اسکوچیچ به صحبت های بیشتری در مورد سیاست نیاز دارد – قدس آنلاین | ایستگاه خبریسرمربی سابق گروه فوتبال فجر سبسی شیراز صحبت های سرمربی گروه سراسری دانستن درباره تقابل با انگلیس را کودکانه دانست.

به گزارش قدس تحت وب، غلامحسین پرفانی دانستن درباره قرعه کشی ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ ذکر شد: همه گروه های حاضر در جام جهانی استاندارد خوبی دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید کار آسانی نداریم. گروه سراسری در جام جهانی ۲۰۱۴ ۳ گل به بوسنی باخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید هیچکس فکرش را نمی کرد کدام ممکن است به این تعیین کنید شکست بخوریم پس نباید در نظر گرفته شده کنیم کار آسان ای داریم. افرادی که می گویند گروه ایرانی آسان است، توقع مردمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید رسانه ها را بالا می برند.

وی در {پاسخ به} این پرس و جو کدام ممکن است خواه یا نه ایران شانسی برای صعود به پلی آف دارد؟ وی ذکر شد: باید تعدادی از تفریحی را با گروه های محکم را انتخاب کنید و انتخاب کنید باکیفیت انجام دهیم تا عوامل نقطه ضعف شخصی را بشناسیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید در یک واحد مسابقه دردسرساز را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۹ عالی مسابقه آسان قرار بگیریم. ما قادر هستیم به جام جهانی در نظر گرفته شده کنیم، با این حال این سرراست نیست.

یکی اجتناب کرده اند پیروان صحبت های دراگان اسکوچیچ کدام ممکن است آگاه بود ایران ممکن است انگلیس را شکست دهد، خاطرنشان کرد: این صحبت های کودکانه است را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرمربی گروه سراسری باید بلد باشد چگونه صحبت تدریجی. کی فرآیند به هیچ وجه این را نگفته را انتخاب کنید و انتخاب کنید تیمش با ۴ مدافع را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۶ هافبک نمی شود در جام جهانی شکست بخورد. اسکوچیچ باید اصولاً با اشاره به پوشش صحبت تدریجی.

این معلم کدام ممکن است سابقه حضور در فوتبال ایران را دارد، دانستن درباره برخی اظهارنظرها مبنی بر تنظیم کادر فنی گروه سراسری ذکر شد: اگر عالی معلم ایرانی بیاید حداقل ممکن است تخصص کسب تدریجی، با این حال اگر بخواهند بیاورند. معلم خارجی شخصاً تنظیم معلم کار درستی نیست.

دنبال کننده درمورد به حضور علی دایی در مراسم قرعه کشی جام جهانی ذکر شد: انشاالله در فوتبال ایران دایی مثل او نخواهیم داشت. با حضور او {در این} مراسم اشک شوق جاری شد. دایی باعث خوشحال از ایران است. در ایران با عمویم خطرناک برخورد کردند، با این حال همه دیدند کدام ممکن است خداوند چگونه او را گرامی داشت. حضور در قرعه کشی نماد داد کدام ممکن است چنین عددی چقدر برای فیفا اهمیت دارد.

تأمین: تسنیم

ts/

رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/