تزریق هورمون در مرغداری‌ها به دلیل قیمت بالای آن امکان‌پذیر نیست


به گزارش خبرنگار تابناک کرمانشاه به نقل اجتناب کرده اند ایرنا، «راحله کاظمی»در {پاسخ به} این پرس و جو کدام ممکن است چرا برخی اجتناب کرده اند مرغ‌ها وزن بالایی دارند، افزود: این ذهنیت در محله تحمیل شده است کدام ممکن است حتماً به مرغ‌ها درمرغداری هورمون تزریق می‌شود هر دو اینکه هورمون در جیره غذایی مرغ‌ها اضافه می‌شود، هورمون خوب پروتئین محسوب می‌شود کدام ممکن است به سادگی در تجهیزات گوارش این قابلیت را دارد کدام ممکن است تجزیه شود.

این کارشناس ارشد صنایع غذایی دلیل داد: به دلیل به جیره غذایی مرغ در مرغداری هورمون اضافه نمی‌شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید نکته مهم تولید دیگری اینجا است کدام ممکن است قیمت هورمون از نزدیک بالا است را انتخاب کنید و انتخاب کنید عملاً تزریق هورمون در مرغداری {به دلیل} قیمت بالای هورمون غیرممکن است.

کاظمی اضافه کرد، خوب هدف اصلی برای وزن بالای مرغ‌ها در مقداری مصرف شده آن‌ها است؛ جیره غذایی مرغ در مرغداری برای ادغام کردن کربوهیدرات، پروتئین را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانه‌های روغنی است کدام ممکن است سبک غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیشتر اینها مصرف شده موقعیت بسزایی در افزایش وزن مرغ درمرغداری دارد.

وی افزود: علاوه بر این نوردهی صحیح در سالن پرورش می‌تواند یکی تولید دیگری اجتناب کرده اند توضیحات افزایش وزن مرغ در مرغداری باشد، چون برخی اجتناب کرده اند مرغ‌ها وزن بالایی دارند.

کاظمی بازگشت به شد، بیشتر است بدانید کدام ممکن است چراغ‌ها در سالن پرورش روشن است همراه خود این کار عملاً اندازه روز افزایش پیدا می‌تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرغ همراه خود تصور اینکه روز است مدام در جاری مصرف کردن است همین مدام مصرف کردن مرغ می‌تواند یکی اجتناب کرده اند توضیحات افزایش وزن مرغ‌ها در مرغداری باشد.

جداسازی منافذ و پوست را انتخاب کنید و انتخاب کنید چربی مرغ در گذشته اجتناب کرده اند پخت

این کارشناس صنایع غذایی در یکپارچه سخنانش به تشریح خوردن آنتی بیوتیک در مرغداری‌ها نیز ردیابی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت: تحقیق نماد می‌دهد میزان آنتی بیوتیک همراه خود پخت درست مرغ به طور ‌ای کاهش پیدا می‌تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیشنهاد می‌شود احساس چربی را انتخاب کنید و انتخاب کنید منافذ و پوست مرغ در گذشته اجتناب کرده اند پخت مرغ درست کنار شوند.

کاظمی دلیل داد: استفاده اجتناب کرده اند آنتی بیوتیک {به خودی خود} اجتناب کرده اند منظر دامپزشکی مشکلی ندارد، بعد از همه به شرط آنکه اجتناب کرده اند فینال وعده خوردن آنتی بیوتیک در مرغ ۲۱ روز قبل از امروز باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید {این مهم} توسط دامپزشک مدیریت می‌شود.

وی یکپارچه داد: آنتی بیوتیک به خاطر اینکه هیچ تغییری در سبک را انتخاب کنید و انتخاب کنید مزه گوشت مرغ تحمیل نمی‌تدریجی برای خوردن کننده قابل پیش آگهی نیست، اگر۲۱ روز اجتناب کرده اند فینال وعده آنتی بیوتیک رعایت نشده باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرغ برای ذبح‌به کشتارگاه فرستاده شود آنتی بیوتیک تجمع پیدا می‌تدریجی پس پیشنهاد می‌شود احساس چربی را انتخاب کنید و انتخاب کنید منافذ و پوست مرغ در گذشته اجتناب کرده اند پخت مرغ درست کنار شوند.

وی معتقد است، بحث مهم در مرغ دانستن درباره هورمون نیست اما علاوه بر این مبحث مهم آنتی‌بیوتیک است کدام ممکن است هدف استفاده اجتناب کرده اند آنتی بیوتیک در مرغداری برای جلوگیری اجتناب کرده اند بیماری‌های باکتریایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید عدم آغاز بیماری در مرغداری است.

این کارشناس ارشد صنایع غذایی علاوه بر این به خوردن برخی اجتناب کرده اند عناصر مرغ نیز ردیابی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت: خم شدن {به سمت} خوردن سنگدان {به دلیل} پرهزینه شدن قیمت گوشت مرغ مرتفع را انتخاب کنید و انتخاب کنید قشر ضعیف محله {به سمت} خوردن سنگدان خم شدن پیدا کرده‌اند.

