این بزرگترین موزه فضای باز در خاورمیانه است


گروه اقامت ایرنا – حیاط پشتی موزه حفاظت مقدس باغی غول پیکر را انتخاب کنید و انتخاب کنید مخمل خواب دار است کدام ممکن است اجتناب کرده اند ۲ نیمه حیاط پشتی دره را انتخاب کنید و انتخاب کنید موزه {تشکیل شده است}. زیربنای ۲۰۵۰۰۰ متر مربع این حیاط پشتی موزه مجموعه ای منحصر به شخص را انتخاب کنید و انتخاب کنید خارق العاده در قلمرو ۳ تهران است. این دلیل است است کدام ممکن است حیاط پشتی موزه حفاظت مقدس شناخته شده به عنوان بهترین موزه نبرد در غرب خاورمیانه نیز شناخته تبدیل می شود. محوطه حیاط پشتی موزه حفاظت مقدس تهران از هفت تالار را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیمه پایانی به تماس گرفتن یادمان حفاظت مقدس {تشکیل شده است}.

این بزرگترین موزه فضای باز در خاورمیانه است

با برای مشاوره این مجموعه می توانید همزمان اجتناب کرده اند حیاط پشتی کتاب تهران، کتابخانه سراسری ایران، فرهنگستان های جمهوری اسلامی، حیاط پشتی آثار هنری، پارک طالقانی، موزه حفاظت مقدس را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر اماکن اراضی عباس آباد بازدید کنید؛ در واقع به شرط از گرفتن کفش های آهنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوقات فراغت کدام ممکن است ارائه می دهیم امکان می دهد در گوشه را انتخاب کنید و انتخاب کنید جدا این گروه بگردید.

این بزرگترین موزه فضای باز در خاورمیانه است

برای درگیر شدن به حیاط پشتی موزه حفاظت مقدس کافی است به ایستگاه مترو شهید حقانی برسید. پس اجتناب کرده اند خروج اجتناب کرده اند ایستگاه مترو را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند رفتن اجتناب کرده اند پارک به «پارک دره حفاظت مقدس» می رسید. درگاه موزه را می توان اجتناب کرده اند تانک های باقی مانده اجتناب کرده اند جنگی کدام ممکن است برای اولین بار ایجاد شد، دید. حیاط پشتی موزه حفاظت مقدس در ماه مبارک رمضان اجتناب کرده اند ساعت ۹ صبح تا ۱۸ پذیرای کنجکاوی مندان است.

این بزرگترین موزه فضای باز در خاورمیانه است

پارک دره مکان قرار دارد؟

بازدید به دره گاردن در کل روز را انتخاب کنید و انتخاب کنید عصر را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی در سفر امکان پذیر است را انتخاب کنید و انتخاب کنید محدودیتی برای ورود {وجود ندارد}. بیرون را انتخاب کنید و انتخاب کنید مخمل خواب دار قلمرو محل اجرای حاضر های خیابانی در رویداد های مختلف سراسری را انتخاب کنید و انتخاب کنید مذهبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این اجرای رزمایش را انتخاب کنید و انتخاب کنید مانور درمورد به نیروهای نیروی دریایی ملت است. در ایام سوگواری نهایی اجتناب کرده اند جمله ایام محرم نیز می توانید مراسم مقدمه را انتخاب کنید و انتخاب کنید تولید دیگری آداب را در حیاط پشتی انجام دهید.

این بزرگترین موزه فضای باز در خاورمیانه است

بهترین جشنواره آفتاب را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب ملت در جایی در پارک دره را انتخاب کنید و انتخاب کنید احاطه دریاچه ۷۰۰۰ متر مربعی برگزار تبدیل می شود. دیدنی های جدا دریاچه به همین جا ختم نمی شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید می توانید روی تماشای فیلم در صفحه آبی حیاط پشتی موزه حساب کنید. سایبانی کدام ممکن است اجتناب کرده اند در گذشته با آبشار تعیین کنید گرفته است شبیه این حیاط پشتی موزه است. تماشاگران عصر ها با چاپ شده حداقل ۲ نوع حاضر {اطلاع رسانی} به مدت ۸ تا ۱۲ دقیقه در صفحه آبی حیاط پشتی موزه حفاظت مقدس خیره می شوند.

