بیانیه ۲۲ آبان جامعه اسلامی پیام نور مشهد / هیچ کوتاهی در حل مشکلات کشور را نمی پذیریم.به گزارش قدس خراسان آنلاین، دانشجویان جامعه اسلامی دانشگاه پیام نور مشهد صبح امروز در میان جمعی از شرکت کنندگان در راهپیمایی ۱۳ آبان بیانیه ای قرائت کردند.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

«نام خداوند بخشنده»
با آنها بجنگید که خداوند آنها را به دست شما عذاب می‌کند و رسوا می‌سازد و شما را بر آنها پیروز می‌سازد و دل‌های مردم را شفا می‌بخشد.»
با آنها بجنگید تا خداوند آنها را به دست شما عذاب کند و شرمسارشان کند و شما را بر آنها و سینه هایتان پیروز گرداند. [پر سوز و غم] مؤمنان را شفا بده

درود بر مردم انقلابی و پرشور ایران
یوم الله دوباره در ۲۲ آبان باز می گردد و جهان شاهد فریاد مردم ایران اسلامی عاشق شهدا در ابراز انزجار و خشم خود از استکبار جهانی و در رأس آنها جنایتکار خواهد بود. آمریکا.

یوم الله ۲۲ آبان یادآور تحولات تأثیرگذار تاریخ انقلاب اسلامی و آغاز نهضت استقلال و آزادی امت اسلامی در ایران است. تبعید بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران به ترکیه با هدف برکناری رهبری این جنبش بزرگ در این روز از اولین جرقه های آتشفشان خروشان انقلاب اسلامی ایران بود که یاد و خاطره آن با ایرانیان مقارن شد. انقلاب اسلامی. کشتار وحشیانه تعدادی از دانشجویان معترض به حاکمیت طاغوت در سال ۵۷. اما یک سال بعد دانشجویان پیرو خط امام با تسخیر لانه جاسوسی در اقدامی انقلابی توسط دولت مستکبر آمریکا انتقام خون این شهدا را گرفتند.

این حوادث همیشه در خاطره ها ماندگار خواهد بود و برای انتقال درس آزادی و مقاومت به آن در خط مقدم نسل حاضر و آینده خواهد بود.

اکنون با گذشت حدود چهل سال در وقایع اخیر در دانشگاه ها شاهدیم که دشمن همچنان به دنبال تخریب آرمان های ماست و تلاش می کند سطح فکری جوانان را از انقلاب اسلامی به سطح ثانویه، فرعی و فرعی تقلیل دهد. سطحی مانند آزادی های دروغین

دشمن با ضربه زدن به اموال عمومی و متشنج کردن فضای دانشگاه ها و جلوگیری از رشد جوانان ما در همه زمینه ها و برجسته ساختن پیشرفت انقلاب اسلامی ایران در سطح جهانی سعی در کند کردن موتور پیشرفت علم و صنعت دارد. تا فرزندان ایران الگوی جوانان کشورهای دیگر نشوند. کورکورانه خواند که از اول انقلاب تا امروز دانشگاه یکی از بزرگترین عوامل ضد استکباری بوده و خواهد بود.

جوانان ایرانی با حضور در عرصه های علمی و کسب دستاوردهای افتخاری در عرصه های فضایی، هوایی، هسته ای، دفاعی، انرژی و بهداشت، به مخالفت خود با استکبار و نخبگانی پی بردند که علم و زندگی خود را در خدمت مردم قرار دادند و انجام دادند. اجازه نده نیاز کشور و آرزوی غربی ها بی شک دلیل دشمنی آمریکای جنایتکار با مردم ایران، استقلال کامل از سلطه جهانی و پیروزی جوانان ما در عرصه علم و صنعت است. .

اینک ما دانشجویان مشهدی، انقلابیون راه یابی به ارزش های انقلاب اسلامی که پرچم استکبارستیزی و دفاع از امنیت و وحدت میهنمان ایران را بر دوش گرفته ایم، هرگونه اقدام خصمانه علیه آن را محکوم می کنیم. امنیت و وحدت داخلی. ما دانشجویان انقلابی دست مسئولان ایثارگر را که با خدمت خالصانه در جهت ارتقای سطح رفاه مردم تلاش می کنند می بوسیم و متذکر می شویم که در راستای پیگیری مطالبات مردمی و رفع مشکلات کشور هیچ شکستی را نمی پذیریم. برای رسیدن به ایران سربلند و قوی و اوج.. ظهور دست هر بدی را ببند.

ما بار دیگر آمده ایم تا با مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) تجدید میثاق کنیم و اعلام کنیم که برای رسیدن به گام دوم انقلاب، این گام تمدن ساز، نهایت تلاش خود را خواهیم کرد و نظایر آن. شهید آرمان علی وردی» تا آخرین قطره. ما بر اهداف و آرمان های خود خواهیم ایستاد تا پرچم این حکومت را در خدمت صاحب اصلی و منتظر واقعی حضرت قائم محمد (ص) برافراشته باشیم. درود بر او باد و می فرماید:
ای پروردگار زمان، ما اسرائیل را زیر پای تو شکست خواهیم داد.
خدایا، تسکین را تسریع کن
درود و رحمت و برکات خداوند

انتهای پیام