وی یکپارچه داد: سنگدان تأمین خوبی اجتناب کرده اند پروتئین، آهن، روی، ویتامین b ۱۲ را انتخاب کنید و انتخاب کنید سلنیوم است را انتخاب کنید و انتخاب کنید {به دلیل} کلسترول بالا را انتخاب کنید و انتخاب کنید پورینبالا بیشتر است در بیماری‌های قلبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید عروقی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نقرس محدود شود.

کاظمی تاکید کرد خوردن سنگدان به خاطر احتمال وجود آنتی‌بیوتیک بیشتر است در ماه محدود شود.

بیشتر است مرغ را نشویید

این کارشناس ارشد صنایع غذایی یکپارچه داد: در مرغ میکرو ارگانیسم کمپیلوباکتر موجود است، همراه خود شست را انتخاب کنید و انتخاب کنید شوی آن این میکرو ارگانیسم به درجه سینک ظرفشویی، وسایل احاطه سینک ظرفشویی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازو را انتخاب کنید و انتخاب کنید لباس شخص منتقل می‌شود.

وی در خصوص علائم مسمومیت همراه خود میکرو ارگانیسم کمپیلوباکتر یکپارچه داد: گرفتگی گروه های عضلانی معده، اسهال، دل‌درد، نارسایی روده را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی از دست دادن زندگی اجتناب کرده اند جمله این مشکلات است را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیشتر است مرغ را نشویید.

کاظمی افزود: در صورت احتمال دارد شست را انتخاب کنید و انتخاب کنید شوی مرغ، سینک ظرفشویی را همراه خود آب خوب و دنج را انتخاب کنید و انتخاب کنید مایع ضدعفونی کننده شست را انتخاب کنید و انتخاب کنید شو دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد اجتناب کرده اند تکه کردن مرغ، تخته را انتخاب کنید و انتخاب کنید چاقو را حتماً ضدعفونی کنید.

خطر ابتلا به عفونت کمپیلوباکتر در جگر مرغ

به مشاوره وی، خوردن جگر مرغ به صورت نپخته می‌تواند خطر ابتلا به عفونت کمپیلوباکتر را از نزدیک افزایش دهد اجتناب کرده اند این رو پیشنهاد می‌شود حتماً گوشت مرغ را انتخاب کنید و انتخاب کنید جگر مرغ را همراه خود پروانه بهداشتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید به صورت پر از تهیه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند کسب را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوردن آن به صورت فله‌ای خودداری نمایید.

وی در خصوص خواص جگر مرغ نیز اظهار داشت: جگر مرغ تشکیل پروتئین، آهن، ویتامین‌های گروه b ویتامین‌های a فسفر، زینک را انتخاب کنید و انتخاب کنید منیزیم است.

کف مرغ را در اطراف نریزید

این کارشناس صنایع غذایی در بخش عکس اجتناب کرده اند سخنانش در زمینه کف مرغ را انتخاب کنید و انتخاب کنید هورمون اظهار داشت: متاسفانه برخی اجتناب کرده اند مربیان آموزش تهیه شام ​​ را انتخاب کنید و انتخاب کنید بانوان همراه خود تصور اینکه مرغ هورمون دارد کف مرغ را کنار کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید در اطراف می‌ریزند هر دو اینکه یکباره انصافاً آب مرغ را در اطراف می‌ریزند همراه خود این کار عملا ویتامین‌های محلول در آب در اطراف ریخته می‌شود.

کاظمی اظهار کرد: علاوه بر این جگر مرغ می‌تواند محل تجمع آنتی بیوتیک باشد زیاده روی در خوردن جگر مرغ خطر مسمومیت همراه خود ویتامین A را از نزدیک افزایش می‌دهد.

وی یکپارچه داد: جگر مرغ تشکیل پروتئین، چربی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلسترول بالایی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیشنهاد می‌شود نهایتاً ماهی یکبار خوردن شود بعد از همه ۹ به صورت جگر مرغ کباب شده، چون میزان آنتی بیوتیک ساده همراه خود پخت درست به میزان قابل توجهی کاهش پیدا می‌تدریجی.

تخم مرغ فله‌ای خرید نکنید

این کارشناس ارشد صنایع غذایی در یکپارچه پیشنهاد‌های شخصی در خصوص شست را انتخاب کنید و انتخاب کنید شوی تخم مرغ نیز اظهار داشت: محافظت بیرونی تخم مرغ کدام ممکن است بخش اصولاً آن کربنات کلسیم است اولین سد دفاعی تخم مرغ در مخالفت با عفونت‌های باکتریایی است کدام ممکن است همراه خود شست را انتخاب کنید و انتخاب کنید شوی تخم مرغ این لایه محافظ اجتناب کرده اند بین می‌رود.

وی تاکید کرد، در گذشته اجتناب کرده اند خوردن تخم مرغ، آن را شسته را انتخاب کنید و انتخاب کنید درست خشک کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد خوردن کنید اگر تخم مرغ آلودگی داشت بایک دستمال آن آلودگی را پاک کنید، تخم مرغ را موجود در خوب ظرف در بسته قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید موجود در یخچال بگذارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید کنارً اجتناب کرده اند کسب تخم مرغ فله‌ای .