اطلاعیه برنامه همیاران رضوی قم در ماه مبارک رمضان


به گزارش تابناک قم، سید محمد باقر دبیر محله ارائه دهندگان رضوی در قم اظهار داشت: این وسط با همکاری مؤسسه زیبایی شناختی زعفرات را انتخاب کنید و انتخاب کنید بخش را انتخاب کنید و انتخاب کنید با استفاده اجتناب کرده اند محضر اساتیدی چون میرزا محمدی، فضایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضیاء است. ‘ممکن است.” را انتخاب کنید و انتخاب کنید شهیدم اجتناب کرده اند ساعت شب اول ماه مبارک رمضان تا عید سعید فطر عالی این سیستم سخنرانی است با عنوان «ابوحمزه ثمالی احیا می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید در مسجد امام حسن عسکری علیه السلام قم می خواند.

تقیه با بستگی به عمیق تولید دیگری ورزش های این گروه اظهار داشت: کافه حضرت رضا (علیه السلام) هر ساعت شب پذیرای مردمان است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ظرفی {در این} مسجد برای آشنایی کودکان را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوانان با موضوعات نماز را انتخاب کنید و انتخاب کنید مناجات مهیا تبدیل می شود. در یک واحد زبان شعر، داستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسابقه.

وی افزود: در ظرف دوم نمایشگاهی با عنوان جهاد تبیان با هدایت را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرمایشات مقام معظم مدیریت را انتخاب کنید و انتخاب کنید در ظرف تولید دیگری سه میز برای پاسخگویی به سوالات دینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید عقیدتی برای آقایان فکر شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این شبستان پاسخ می دهد. ۴ پرس و جو خانمها را انتخاب کنید و انتخاب کنید زنان با توجه به اعتقادات خواهران در شبستان بانگ علاوه بر این توصیه خانوادگی، شخص خاص را انتخاب کنید و انتخاب کنید اخلاقی با اساتید متخصص حاضر شد.

دبیر صفحه بحث ارائه دهندگان رسانی رضوی در قم هدف اجتناب کرده اند اجرای این این سیستم ها را فراهم حمل زمینه استفاده را انتخاب کنید و انتخاب کنید سنت سازی برای بهره مندی اصولاً مردمان اجتناب کرده اند جایگزین مذهبی در ماه مبارک رمضان عنوان کرد.