواهد کرد.

مقامات بایدن اخیرا ادعا کرد کدام ممکن است همکاری هسته ای همراه خود ایران را اجتناب کرده اند تحریم هایی کدام ممکن است مقامات زودتر آمریکا پس اجتناب کرده اند خروج اجتناب کرده اند برجام لغو کرده بود، معاف می تدریجی. برخی اجتناب کرده اند قانونگذاران جمهوری خواه این اقدام مقامات بایدن را امتیازی به ایران می دانستند، در حالی کدام ممکن است مقامات بایدن اصرار داشت کدام ممکن است این اقدام برای تسهیل مذاکرات وین {انجام شده} است. افسران ایرانی ادعا کرده اند کدام ممکن است اقدام مقامات بایدن هیچ درآمد مالی برای ایران به در کنار نخواهد داشت.

تد کروز به فرایباکن اظهار داشت: «مقامات بایدن در جاری لغو تحریم‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید امتحان شده برای حضور در توافقی همراه خود رژیم ایران است کدام ممکن است ضعیف‌تر اجتناب کرده اند هماهنگی هسته‌ای مقامات اوباما است». مقامات بایدن آنقدر به این هماهنگی اختصاص داده شده است کدام ممکن است می‌خواهد ایران را خریدار این سیستم هسته‌ای پوتین تدریجی، اجتناب کرده اند جمله اهدای ۱۰ میلیارد دلار به ماشین جنگی او.»

تأمین: تسنیم

رژیم اینترنت دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/