آقای بردایف استعفا داد


به گزارش تبریز، قربان بردف پس از بازی دوستانه با عدالت عربستان خطاب به اعضای تیم گفت: در روزهای اخیر موضوع بازگشت من به فوتبال روسیه مطرح شده و با پیگیری از سوی دیگر. مذاکرات جدی‌تر شده است و در این راستا امروز خواهان جدایی هستم، تراکتور را برای مدیریت باشگاه معرفی کرده‌ام.

وی با بیان اینکه موضوع «پول» در انتخاب تیم جدید مطرح نیست، تاکید کرد: جدایی از تراکتور فقط به زور و با توجه به نیاز فوتبال روسیه برای من اتفاق افتاد و بر اساس وظیفه اخلاقی ام. باید به این کشور برگردند.” از آقای زینوزی تشکر می کنم که به من پیشنهاد حضور در تراکتور را دادند و در این مدت علاوه بر حمایت، همه امکانات و شرایط لازم را فراهم کردند.

وی افزود: حضور در تراکتور باعث شد تا اعضای تیم، هواداران و ملت ایران را بهتر بشناسم. حالا من با همه شما رابطه صمیمانه و صمیمی دارم که نه دستیابی به آن آسان بود و نه پایان یافتن.

بردیف گفت: امیدوارم هیئت مدیره و مدیریت باشگاه شرایط من را درک کنند و همچنین امیدوارم در آینده به باشگاه تراکتورسازی کمک کنم.

مهدی کیانی کاپیتان تراکتورسازی پس از این اظهارات خطاب به قربان بردیف گفت: صرف نظر از تصمیم مدیریت باشگاه در خصوص درخواست جدایی شما، از شما و همکارانتان به نمایندگی از بازیکنان تشکر می کنم. شما برای تراکتورسازی زحمت کشیدید و ما بازیکن هستیم و روزهای خوبی را با شما سپری کردیم.

شایان ذکر است، کمپ تراکتورسازی در آنتالیا ترکیه که از ۲۹ آبان ماه آغاز شده بود، امروز – ۲ آذرماه – به پایان رسید و اعضای تیم فردا به ایران بازخواهند گشت.