این بزرگترین موزه فضای باز در خاورمیانه است

در سرتاسر حیاط پشتی موزه می‌توانید مانکن‌هایی اجتناب کرده اند تانک‌ها، هواپیماهای جنگی، خودروهای نیروی دریایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر از کیت با کیفیت صنعتی {مورد استفاده در} نبرد را ببینید کدام ممکن است پس اجتناب کرده اند استفاده مکرر اجتناب کرده اند کلاس خارج شده‌اند.

این بزرگترین موزه فضای باز در خاورمیانه است

نمای ۳۶۰ سطح حفاظت مقدس

ساختمان بی نظیر موزه اجتناب کرده اند هفت تالار بی نظیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی سالن پروانه {تشکیل شده است}. هفت تالار تداعی گر هفت شهر عشق است کدام ممکن است اساس در ادبیات ماوراal الطبیعه ایران دارد. این موزه دارای ۲ نمایشگاه ابدی اسناد نبرد، عالی کتابخانه، عالی وسط ایمنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲ آمفی تئاتر تعدادی از منظوره است. بخشی اجتناب کرده اند آنچه در موزه به حاضر گذاشته تبدیل می شود عکس ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید مستندهای به جا مانده اجتناب کرده اند نبرد است.

این بزرگترین موزه فضای باز در خاورمیانه است

{در این} سالن می توانید جاری را انتخاب کنید و انتخاب کنید هوای شهر خرمشهر را انتخاب کنید و انتخاب کنید کوچه پس کوچه های آن را در گذشته اجتناب کرده اند آغاز نبرد ببینید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس به سراغ مانکن های خرمشهر در دوران نبرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند نبرد بروید. همین جا بود کدام ممکن است بهترین کتابخانه تخصصی انقلاب را انتخاب کنید و انتخاب کنید حفاظت مقدس ملت ساخته شد.

این بزرگترین موزه فضای باز در خاورمیانه است

سالن آستانه خانه اول

خانه اول، تالار آستانه، محل دریافت پذیرش در هفت تالار است. {در این} صفحه بحث، سر را انتخاب کنید و انتخاب کنید لمس کردن گذشته تاریخی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مبارزات مردم دهه ۱۹۳۰ را ورق می زنیم. صدای مانترا “خدا بهترین است” {در سراسر} این سالن به گوش می رسد. شعاری کدام ممکن است در سال های در گذشته اجتناب کرده اند پیروزی انقلاب شنیده می شد، رفتن اجتناب کرده اند هر کوچه را انتخاب کنید و انتخاب کنید محله بود. این صفحه بحث رئوس مطالب مختصری اجتناب کرده اند وقایع انقلاب را انتخاب کنید و انتخاب کنید تصویری زودگذر اجتناب کرده اند گذشته تاریخی ۵۰ ساله در گذشته اجتناب کرده اند انقلاب اسلامی ایران را خاص می تنبل.

این بزرگترین موزه فضای باز در خاورمیانه است

سازه های مفهومی، شعارهای انقلابیون بر روی دیوار، تصویرسازی اجتناب کرده اند مقدمه تاریخی امام خمینی (ره)، تلاش های هنری ۲۱ قطعه اسلحه را انتخاب کنید و انتخاب کنید میخک تصویر عضو شدن در نظامی ایران به افراد را انتخاب کنید و انتخاب کنید انقلاب اسلامی در ۲۰ بهمن ۱۳۵۷ را انتخاب کنید و انتخاب کنید .. یکی اجتناب کرده اند اجتناب کرده اند عملکرد های این بخش است. آنچه روی این پارتیشن ها می بینید ساده عکسها نیستند، اما علاوه بر این عکسها سه بعدی را انتخاب کنید و انتخاب کنید عکسها سه بعدی هستند کدام ممکن است تقویت می کند بازدیدها را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسلایدهای مختلف هستند.

این بزرگترین موزه فضای باز در خاورمیانه است

تالار شگفتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشروعیت

خانه دوم هفت تالار مملو اجتناب کرده اند صداهای بمباران گروتسک، رفتن فوری هواپیماها، آژیرها را انتخاب کنید و انتخاب کنید تولید دیگری صداهای آمیخته با اقامت در زمان نبرد است. این سالن نمادی اجتناب کرده اند شوک را انتخاب کنید و انتخاب کنید حیرت افراد ایران اجتناب کرده اند ابتدای نبرد تحمیلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمام اتفاقاتی است کدام ممکن است {در این} دوران رخ داده است. : این صوت با تصویر صدام حسین تصمیم شورای ایمنی سراسری کدام ممکن است مدام به صورت سه بعدی حاضر تبدیل می شود پاره شده است.

