بهبود صومعه های قم با وام 24 میلیارد تومانیبه گزارش نام و اشاره به روابط عمومی شهرداری قم ، سید سیف الدین موسوی نیارکی وی با اشاره به برخی پروژه های حرمسرای شهرداری قم اظهار داشت: ساخت پنج هزار گور معمولی دو طبقه با برآورد وام 8 میلیارد و 500 میلیون تومان طی 9 ماهه اول مردادماه امسال با تحویل زمین آغاز شد. به پیمانکار

وی با بیان اینکه ساخت عناصر میدان ها و بوستان های خانقاه های شهر قم با وام صد میلیون تومانی ادامه دارد ، افزود: ساخت مقبره چهارم و ششم. شخصی افتتاحیه های یک و دو طبقه طبق قرارداد به مدت 9 ماه تا آوریل سال آینده آماده بهره برداری است.

مدیر کل سازمان Hermitages شهرداری قم خاطرنشان کرد: ساخت مسجد دارالسلام با وام یک میلیارد تومانی به عنوان یکی از پروژه های جاری این سازمان در دستور کار قرار دارد.

موسوی نیارکی وی با اشاره به پروژه پیاده راه بهشت ​​ماسومه به مساحت 6 هزار متر مربع افزود: این پروژه با وام یک میلیارد تومانی ظرف شش ماه به بهره برداری می رسد.

وی گفت: کار برای جمع آوری این صومعه به همراه طرح زیربنایی و توزیع 3500 متر مربع آسفالت در راهروهای این صومعه با وام 100 هزار میلیارد ریال در حال انجام است.

مدیر سازمان Hermitages در شهرداری کوما افزود: “این سه پروژه عمرانی در وضعیت خوبی هستند و مطابق برنامه زمان بندی شده تا پایان فصل پاییز به طور کامل تکمیل و راه اندازی می شوند.”

موسوی نیارکی وی با بیان اینکه در حال کار برای بهسازی ساختمانها ، معابر و اماکن عمومی با وام 300 میلیون ریالی است ، تصریح کرد: پروژه برق و روشنایی (نیروگاه خورشیدی) با وام 7 میلیارد ریالی ، گسترش فضای سبز در مساحت 5 میلیارد ریال و ایجاد و نوسازی مبلمان شهر با وام 1 میلیارد و 200 میلیون ریال در حال کار است.

دیدگاهتان را بنویسید