آمار تاج چهارمحال و بختیاری در 22 اکتبر؛ 4 پا و 252 عفونت جدیدمجید شیرانی در گفتگو گفتن وی در مورد آمار بیماری عروق کرونر قلب در استان 24 ساعت قبل از صبح امروز پنجشنبه 22 مهر گفت: «در 24 ساعت گذشته 942 بیمار مشکوک به علائم بالینی بیماری عروق کرونر قلب به مراکز سرپایی و بیمارستانی مراجعه کرده اند. مراکز استان

وی با بیان اینکه 117 نفر از این بیماران با علائم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شدند ، افزود: در 24 ساعت گذشته ، 252 نتیجه آزمایش مثبت تأیید شد که از این تعداد 227 نفر به بخش سرپایی و 25 نفر مشکوک بودند. “آنها در مراکز بیمارستانی در استان بودند.

شیرانی تاکید کرد: در حال حاضر 319 بیمار واضح مثبت که مشکوک به بیماری عروق کرونر قلب هستند در مراکز درمانی استان تحت نظارت و درمان قرار دارند که از این تعداد 243 نفر به طور قطعی مثبت هستند و بقیه در انتظار رد یا تایید نتایج آزمایش هستند. بیماری آنها هستند.

وی ادامه داد: متأسفانه در 24 ساعت گذشته استان 4 مورد مرگ و میر جدید بر اثر بیماری کووید -19 ثبت شده است و مجموع مرگ و میر ناشی از این بیماری در چهارمحال و بختیاری یک هزار و 614 نفر است.

شیرانی گفت: در حال حاضر 37 بیمار بدحال با وضعیت عمومی نسبتاً ضعیف در بخش های مراقبت های ویژه مراکز بهداشتی درمانی استان تحت درمان و مداوا هستند.

رئیس دانشگاه علوم بهداشت شهرکرد گفت: اکنون شهرهای بن ، سامان ، کوکرین ، کیار و خانمیرزا در مورد شیوع بیماری عروق کرونر قلب ، زرد است ، در حالی که وضعیت سایر شهرهای استان نارنجی است.

دیدگاهتان را بنویسید