ادعای عجیب ایرینا: نازنین اساس میل جنسی تام کروز است


پایه نازنین

رویداد ۲ در مقاله ای که خبرگزاری ایرنا منتشر کرده، آمده است: «نازنین ونادی، یکی از اعضای سابق فرقه جنجالی ساینتولوژی که نقش معشوق تام کروز، چهره تأثیرگذار و تبلیغی این جنبش زیرزمینی را بر عهده گرفت. در نشست سازمان ملل متحد. روز چهارشنبه، به درخواست ایالات متحده و آلبانی، او مأموریت جدیدی پیدا کرد تا به عنوان یک فعال حقوق بشر در حمایت از ناآرامی های اخیر صحبت کند.

وی در بخشی از این مأموریت بار دیگر اتهامات حقوق بشری را تکرار کرد و مدعی شد که مردم ایران برای تغییر حکومت به کمک دیگران نیاز دارند. معشوقه کروز برای ایجاد ارتباط بین دستور کار ضدانقلاب و مأموریت سیاستمداران حاضر در نشست سازمان ملل مدعی شد: گذار به دموکراسی در ایران می تواند عامل اصلی صلح در خاورمیانه باشد.

اظهارات وی و سایر مطالب مطرح شده در جلسه دیروز، علیرغم تبلیغات شدید رسانه های فارسی زبان، دستاوردهای چندانی نداشت. اما نکته ای را بیان کرد که ضدانقلاب به تاکتیک حذف قهرمانان از عناصر شناخته شده این «جنگ مشترک» که رهبر معظم انقلاب نامیده می شود، متوسل شدند.

بعد از حمید اسماعیلون که پس از سقوط هواپیمای اوکراینی سخنگوی خانواده قربانیان شد و اکنون یکی از سرکردگان گروهک نفاق در رهبری تظاهرات خارج از کشور است، جالب است که تام کروز به نام دفاع از مردم، سکس را قورت می دهد. حقوق زنان ایرانی، نشست سازمان ملل را به حال خود رها کرد.

تام کروز زیبا

و در تکمیل مقاله خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران آمده است: فنادی بر اساس اطلاعات منتشر شده از وی در ویکی پدیا در دوم خرداد ۱۳۵۹ در تهران به دنیا آمد. خانواده او در بیستمین روز پس از تولد او به لندن مهاجرت می کنند. او تا نوزده سالگی در لندن زندگی کرد و سپس به لس آنجلس آمریکا مهاجرت کرد.

او در رشته زیست شناسی تحصیل کرد، اما در سال ۲۰۰۶ حرفه خود را به بازیگری تغییر داد. مادر او یکی از اعضای کلیسای ساینتولوژی بود. او همچنین در اواسط دهه ۲۰۰۰ برای کلیسای ساینتولوژی داوطلب شد زیرا معتقد بود این کلیسا کارهای بشردوستانه انجام می دهد. در سال ۲۰۰۵، او به خاطر رکورد فروش کتاب به کلیسا مورد تجلیل قرار گرفت.

در اواخر سال ۲۰۰۴ نازنین ونادی و تام کروز بازیگر مشهور هالیوود شروع به زندگی مشترک کردند. این رابطه ادعایی دوام نیاورد، زیرا طبق اعتراف موسسه به FBI، زمانی که رهبر ساینتولوژی دیوید میسکاویج به مهمانی آنها رفت، بیمار بود و متوجه حضور میسکاویج نشد. این امر مسیکویج را خشمگین کرد و روز بعد، کروز مشت خود را روی میز کوبید و تشکیلات را به توهین به رهبر کلیسا متهم کرد.

دو هفته بعد در ژانویه ۲۰۰۵، به او اطلاع دادند که رابطه اش با تام کروز به پایان رسیده است. اعضای ساینتولوژی به خانه موسس رفتند و تمام عکس‌ها و پیام‌هایی را که او با کروز به اشتراک گذاشته بود، گرفتند. وقتی پلیسی از میسکاویج و کروز از دوست ساینتولوژیست خود سوء استفاده کرد، او بلافاصله آن را گزارش کرد. به عنوان مجازات، آنها مؤسسه را مجبور کردند که توالت ها را با مسواک شستشو دهند.

سپس کلیسای ساینتولوژی او را مجبور به امضای قرارداد عدم افشای اطلاعات کرد. اگرچه کلیسا و وکیل تام کروز این موضوع را رد می کنند، اما این موضوع توسط پل هاگیس، یکی دیگر از اعضای فعال فرقه ساینتولوژی تایید شد.