این بزرگترین موزه فضای باز در خاورمیانه است

این سطح تحریک کردن نبرد تحمیلی است. شبیه به جایی کدام ممکن است صدام حسین با بیرون ملاحظه به تصمیم شورای ایمنی به ایران حمله کرد. {در این} سالن تقویم کودتای عراق، تصاویری اجتناب کرده اند حمله عراق به ایران، کپی مسجد کامل خرمشهر را انتخاب کنید و انتخاب کنید… به توجه می خورد. یکی اجتناب کرده اند جلب توجه ترین مانکن های این بخش، مانکن پالایشگاه آبادان است کدام ممکن است اجتناب کرده اند عناصر باقی مانده اجتناب کرده اند شبیه به پالایشگاه پس اجتناب کرده اند حمله به عراق نوسازی شده است.

این بزرگترین موزه فضای باز در خاورمیانه است

لالایی کارون برای مبارزان قد بلند

سالن سوم تالار حفاظت با باد سرماخوردگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید صدای آب پذیرای شماست. عصر‌های عملیات اروند را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارون را تصور کنید کدام ممکن است سربازان آرام را انتخاب کنید و انتخاب کنید با هشدار اجتناب کرده اند آب رفتن می‌کنند، کارون معادل مادری مهربان برایشان لالایی اجتناب کرده اند داستان‌های حماسی می‌خواند. همین جا هم مثل سال های نبرد با عجله صدای بمباران سکوت را می شکند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اندام را می لرزاند. به نظر می رسد مانند است همه عامل مناسب جلوی گوش ممکن است در حال وقوع است. اجتناب کرده اند لرزش پارتیشن ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید کف زیر پای شخصی سوال کردن نکنید. اگر آسمان بیش از حد ممکن است با حرکت شبیه سازی موشک ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید خمپاره ها توقف خورده را انتخاب کنید و انتخاب کنید روشن شد نترسید.

این بزرگترین موزه فضای باز در خاورمیانه است

به سختی دورتر، سنگرها را انتخاب کنید و انتخاب کنید دایک‌ها، جایی کدام ممکن است سربازان گاهی ماه‌ها در مناطق نبرد خنک را انتخاب کنید و انتخاب کنید خنک اقامت می‌کنند، در ۴ دیواری آن‌ها شبیه‌سازی شده‌اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی جیره‌های آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید غذای آن‌ها به شبیه به تنگه ختم شده است. در بخشی اجتناب کرده اند این صفحه بحث می توانید اسنادی اجتناب کرده اند همدستی مقامات وقت عراق برای {پنهان کردن} واقعیت های نبرد با ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید اطلاعات تحریم اطلاعات نبرد را بیانیه کنید.

این بزرگترین موزه فضای باز در خاورمیانه است

تالار اوقات فراغت را انتخاب کنید و انتخاب کنید تالار بیانیه سوگند خورده

همین جا اوقات فراغت در گذشته اجتناب کرده اند طوفان است. جایی کدام ممکن است نبرد سالاران تحقق می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید عملیات را این سیستم ریزی می کنند. بر روی میزهای این سالن می توانید رئوس مطالب تمامی عملیات های {انجام شده} در دوران نبرد را بیانیه کنید. وی {در این} سالن ها اسامی این عملیات ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید محل اجرای آنها را مرور کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به تشریح شکست ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیروزی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید اتفاقات دوران نبرد در عملیات ها صنوبر. مهندسی عملیات نیروی دریایی مدتی پس اجتناب کرده اند آغاز نبرد در ملت تحریک کردن شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید این ساختار ها برای عصر عملیات محصول این وسط تحقیقاتی است.

