اعلام برنامه های هفته جوان در کرمانشاه – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانمحمد خیاط زنجانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: برنامه های هفته جوان با شعار کانون خانه امید طی سال ۱۴۰۱ از ساعت ۸ تا ۱۴ در مراکز استان کرمانشاه برگزار می شود.

وی با اشاره به تداوم برگزاری روز و هفته ملی کودک در سطح کشور افزود: تا کنون آن گونه که باید و شایسته است، علیرغم اهمیت توجه به آن، برنامه ها و ایام برای نوجوانان مورد توجه قرار نگرفته است. گروه سنی حق محتوا همانگونه است که باید. پرداخت نمی شود.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کرمانشاه تصریح کرد: یکی از مهمترین برنامه های هفته جوان برپایی نمایشگاه ویژه جوانان در مجتمع فرهنگی هنری آوارنیش کانون کرمانشاه است که پذیرای نوجوانان کرمانشاهی است. برای بازدید از غرفه های مختلف جذاب

زنجانی تصریح کرد: برگزاری مراسم تجلیل از نوجوانان با حضور والدین، برپایی اردوی بازدید نوجوانان از مراکز میراث فرهنگی، برگزاری نمایشگاه هفته نوجوان، برگزاری مسابقه پادکست از پیام روز نوجوان، برپایی غرفه در راهپیمایی ۲۲ آبان، پخش سرود ملی، افتتاح تئاتر کرمانشاه، برپایی نمایشگاه رویایی و … از جمله برنامه های هفته جوان در استان کرمانشاه است.