اولین هدف مس رفسنجان در لیگ برتر والیبال حفظ سهمیه است.هومن باقری در گفت وگو با ایمنا در مورد مسابقات والیبال چهار نفره اختصاص یافته به یاد شهید علی لندی این نوجوان فداکار می گوید: “این مسابقات در زمان مناسب بود زیرا مسابقات لیگ چند روز دیگر آغاز می شود ، که به ما امکان می دهد با سایر بازیکنان ، شرایط و پروتکل های بازی آشنا شویم.”

وی ادامه داد: “تیم مس” رفسنجان سال گذشته از طریق لیگ یک ، باشگاه بزرگی که بیشتر ورزشها را پوشش می دهد ، راهی لیگ برتر شد. در چند سال آینده بیشتر درباره این تیم خواهید شنید زیرا مدیران ورزشی دارد و هزینه دارد.

رفسنجان بازیکن والیبال مس با بیان اینکه تعدادی از لژیونرها به ایران بازگشته اند و تعدادی از بازیکنان ایران لژیونر شده اند ، اظهار کرد: لیگ برتر والیبال ایران یکی از بهترین لیگ های جهان است و سطح بالایی دارد. بگذارید این تیم ها را درجه یک بنامیم ، ما چندین تیم درجه دو و سوم داریم که برای صعود به جمع 8 تیم برتر می جنگند و نمی توان گفت که تیم بسته به قهرمانی قطعا برنده خواهد شد ، امسال چیزهای عجیبی خواهید دید.

باقری در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا تیم برنجی رفسنجان در جذب نیرو دیر کرده است؟ وی خاطرنشان کرد: متأسفانه امسال تعدادی از تیم ها از ماه مه شروع به جذب بازیکن کردند که خیلی زود بود و بازیکنان خوبی به تعدادی از تیم ها پیوستند و سایر تیم ها نیز از بازیکنان باقی مانده استفاده کردند.

وی در مورد تعداد قراردادهای لیگ برتر برای والیبال گفت: با توجه به اینکه تورم در کشور بالا است و همه چیز گران شده است ، ورزشکاری که می خواهد در سطح اول و در لیگ برتر بازی کند باید پول خوبی دریافت کند. برای ملاقات نیازهای اساسی زندگی او. ” ورزشکاران از خانواده خود دور هستند و یک سری سختی ها و استرس ها را تحمل می کنند که زمینه آنها را کار می داند و اگر بخواهم مانند یک فرد عادی ورزشکار شوم ، دیگر تمرین نمی کنم. زندگی در ورزش کوتاه است ، بنابراین یک ورزشکار باید در طول فعالیت هایش درآمد خوبی کسب کند تا بتواند با این پول زندگی خود را مدیریت کند.

والیبالیست مس رفسنجان در خصوص هدف تیم والیبال مس رفسنجان در لیگ برتر گفت: مس اولین سال حضور در لیگ برتر است ، اولین هدف حفظ سهمیه ، مربیان و کادر فنی است. پلی آف را تماشا کنید

دیدگاهتان را بنویسید