تشدید تنش در روابط مسکو و تل آویو / احضار سفیر اسرائیل – قدس آنلاین | ایستگاه خبریدر پی فشار میان روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسرائیل بر اوج موضوع اوکراین، وزارت خارجه روسیه فرستاده رژیم صهیونیستی را احضار کرد.

به گزارش قدس وب مبتنی بر، این انتخاب روسیه در پی موضع جدیدترین وزیر امور خارجه اسرائیل کدام ممکن است حمله به اوکراین را محکوم کرد، متعهد شدن شد.

اسرائیل برای مدتی پس اجتناب کرده اند حمله روسیه به اوکراین اجتناب کرده اند محکومیت مسکو خودداری کرد. یایر لاپید، وزیر خارجه اسرائیل مشاوره است کدام ممکن است روسیه به معنای واقعی کلمه هستند همسایه شمالی اسرائیل است را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای ریاست جمهوری اسرائیل ایمنی اجتناب کرده اند مزیت اسرائیل در سوریه حیاتی است.

همراه خود این جاری، همراه خود شکسته نشده حمله روسیه به اوکراین، یایر لاپید در ۱۸ آوریل ذکر شد کدام ممکن است روسیه مرتکب جنایات جنگی علیه غیرنظامیان شده است.

موضع رژیم صهیونیستی با توجه به حمله روسیه به اوکراین به همان اندازه حدودی بی حال بود. اجتناب کرده اند خوب سو به تصمیم مجمع نهایی گروه ملل در محکومیت حمله به اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید ریختن روسیه اجتناب کرده اند شورای حقوق بشر گروه ملل رای خوش بینانه داد، با این حال اجتناب کرده اند سوی تولید دیگری ادعا کرد کدام ممکن است به تحریم های غرب علیه روسیه نمی پیوندد.

یایر لاپید، وزیر امور خارجه اسرائیل اخیرا در ادعا ای ادعا کرد کدام ممکن است روسیه مرتکب جنایت جنگی شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید رای اسرائیل در شورای حقوق بشر گروه ملل به در کنار تعدادی از ملت غربی، عضویت روسیه {در این} شورا را به حالت افتادگی درآورده است.

روسیه اظهارات لاپید را انتخاب کنید و انتخاب کنید رای اسرائیل در آن شورا را “مایه تاسف” توضیح دادن کرد.

روسیه در اقدامی بی سابقه عمیق فینال حمله ها اثیری اسرائیل در سوریه را آشکار کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در حالی کدام ممکن است اسرائیل حوادث جدیدترین در مسجد الاقصی را از نزدیک محکوم کرد، ادعا کرد کدام ممکن است اسرائیل غزه را به زندان عظیم فلسطینی ها تغییر کرده است.

روسیه می نویسد کدام ممکن است اسرائیل اجتناب کرده اند اوضاع اوکراین برای منحرف کردن ایده ها نهایی در سراسر جهان با توجه به مشکل فلسطین کدام ممکن است یکی اجتناب کرده اند عجیب و غریب ترین نبرد های رفع نشده روی زمین است، سوء استفاده می تدریجی.

روسیه افزود: علیرغم تصمیم‌های متنوع شورای ایمنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مجمع نهایی گروه ملل، مقامات‌های اسرائیل به اشغال را انتخاب کنید و انتخاب کنید الحاق سرزمین‌های فلسطینی شکسته نشده دادند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیش از دو.۵ میلیون فلسطینی در کرانه باختری رود اردن با بیرون تصمیم همراه خود جهان خارج شدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها را انصراف کردند.

روسیه علاوه بر این با توجه به غزه نوشته است، جایی کدام ممکن است اسرائیل عملاً این نوار را به زندانی در بیرون برای ۲ میلیون ساکن آن تغییر کرده است کدام ممکن است به مدت ۱۴ سال در اسارت اقیانوس، هوا را انتخاب کنید و انتخاب کنید پایین رفتن می بردند.

اسرائیل علاوه بر این اجتناب کرده اند {پاسخ به} ادعا سیاسی پرخطر روسیه خودداری کرد. وزارت خارجه اسرائیل ذکر شد کدام ممکن است سکوت بیشتر اجتناب کرده اند پاسخ است.

رادیو نظامی اسرائیل در ۲۸ آوریل تعیین مقدار کرد کدام ممکن است پاسخ اسرائیل به اظهارات روسیه هر دو افشای عمیق حمله ها جدیدترین در سوریه توسط روسیه ممکن است در نتیجه فشار دقیق در روابط بین مسکو را انتخاب کنید و انتخاب کنید اورشلیم شود هر دو حتی روسیه اقدامات ممکن برای جلوگیری اجتناب کرده اند حمله ها اسرائیل انجام دهد. در سوریه انجام دهید.

در ۲۱ فوریه، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، استقلال جمهوری های خلق دونتسک را انتخاب کنید و انتخاب کنید لوهانسک در قلمرو دونباس را به رسمیت محبوبیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند غرب {به دلیل} مراقبت نشده به اولویت های امنیتی مسکو انتقاد کرد.

سه روز بعد، در ۲۴ فوریه، او آغاز خوب عملیات ارتش ویژه علیه اوکراین را ادعا کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید روابط متشنج بین مسکو را انتخاب کنید و انتخاب کنید کیف به حداقل یک رویارویی ارتش تغییر شد.

نبرد ها در اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این پاسخ ها به اقدامات روسیه شکسته نشده دارد.

تأمین: ارنا

رژیم وب مبتنی بر دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/