آیا گیشه “Hero” و “Patrol-3” را نجات می دهد؟به گزارش ایمنا ، روزنامه خراسان نوشت: «پس از روزهای سخت ، سوت و کوری در سینما ، فیلم کمدی مسعود اطیابی Dynamite که فروش بیشتری نسبت به فیلم های دیگر داشت ، در تیرماه امسال اکران شد. وی افزود: اکنون که موج پنجم کرونا سپری شده است ، مردم واکسینه شده اند و اوضاع بهتر شده است ، دو فیلم مهم که هر دو شانس خوبی برای فروش خوب دارند در راه تماشای خود در سینما و سینما هستند. دوباره دیده می شود.

طبق وعده نماینده انجمن سینماگران ، از ابتدای مهرماه دو فیلم “قهرمان” به کارگردانی اصغر فرهادی و کمدی “گشت 3” ساخته سعید سهیلی در سینماها اکران می شود. بازگشت اصغر فرهادی با فیلم “قهرمان” یکی از پر شور ترین فیلم های سال گذشته “قهرمان” جدید اصغر فرهادی بود.

فرهادی فیلمساز سرشناسی است و کارهای او معمولاً توجه عموم را به خود جلب می کند. این کارگردان آخرین بار در سال 1995 با فیلم The Salesman به سینماها رفت و حالا ، پنج سال بعد ، با فیلم جدیدش ، Hero ، به سینما می رود.

امسال این فیلم در جشنواره فیلم کن نمایش داده شد و پس از برنده شدن در جایزه بزرگ دست خالی از جشنواره خارج نشد. این فیلم علاوه بر این که مورد تحسین بالایی از سوی تعدادی از منتقدان و رسانه ها قرار گرفته است ، بسیاری از بینندگان تشویق می شوند فیلم جدید فرهادی را به دلیل نام آن تماشا کنند ، بنابراین فرض بر این است که “قهرمان” فروش خوبی خواهد داشت. حضور ستارگانی مانند امیر جدیدی نیز هنگام تماشای فیلم مثر خواهد بود. “قهرمان” از 5 نوامبر نمایش داده می شود.

انتشار موفقیت آمیز کمدی Dynamite نشان داد که کمدی های پرفروش نمی توانند به طور کامل تحت تاثیر تاجر قرار بگیرند و در گیشه شکست نخورند. “گشت 3” یکی از کمدی هاست که اکران آن در این شرایط می تواند به رونق گیشه کمک کند.

قسمت قبلی این فیلم در سال 1996 اکران شد و حدود 19 میلیارد دلار فروش داشت و رکورد گیشه آن زمان را شکست. حالا بعد از چهار سال قرار است ادامه این فیلم در قسمت سوم آن به نمایش گذاشته شود. حمید فرخونژاد به عنوان یکی از شخصیت های اصلی قسمت سوم فیلم غایب است و احتمالاً امیر جعفری به عنوان بازیگر جدید فیلم «گشت 3» به فیلم اضافه شده است تا خلاء حضور فرهونژاد کمتر به چشم بیاید.

احتمالاً نبود بازیگر در فیلم بی تاثیر نخواهد بود ، اما بسیاری از بینندگان با پشتیبانی دو قسمت قبلی Patrol 3 را تماشا خواهند کرد. بهنام بانی ، امیر جعفری ، سید سهیلی و پولاد کیمیایی شخصیت های اصلی فیلم هستند.

دیدگاهتان را بنویسید