ترانه علیدوستی هیچ ضربه ای پخش نکرد/ دستمزدش را اختلاس کرد


بازیگری که سال هاست نقش خود را تکرار می کند و مدت هاست هیچ بازی درخشان و موفقی ارائه نکرده است، این بار ضعیف ترین بازی خود را در یک نمایش بیهوده و سطحی بازی کرد!

و کیهان نوشت: این هنرمند که پیش از این در یک سریال تلویزیونی با بودجه اختلاس بازی کرده بود، به تازگی تصویری از خود بدون حجاب با کاغذی منتشر کرده که روی آن شعار حمایت از آزادی و زن را نوشته است.

هنوز «آواز علیدوستی» را فراموش نکرده ایم که متوجه شد سریال شهرزاده حاصل اختلاس از منابع صندوق ذخیره معلمان بوده و در واقع تهیه کننده سریال حقوق و دستمزد معلمان زحمتکش را خرج کرده است. بر روی آن. این سریال نه تنها از پس دادن حقوق از این پول آلوده امتناع کرد، بلکه سکوت هم برقرار بود. هیچ کس مخالفتی نکرد، حتی نمی خواست از تولیدکننده و سرمایه گذار مفاسد اقتصادی انتقاد کند.

همین رفتارهای ریاکارانه و متناقض بود که باعث شد برخی از سلبریتی های کاذب به جای اینکه به الگو تبدیل شوند، به آنتاگونیست تبدیل شوند. بازیگری که سال هاست نقش خود را تکرار می کند و مدت هاست هیچ بازی درخشان و موفقی ارائه نکرده است، این بار ضعیف ترین بازی خود را در یک نمایش بیهوده و سطحی بازی کرد!

اجرای اعتراض آمیز ترانه – گویی هنوز پانزده ساله است – هیچ تفاوتی با سکوت او در مقابل اختلاس عوامل سریال شهرزاده ندارد. در آن زمان به دلیل اینکه منافع مالی در داخل برایش به ارمغان می آورد سکوت کرد و این بار تظاهر به اعتراض کرد زیرا این بار در خارج از کشور و جشنواره های ضد ایرانی به نفع او خواهد بود.