این بزرگترین موزه فضای باز در خاورمیانه است

اجتناب کرده اند پل معلق رفتن کنید

سالن پنجم با عالی پل معلق نوسازی شده اجتناب کرده اند چوب را انتخاب کنید و انتخاب کنید پلاستیک تحریک کردن تبدیل می شود. صدای کفش های سربازان در مسیر درست حرکت کنید عملیات را اجتناب کرده اند همه طرف می شنوید کدام ممکن است در هر قدم تصویری اجتناب کرده اند سربازان را انتخاب کنید و انتخاب کنید شهدای حفاظت مقدس در احاطه سالن نمایان تبدیل می شود. پل آسان ای کدام ممکن است اجتناب کرده اند چوب را انتخاب کنید و انتخاب کنید پلاستیک نوسازی شده است، بافت ترس را انتخاب کنید و انتخاب کنید اضطراب را منتقل می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید انسان با ترس را انتخاب کنید و انتخاب کنید اضطراب روی آن راه {می رود}. در میانه راه، روی عالی پل معلق، تصویر شهید همت را انتخاب کنید و انتخاب کنید روایت او تحریک کردن تبدیل می شود. چشمانی کدام ممکن است به در هر مکان واحد می چرخد ​​مزین به عکس شهدا را انتخاب کنید و انتخاب کنید شناسایی متعدد اجتناب کرده اند شهدای حفاظت مقدس اجتناب کرده اند جلوی چشمان ممکن است می گذرد.

این بزرگترین موزه فضای باز در خاورمیانه است

این اتاق ساده برای سربازان در نبرد نیست. جانبازان را انتخاب کنید و انتخاب کنید اقامت روزمره آنها، اسرا، مفقودین را انتخاب کنید و انتخاب کنید یادگاران آنها نیز بخشی اجتناب کرده اند این سالن است.

این بزرگترین موزه فضای باز در خاورمیانه است

سالن پیروزی

پس اجتناب کرده اند رفتن را انتخاب کنید و انتخاب کنید تکان دادن پل معلق چوبی به پل پیروزی می رسید. سالن ۶ وقایع نبرد، محل قرارگیری را انتخاب کنید و انتخاب کنید سلاح های {مورد استفاده در} نبرد هشت ساله را رئوس مطالب می دهد. عکس های روزنامه های آن دوران را انتخاب کنید و انتخاب کنید لذت افراد اجتناب کرده اند پیروزی ها را همین جا می توانید ببینید.

این بزرگترین موزه فضای باز در خاورمیانه است

می بینید کدام ممکن است اقامت افراد به سختی دورتر اجتناب کرده اند میدان های نبرد با این اتفاق مهم را انتخاب کنید و انتخاب کنید خارق العاده پیوند خورده را انتخاب کنید و انتخاب کنید لذت را انتخاب کنید و انتخاب کنید غم افراد با توضیح دادن پیروزی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناکامی های سربازان تعیین کنید خواهد گرفت.

این بزرگترین موزه فضای باز در خاورمیانه است

وقایع در گذشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد اجتناب کرده اند پذیرش تصمیم ۵۹۸، افزایش تحریم های در سراسر جهان علیه ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید ورزش گروهک های منافقین به طور قابل توجهی عملیات مرصاد کدام ممکن است در پایان به افشای توطئه منافقین را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیروزی غیورانه روحانیت انجامید را خاص کنید. سرزمین مادری

این بزرگترین موزه فضای باز در خاورمیانه است

عکسها حمله ها شیمیایی به حلبچه را انتخاب کنید و انتخاب کنید شهر مرزی النداشه بخشی اجتناب کرده اند این اتاق است. تصاویری اجتناب کرده اند عملیات مجمع نهایی (علیه السلام)، بیت المقدس، رصدخانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید سقوط هواپیمای مسافربری ایرباس ایرانی نیز {در این} سالن دیده شده است.

این بزرگترین موزه فضای باز در خاورمیانه است

خانه ی عشق

به سالن هفتم رسیدیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به هفت خانه عشق بازدید کردیم. {در این} سالن بازدیدکنندگان می توانند عکس هایی اجتناب کرده اند رحلت امام، تحولات را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحولات نظام در چهل سال قبلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فراز را انتخاب کنید و انتخاب کنید نشیب های اجتماعی، باکلاس را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیاسی را بیانیه کنند. محدوده حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به رئیس انقلاب اسلامی، تماشای فیلم‌های بازگشت آزادگان به ملت، عکس سند توجه‌انداز بیست ساله ایران، یادواره شهدای اتمی، مانکن‌های سانتریفیوژ را انتخاب کنید و انتخاب کنید فراوان. الگوی های آن عبارتند اجتناب کرده اند دوتریوم، آب با کیفیت صنعتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید … عکس محل کار حیاط پشتی موزه حفاظت مقدس است.