اخبار عصر شهرهای ایران 12 مهربه گزارش خبرنگار ایمنا ، هفته گذشته رویدادهای مهمی در شهرهای کشور در زمینه های مختلف مدنی ، اجتماعی و فرهنگی رخ داد. در بسته خبری ایمنا (بدون احتساب شهرهای ایران) ، مهمترین رویدادهای خبری در این زمینه را پوشش می دهیم.

نورپردازی پارک خرمشهر

شهرداری خرمشهر روشنایی پارک های شهر را آغاز کرده است. بر اساس فرمان اداره کل مبارزه با کرونا ، پیش از این ، روشنایی پارک های شهر برای جلوگیری از حضور مردم در پارک ها خاموش شده بود.

آسفالت 1100 متر مربع جاده در ساری

در 24 ساعت گذشته شهرداری ساری 1100 متر جاده شهری را با هدف ارتقاء کیفیت و بهسازی معابر آسفالت کرده است.

جمع آوری کنید ۱۰۳ تن زباله از جاده ها و اراضی قدس

رضا حیدری معاون شهردار قدس گفت: عملیات گسترده جمع آوری زباله با استفاده از تجهیزات لجستیکی سازمان مدیریت پسماند شهرداری به منظور حفظ و بهبود وضعیت جمعیت شهر به طور مداوم از سطح جاده و سطح شهر قدس انجام می شود. به سطح جاده ها و زمین های خالی هفته گذشته اعلام شد.

اتمام ساخت جاده سلامت جونکنگ

بیکر مومنی ، شهردار جونقان وی گفت: ساخت پیاده راه بلوار بسیج که جاده سلامت شهر است امسال انجام می شود و در سالهای آینده به اتمام می رسد.

قزوین باید پروژه های بیهوده و بی اثر را رها کند

سید مهدی کاظمی ، سرپرست شهرداری قزوین ، گفت: “ما باید مانع هزینه ایجاد کنیم تا بدون هیچ گونه هزینه ای از هزینه های بالا جلوگیری کنیم ، باید هزینه های غیر ضروری را استخراج کنیم و پروژه های بیهوده و بی اثر در شهر را به تعویق بیندازیم”. برای زنده ماندن شهرداری ، لازم است تغییر و نوآوری در پروژه ها در نظر گرفته شود.

گسترش فضاهای سبز در منطقه جدا شده شهری نیسر

شهرداری یک منطقه جداگانه شهری نایسر سنندج ، به منظور ایجاد محیطی مناسب برای اوقات فراغت شهرنشینان ، برای نشاط و طراوت و زیبایی بصری به مردم شهر ، منطقه سبز را در منطقه خیابان امام شافعی بنا کرد.

بازسازی خودروهای فرسوده سازمان عمران بروجرد

زندیرئیس سازمان عمران و شهرسازی بروجردا گفت: به منظور ارائه خدمات بهتر و ادامه کار ساختمانی ، تجهیزات اداره فنی و اجرایی سازمان عمران تعمیر و بازسازی شده است.

بدهی ساکنان مهریزی به شهرداری

حمیدرضا زارع بیدکی شهردار شهرداری مهریز گفت: شهروندان 50 میلیارد ریال بابت عوارض جاده ، مالیات و تخلفات ساختمان به این گروه بدهکار هستند و همکاری در پرداخت بدهی ها نقش مهمی در اجرای پروژه های عمرانی و فرهنگی دارد.

نصب سوله ایستگاه در چند روستای قزوین

اسماعیل ارشیان ، مدیر کل سازمان تاکسیرانی قزوین از ساخت و نصب سوله تاکسی در جاده های روستایی فارسین ، مهدی آباد و میانبار خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید