بالاخره میله های تغذیه JSHealth من اینجا هستند!


تغذیه روزانه همیشه در پروتکل مراقبت شخصی من حرف اول را می زند. من معتقدم که هر روز سه وعده غذایی اصلی و 1 تا 2 میان وعده وجود دارد. این به حفظ سطح قند خون ثابت کمک می کند ، که به تولید انرژی کمک می کند ، از احساس محرومیت در اطراف غذا جلوگیری می کند و می تواند میل شدید به قند را کاهش دهد.

اغلب ما می توانیم وقتی مشغول کار هستیم یا در جاده هستیم ، میان وعده های مفید کمتری امتحان کنیم و به چیزی سبک و راحت نیاز داریم. به همین دلیل است که من توصیه می کنم یک رژیم غذایی با موادی داشته باشید که می توانید به آنها اعتماد کنید. با این حال ، من واقعاً برای یافتن یک نوشیدنی که به اندازه کافی قند کم و پروتئین و فیبر کافی برای حفظ سطح قند خون و احساس سیری در بدنم داشت ، تلاش کردم … که بسیار هم خوشمزه بود! من احساس می کردم که همیشه باید در مورد چیزی مصالحه کنم ، خواه شیرین کننده های مصنوعی باشد ، هم قند و هم طعم آن.

بنابراین ، به طور طبیعی ، من یک سفر 18 ماهه را آغاز کردم تا نواری را ایجاد کنم که دارای تمام معیارهای مهم باشد – که GUY HIGH را تعیین می کند! من به معنای واقعی کلمه از انتشار این خط میله های پروتئینی خودداری کردم مگر اینکه فکر می کردم بهترین ها هستند. ما همچنین می خواستیم برخی از مواد مغذی و ویتامین های مورد علاقه خود ، مانند کلاژن و پروبیوتیک ها را برای طیف وسیعی از میله ها با مزایای سلامتی نیز تزریق کنیم!

من بسیار هیجان زده هستم که سرانجام نتیجه نهایی را آشکار می کنم … 3 JSHealth Decadent Nutritional Balanced Nourish Bars! آنها از غذاهای کامل ساخته شده اند و حاوی پروتئین گیاهی ، فیبر ، پروبیوتیک ها و موارد دیگر هستند. هر بار تغذیه حاوی مواد واقعی بدون قند یا افزودنی پنهان است. هر نوار تغذیه یک پروفایل درشت مغذی با پروتئین و فیبر کافی برای حفظ تعادل قند خون ارائه می دهد.

3 طعم موجود است که هر کدام مزایای سلامتی و زیبایی منحصر به فردی دارند. PS انتخاب موارد دلخواه سخت است زیرا من همه را بسیار می پرستم ، اما اگر مجبور بودم انتخاب کنم … نمی توانم از ادویه دارچین بگذرم!

نوار زیبایی Nourish + Glow کرانچ کره بادام زمینی

دارای پروتئین گیاهی ، پروبیوتیک ها و فیبر برای حمایت از بدن ، به علاوه خالص ترین منبع زیست کلاژن دریایی برای حمایت از سلامت پوست و درخشندگی شما! گندم سیاه فعال به این میله بر پایه کره بادام زمینی یک ترد خوشمزه می دهد.

پروتئین نوار + تغذیه – چیپس شکلاتی دوتایی

با ترکیب این شکلات از پروتئین های گیاهی ، پروبیوتیک ها و فیبر ، بدن خود را انرژی دهید ، که برای تغذیه و انرژی بخشیدن به روز شما طراحی شده است! نوک کاکائو یک ترد خوشمزه به این شکلات در حال انحطاط اضافه می کند.

نوار پروتئین تغذیه + هضم – ادویه دارچین

زندگی خود را با این میله دوستدار روده که دارای پروبیوتیک ها و فیبر ، پشتیبانی از هضم و پروتئین گیاهی مغذی است ، زنده کنید. دارچین عطر و طعم دلپذیری می بخشد و سطح قند خون سالم را حفظ می کند.

می توانید در مورد مزایای طیف نوار تغذیه بیشتر بخوانید اینجا. نمی توانم منتظر دیدن بهترین کافه های جهان (ما اینطور فکر می کنیم!).

عاشق جسی ایکس

دیدگاهتان را بنویسید