باید تلاش شود تا شهر ویستا بهبود یابد.به گزارش خبرنگار ایمنا ، مهدی فروغی امروز (پنجشنبه) در مراسم تحلیف اولین شهردار شهر. ویست با بیان اینکه این شهر در مارس 2017 تشکیل شد. ویست تصویب شده توسط کابینه وزیران و هفته دولت شهر ویست وی با بیان اینکه باز بود گفت: پس از انتخاب شهردار و صدور فرمان وی توسط فرماندار ، اکنون اولین شهردار شهر ویست او شهردار خواهد شد و ما امیدواریم که خواسته های شهروندان برآورده شود.

وی اظهار داشت که ویست وی افزود که دارای بالاترین درجه روستایی است: اکنون یک شهر است ویست این دارای پایین ترین درجه در شهر است ، بنابراین برای ارتقاء سطح شهر ویست باید تلاش کنی.

رئیس شورای اسلامی شهر ویست وی ادامه داد: شهر باید نه تنها نام شهر ، بلکه خدمات سیستم مالیاتی را نیز داشته باشد تا مردم شهر بتوانند طعم شهر را بچشند.

فروغی گفت: از 35 سال پیش تا به امروز ویست حذف زباله به صورت خودجوش با تشکیل شهر و مردم شهر مطابق قوانین شهر انجام شد.

هنگام اجرای ساختمانهای با دوام و با کیفیت بالا ، حفظ فرهنگ شهر ضروری است.

شهردار بیشتر ویست در شهر اعلام شد ویست با گذشت زمان ، تدابیری اتخاذ شد و شهروندان طعم خدمات را درک کردند ، بنابراین ما سعی می کنیم این سرویس را ادامه دهیم.

حامد دستمزد افزود: با همدلی و همکاری مسئولان و انتقاد سازنده شهروندان گام های بلندی را برای توسعه این شهر بر می داریم.

وی گفت: معماری شهری. ویست این باید با هویت و فرهنگ گذشته منطقه مطابقت داشته باشد ، بنابراین باید مراقب حفظ ساختارهای قوی و با کیفیت فرهنگ شهر بود.

دیدگاهتان را بنویسید