میسکاویج ادعا می کند که او هرگز در زندگی کروز دخالت نکرد و هرگز به دنبال معشوق نبود. اما شبکه آمریکایی HBO ابعاد و جزئیات این ماجرا را در مستندی در سال ۲۰۱۵ بررسی کرد که بازتاب گسترده ای داشت.

مایک ریندر، ساینتولوژیست سابق، در این مستند توضیح می دهد که چگونه رهبران فرقه سعی کردند تام کروز را راضی کنند. ریندر می گوید که برای میسکاویج، کروز نماد عالی برای مشاهیر ساینتولوژی بود. به همین دلیل بود که وقتی کروز به رابطه خود با نیکول کیدمن پایان داد و به دنبال معشوق جدیدی بود، کلیسا وارد عمل شد.

لارنس رایت، نویسنده آمریکایی، ادامه داستان را در این مستند توضیح می‌دهد و می‌گوید: «آن زمان تام کروز اسپانیا بود، کلیسای جدید ساینتولوژی را در مادرید افتتاح می‌کردند و کروز گفت که به دنبال معشوقه جدیدی است.» او ادامه می‌دهد. طولی نکشید که به او گفتند یک ساینتولوژیست جوان به نام نازنین فادی می گوید که او مأموریت ویژه ای دارد.

در این بخش، کارگردان مستند الکس گیبنی می‌گوید: «یک سال بعد، نازنین به یک هنرپیشه مشهور تبدیل شد و نقش کوچکی در پل هاگیس بازی کرد، او در عین حال یک ساینتولوژیست فداکار و فداکار بود که به ادعاهای انسان‌گرایانه کلیسا اعتقاد داشت. ”

او ادامه داد: “نازنین ممکن است علناً در مورد تجربه خود صحبت نکند زیرا کلیسا او را تحت فشار قرار داده است، اما من جزئیات اعترافات او را به FBI فاش کردم. دیوید میسکاویج پرونده خود را به مقام ارشد کلیسا، گرگ ویلر ارجاع داد. او نیز این موضوع را مطرح کرد. یک برنامه فشرده یک ماهه و برخی بررسی های امنیتی.”

لارنس رایت در ادامه گفت: “فونی را به مرکز سلبریتی ها بردند و از خانواده اش جدا کردند تا مشکلاتش را حل کنند. دوست پسرش یکی از مشکلات او بود. به همین دلیل او یادداشتی به او داد که ادعا می کرد قبلاً رابطه نامشروع داشته است. دو نفر از هم جدا شدند.”
در ادامه این مستند به پیام اصلی زندگی کروز و سپس مهمانی مسکو و جدایی این دو اشاره شده است.

به گزارش دویچه وله، ساینتولوژیست های سابق که از این فرقه کناره گیری کردند، آن را نوعی «شستشوی مغزی» می نامند که میلیون ها و احتمالاً میلیاردها دلار در اختیار دارد. یک ابزار مهم برای دستیابی به هدف ادعایی ایجاد “دموکراسی واقعی” در این سیاره، سازمان اطلاعات و امنیت ساینتولوژی به نام OSA است.

منابع آگاه می گویند این سازمان که بازوی اصلی و مهم ساینتولوژی است، هفتگی بیش از ۱۰۰ هزار دلار بودجه دریافت می کند و وظیفه اصلی آن نظارت مداوم بر مخالفان، افرادی که فرقه را ترک کرده اند، روزنامه نگاران و منتقدانی است که در صدد تخریب هستند. علم شناسی.

تعاریف ساینتولوژیست های سابق و کسانی که این فرقه را از نزدیک زیر نظر داشته اند، نحوه عملکرد OSA بی شباهت به ماجراهای هیجان انگیز فیلم های هالیوود نیست، با این تفاوت که آنچه در هالیوود روی صفحه نمایش داده می شود یک داستان است، بلکه فعالیت های اطلاعاتی ساینتولوژی است. و سازمان امنیت در دنیای واقعی اتفاق می افتد.
در نهایت، اصل داستان بخشی از مبارزه ضدانقلابی برای سر و صدا کردن و ظهور در رویدادهای اخیر ایران با توسل به عناصری است که سال‌ها ارزش‌های انسانی خود را پذیرفته و کنار گذاشته‌اند. اما عدم اعتبار آنها در جامعه ایران با تبلیغات و تبلیغات رسانه ای زیر و رو می شود.