با ضربه بزرگ جنگ روسیه و اوکراین برای مالکان فوتبال / میلیاردرهای باشگاه های آسیب دیده آشنا شوید


به گزارش خبرگزاری فارس، عملیات ارتش روسیه در اراضی اوکراین همراه خود این مبارزه ۹ تنها بخش سیاسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتماعی، اما علاوه بر این بخشی اجتناب کرده اند بازی جهان را نیز خرس تأثیر قرار داد.

برای بررسی خسارات پولی تجهیزات گلف های فوتبال اجتناب کرده اند مبارزه روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوکراین، چلسی را شناخته شده به عنوان اولین مبتلا مبارزه به خاطر می آورد. رومن آبراموویچ راس مالک چلسی {به دلیل} فشار مقامات انگلیس مجبور به کالا تجهیزات گلف شد.

چلسی قهرمان اروپا پس اجتناب کرده اند مبارزه روسیه دچار فاجعه مالی تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشکلات چلسی پس اجتناب کرده اند تحریم آبراموویچ توسط مقامات بریتانیا چندین برابر شده است. همراه خود اقدام سیاسی این مقامات انگلیس علیه این تاجر روسی، تمامی ورزش های باشگاهی به حالت افتادگی درآمد را انتخاب کنید و انتخاب کنید چلسی در موقعیت به کسب را انتخاب کنید و انتخاب کنید کالا هیچ بازیکنی نبود. علاوه بر این قرارداد گیمرها تمدید نشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید زنگ خطر برای چلسی به صدا درآمد.

با این حال همراه خود نگاهی آماری به سایر تجهیزات گلف‌های فوتبالی کدام ممکن است این مبارزه را تخصص کرده‌اند، چلسی تنها نیست. غول فوتبال اوکراین شاختار دونتسک یکی اجتناب کرده اند بهترین بازنده های این مبارزه محسوب تبدیل می شود.

بر مقدمه گزارش رسانه های خانه، رینات احمداف، مالک تجهیزات گلف شاختار {در این} مبارزه متحمل خسارات سنگینی شده است. این شخص ۹ تنها دارایی تجهیزات گلف شاختار است، اصولاً اموال وی متعلق به تاسیسات تولیدی واقع در شهر ماریوپل است کدام ممکن است بر تأثیر مبارزه متحمل خسارات جبران ناپذیری شده است.

میلیاردر اوکراینی یکی اجتناب کرده اند قربانیان بی نظیر مبارزه روسیه است. علاوه بر این وقتی به روسیه به نظر می رسید می کنیم عنوان علیشیر عثمانوف تاجر غول پیکر روسی شناخته شده به عنوان قربانیان این مبارزه به گوش می رسد. او خوب تاجر، کارآفرین، سرمایه گذار را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرپرست مسئله ازبک زاده روسیه است را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود بیش اجتناب کرده اند ۲۰ میلیارد دلار دارایی، ثروتمندترین شخص روسیه است.

علیشیر عثمانوف دومین سهامدار تجهیزات گلف فوتبال آرسنال است. او علاوه بر این اسپانسر بی نظیر تجهیزات گلف فوتبال دینامو مسکو است.

ثروت عثمانوف در تحریک کردن سال ۲۰۲۲ ۲۱.۳ میلیارد دلار را انتخاب کنید و انتخاب کنید در گذشته اجتناب کرده اند آغاز مبارزه روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوکراین ۲۱.۴ میلیارد دلار بود. با این حال در کل مبارزه، دارایی های تاجر روسی به ۱۹.۸ میلیارد دلار کاهش کشف شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱.۵ میلیارد دلار اجتناب کرده اند کف دست سر خورد.

همراه خود رفتن اجتناب کرده اند اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید روسیه به شخص خاص همراه خود تابعیت آذربایجان برمی خوریم کدام ممکن است آگاه تبدیل می شود بیشترین شکسته فوتبال در مبارزه روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوکراین {بوده است}. واگیت علی اکبروف یکی اجتناب کرده اند سهامداران بی نظیر اسپارتاک مسکو است.

این شخص آذربایجانی ۳۶ سهم اجتناب کرده اند سهام تجهیزات گلف روسیه را در اختیار دارد. ثروت اسپارتاک در گذشته اجتناب کرده اند مبارزه روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوکراین ۲۲ میلیارد دلار بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکنون همراه خود کاهش دارایی های تجهیزات گلف روسی به پنج.۳۶ میلیارد دلار کاهش یافته است است.

به دلیل بهترین بازنده تجهیزات گلف های فوتبال اجتناب کرده اند مبارزه روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوکراین اسپارتاک را انتخاب کنید و انتخاب کنید مالک آذربایجانی آن هستند کدام ممکن است حدود ۱۷ میلیارد دلار ضرر کردند کدام ممکن است رقم عجیبی در فوتبال است.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول توصیه دهید