بن سلمان رویای پیوستن به فوتبالیست های بزرگ جهان را دارد!به گزارش خبرنگار ایمنا ، چند روزی است که یک خانواده رو به رشد به رهبری محمد بن سلمان باشگاه قدیمی و قدیمی نیوکاسل را با سرمایه 320 میلیارد پوند خریداری کرده اند. اند و اکنون آنها در تلاش برای تقویت این تیم هستند.

البته بن سلمان سال گذشته برای خرید باشگاه انگلیسی درخواست داده بود ، اما به دلیل جنگ با واسطه ها در یمن ، تصویر بدی در جهان پیدا کرد و با آن مخالفت کرد. امسال عربستان سعودی تعدادی اطمینان لازم را داده است که سیاستمداران در امور باشگاه دخالت نمی کنند تا عربستان سعودی بتواند نیوکاسل را با قیمت 305 میلیون پوند خریداری کند.

البته مهراد قدوسی و آماندا ، خانواده سعودی ، بلافاصله ثابت کردند که به عنوان سیاستمدار مستقیماً در امور باشگاه دخالت نخواهند داشت. استاولیولی آنها او را به عنوان مدیر ارشد و اجرایی نیوکاسل معرفی کردند و او را در موقعیتی قرار دادند که هیچ صحبتی نشد. هواداران این تیم بسیار خوشحال هستند که نیوکاسل مایک را از دست داده است. اشلی خلاص شوید ، زیرا این تاجر ثروتمند مبلغ مناسبی خرج نکرده است ، در حال حاضر ارزش سعودی ها 320 میلیارد پوند است که آنها را بالاتر از منچستر قرار می دهد. شهر و پاریس آلمانی، تبدیل به غول های اروپایی شده اند که به دنبال تقویت تیم جدید خود هستند.

در این رابطه ، کریستینا فالک، گزارشگر معروف و چاپ آلمانی ساختن نیوکاسل گزارشی از گزینه های انتقال تابستان آینده ارائه کرده است. به گفته وی، رالف رنگنیک مدیر ورزشی آلمانی به احتمال زیاد مربی نیوکاسل می شود و به تیم می پیوندد. کار در لیگ برتر انگلیس برای او رویایی است که به حقیقت پیوست. رنگنیک او قبلاً پیشنهادات منچستریونایتد ، اورتون ، تاتنهام و چلسی را رد کرده بود ، اما اکنون نیوکاسل با مدیران خود برای جذب آلمانی 62 ساله همکاری می کند و باید دید اوضاع چگونه پیش می رود.

برای انتقال ، باشگاه نیوکاسل جذب می شود تیمو ورنر، نیکولای وله و فیلیپ کوتینیو من علاقه دارم. نکته جالب این است که مدیر برنامه ورنر مهاجم آلمانی چلسی با فابین شار مدافع نیوکاسل و سوئیس و سران باشگاه انگلیسی اشتراک دارد. ورنر اطلاعات کسب شده اند… بن سلمان نیز جذب نیکلاس می شود. وله مدافع مرکزی “بایرن” علاقه مند است. او تقویت خط دفاعی تیمش را پیشرفت مهمی می داند و این یکی از اولویت های او است. قرارداد وله فصل با بایرن مونیخ به پایان می رسد. به همین دلیل ، انتقال بازیکن آلمانی به نیوکاسل به صورت رایگان امکان پذیر است.

در باره ورنر و ولهرهبران عرب نیوکاسل با فیلیپ محکم صحبت کردند کوتینیو هافبک برزیلی بارسلونا می خواهد او را به سنت جیمز پارک ببرد. هافبک برزیلی با امیدها و آرزوهای بزرگ با قیمتی سرسام آور آوار 150 میلیون یورو از آنفیلد به اردوگاه جدید بیا؛ او هرگز نتوانست جادوی خود را با لباس لیورپول به نمایش بگذارد و بیشتر از آسیب دیدگی رنج می برد. حالا که او موقعیت خوبی در تیم ندارد ، به طور جدی نیوکاسل. لیپه او به این موضوع علاقه مند است و این موضوع به شدت مورد بحث قرار می گیرد. در عین حال ، شایعات مربوط به انتقال بازیکن را دوست دارم. ارلینگ هلند این در مورد نیوکاسل صدق نمی کند و آنها نمی خواهند در حال حاضر چنین هزینه هایی را متحمل شوند.

بسیاری منتظر نیوکاسل هستند ، با وجود سرمایه گذاری عظیم ، همه فوق ستاره های دنیای فوتبال را دوست دارند. هلند، امباپه، پوگبا و بله ، هنگام ارائه پیشنهادات وسوسه انگیز ، خیلی سبک دست بگیرید. البته کسانی که از پول متنفرند ، اما باید در نظر داشت که جمع آوری این همه سوپراستار در یک تیم در مدت زمان کوتاه امکان پذیر نخواهد بود. مشکلی که با توجه به ثروت نفتی عربستان سعودی ، قوانین فیفا را نقض می کند و باعث می شود رای دیگر تیم ها نتواند با پول نیوکاسل رقابت کند.

یک چیز واضح است: این یک باشگاه انگلیسی است که ید دارد طول او اسطوره هایی مانند آلن در لیگ برتر دارد. شیرر مثل منچستر شهر او با پول صاحبان عرب ارتقا یافت ، به زودی به جرگه شش تیم بزرگ انگلیسی ملحق می شود و برای موفقیت با فوتبالیست های بزرگ اروپایی رقابت می کند. سوال فعلی فقط گذر زمان است.

دیدگاهتان را بنویسید