امیرعبدالله: اگر طرف آمریکایی امروز خواسته ما را برآورده کند، حاضریم فردا در وین باشیم – قدس آنلاین | ایستگاه خبریوی اظهار داشت: اگر طرف آمریکایی در لحظه به درخواست شده است های ما پاسخ دهد، فردا در وین کنار هم قرار دادن خواهیم بود.

به گزارش قدس تحت وب، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در لحظه (چهارشنبه) در محیط جشن دیپلماتیک نوروزی بازدید شخصی به مسکو در ترکیبی خبرنگاران تصدیق شد: شفاف سازی این موضوع برای ما مهم بود. در مورد اینکه در بخشی اجتناب کرده اند ایده ها نهایی ایران مورد ملاحظه قرار گرفت تا جایی کدام ممکن است طرف روسی هرگونه هماهنگی بالقوه را کدام ممکن است در مذاکرات وین کسب اطلاعات در مورد تحولات اوکراین به کف دست آوردیم تا حدودی گروگان گرفته است. {در این} اظهار داشت وگوها، روسیه تاکید کرد کدام ممکن است هیچ ارتباطی بین این ۲ موضوع {وجود ندارد} را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر بار کدام ممکن است درخواست شده است های ایران برآورده شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به هماهنگی رسیدیم، آقای لاوروف اظهار داشت کدام ممکن است اگر در لحظه به ما اطلاع دهد، فردا حاضریم در چارچوب هماهنگی با هماهنگی موافقت کنیم. چارچوب کمیته مشترک به ریاست برجام. موافقت شد.

وی در خصوص آزادی نازنین زاغری اظهار داشت: در گذشته اجتناب کرده اند پیروزی انقلاب بیش اجتناب کرده اند ۳۹۰ میلیون در ازای برخی خریدهای دفاعی اجتناب کرده اند انگلیس تقاضا کردیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید در ۴ ماه قبلی تصمیم های فوق العاده نزدیکی بین من می خواهم را انتخاب کنید و انتخاب کنید انگلیسی ها وجود داشت. وزیر امور خارجه هدف ما احیای این ادعاها را انتخاب کنید و انتخاب کنید عرضه این مبلغ به موسسه مالی مرکزی بود کدام ممکن است صراحتا گفتن شد کدام ممکن است بین آزادی این مبلغ را انتخاب کنید و انتخاب کنید آزادی بازداشت شدگان را انتخاب کنید و انتخاب کنید محاکمه در ایران به اتهام جاسوسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید امنیتی ارتباطی {وجود ندارد}. را انتخاب کنید و انتخاب کنید جرم آنها ملایم شده بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید قوه قضائیه باید با اشاره به وضعیت آنها انتخاب گیری می کرد.

امیرعبداللهیان خاطرنشان کرد: این مبلغ را تعدادی از روز پیش اکتسابی کردیم. با این حال همزمان با نگاهی انسان دلپذیر، پیگردهای قضایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید قضایی برای تقاضا آزادی این ۲ نفر یکپارچه کشف شد.

وی افزود: اگر طرف آمریکایی آرزو مورد نیاز برای رفع ۲ موضوع را داشته باشد، اگر طرف آمریکایی در لحظه درخواست شده است ما را برآورده تنبل، فردا در وین کنار هم قرار دادن خواهیم بود.

تأمین: فارس

رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/