انتقاد فرماندار خمام از کمبود ادارات; مدیران کل وظایف سازمانی خود را انجام می دهند


گشن با اشاره به اینکه از مدیران کل می خواهیم که وظایف نظارتی خود را انجام دهند و استاندار هم هر چه در توان دارد انجام دهد، افزود: آیا در شهری با این جمعیت نباید متولی فرهنگی باشد؟

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا اسفندیار گشن عصر سه شنبه در نشست خبری در سالن اجتماعات خمام استان با تبریک روز قلم با بیان اینکه شهرستان خمام شهری تازه تاسیس است و نیازمند ایجاد دفاتر است، گفت: : از رسانه ها می خواهیم دست ما را بگیرند تا اتفاقات خوبی در شهر خمام بیفتد.

فرماندار شهرستان خمام با بیان اینکه تاکنون برخی ادارات در شهرستان خمام ایجاد نشده است، تصریح کرد: اولین گام برای توسعه شهرستان، ایجاد ادارات است و این زمانی است که فرماندار وقت می گیرد. سمت ریاست شورای اداری ، می تواند از مدیران سوال کند و در مورد راه های حل مشکلات بپرسد.

گشن با تاکید بر اینکه علیرغم پیگیری های صورت گرفته از سوی استاندار سابق و بنده، برخی ادارات در خمام ایجاد نشدند، افزود: قبل از تاسیس شهرستان، برخی از ادارات به صورت مرکزی در خمام مستقر بودند و در زمان فرمانداری سابق نیز ادارات مستقر بودند. . دو پیام بود و ضمن مکاتبات دیگری همزمان با حضور استاندار گیلان در نماز جمعه خمام تایید شد که ظرف سه ماه دفاتر در شهرستان مستقر شوند.

جوشین با بیان اینکه دفتر شرکت سهامی مسکن خمام در شهر رشت قرار دارد و مردم ۵ تا ۶ ماه است که برای انجام کارهای اداری سرگردان هستند، تصریح کرد: اولین نمایندگی که به عنوان نماینده در خمام تاسیس شد، مسکن بود. شرکت، و در حال حاضر زمان مورد نیاز برای بررسی پرونده ها، به کمتر از دو هفته پیش کاهش یافته است.

فرماندار خمام افزود: خیلی ها از این کار کوچک که وظیفه ما بود تشکر کرده اند.

وی ایجاد دفاتر در خمام را از وظایف خود دانست و گفت: شهر تازه تاسیس خمام امکانات و امکانات زیادی دارد که با راه اندازی دفاتر می تواند رونق بگیرد.

فرماندار شهرستان خمام با بیان اینکه این شهرستان مرکز و خاستگاه برنج بوده است، افزود: برنج شیگان خمام بسیار معروف است. خمام در کنار لاش نچا و خوخبجار سابقه بسیار طولانی در کشت برنج دارد و یکی از کارهایی که از نزدیک دنبال می کنم ساختن جزء برنج و معرفی خمام به عنوان مرکز تولید برنج است.

گشن با تاکید بر اینکه راه اندازی دفاتر کمک زیادی به پیشرفت پروژه ها می کند، گفت: ولی می فرمایند خمام باید مانند نگین بدرخشد و مدیران کل ادارات نیز با این امر موافقت کنند تا بتوانیم در حوزه فرهنگی رویدادهای خوبی برگزار کنیم. رشته.” اقتصادی و اجتماعی یک منحنی بکشید.

جوشن با تاکید بر اینکه میدان والاسر باخمام عامل سردرگمی این وزارتخانه است، تصریح کرد: شهرداری برای ساماندهی میدان اعلام آمادگی کرد اما بروکراسی اداری مانع از انجام کار می شود.

وی آزادسازی کمربندی و تعیین جایگاه میدان را یکی از درخواست های ما از وزیر در سفر رئیس جمهور به گیلان عنوان کرد و افزود: برخی ادارات انتظار دارند با توان و امکانات کامل ایجاد شود و در رأس دولت نیز قرار گیرد. مردم و این باید حداقل انجام شود ما باید بهترین تجهیزات تولیدی را داشته باشیم و از طریق ایجاد دفاتر حتی در یک یا دو اتاق از آن برای پیشبرد اهداف و خدمت به مردم برای کمک تدریجی به توسعه شهری استفاده کنیم.

فرماندار خمام با بیان اینکه ایجاد دفتر خاموش در خمام بسیار مهم و ضروری است، تصریح کرد: بخش دیگر جهاد کشاورزی است چرا که هیئت مدیره جهاد فقط برای مدت سه هفته تغییر کرد و خبری از آن نیست. کارگردان

وی با بیان اینکه بر اساس سرشماری سال ۱۳۹۴ جمعیت شهرستان خمام بیش از ۵۴ هزار نفر است و از دو قسمت گوکام و الوسطا تشکیل شده است، تصریح کرد: آیا در شهری با این جمعیت نباید متولی فرهنگی وجود داشته باشد. به منظور تقویت پایه های فرهنگی؟ مکان های فرهنگی و اجتماعی شهر قدم های مثبتی برمی دارند؟!

وی ادامه داد: دستور فقط برای رئیس شبکه بهداشت و درمان صادر شده و هیچ طرح سازمانی که حتی بتواند نیروی حراست را جذب کند وجود ندارد.

گشن با اشاره به اینکه از مدیران کل تقاضا داریم وظایف نظارتی خود را انجام دهند و استاندار هم هر چه در توان دارد انجام دهد، افزود: حتی اگر یک نفر را به عنوان نماینده تام الاختیار بگذارند تا کار مردم شروع شود.

گرفتار