آشنایی با رقیب فولاد| الفیصلی عربستان تیمی گمنام و به دنبال شگفتی در لیگ قهرمانان


به گزارش خبرگزاری فارس، پرونده مسابقات مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۲ در جهان غرب به میزبانی عربستان بسته شد.

فلز خوزستان شناخته شده به عنوان یکی اجتناب کرده اند ۲ مشاور کشورمان راهی مرحله اول هشتم آخرین لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۲ شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید رقیب خدمه الفیصلی عربستان شد.

سپاهان تولید دیگری مشاور کشورمان {در این} رقبا ها نتوانست به مرحله حذفی راه پیدا تدریجی. همه وقت استقلال را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرسپولیس را انتخاب کنید و انتخاب کنید تولید دیگری نمایندگان کشورمان همراه خود خدمه های سرشناس عربستانی رقیب می شدند با این حال این بار تیمی گمنام اجتناب کرده اند این ملت رقیب فلز شده است.

* الفیصلی خدمه گمنام سعودی

وقتی اجتناب کرده اند فوتبال عربستان صحبت می کنیم ۴ خدمه عظیم این ملت به افکار فوتبال دوستان خطور می تدریجی. الهلال اولین نامی است کدام ممکن است در افکار ما می آید چون همراه خود ۴ قهرمانی پرافتخارترین تجهیزات گلف فوتبال آسیا به شمار می آید.

الاتحاد عربستان همراه خود ۲ قهرمانی آسیا تولید دیگری خدمه سرشناس سعودی به شمار می آید. النصر را انتخاب کنید و انتخاب کنید الاهلی هم تولید دیگری خدمه های ستاره فیلم عربستان هستند.

با این حال الفیصلی تیمی گمنام است کدام ممکن است {در این} فصل {به دلیل} عدم کسب جواز ماهر اجتناب کرده اند سوی تجهیزات گلف هایی بزرگی مثل النصر را انتخاب کنید و انتخاب کنید الاهلی احتمال به این خدمه سعودی روی آورد به همان اندازه همراه خود وجود قرار تکل در کلاس یازدهم جدول لیگ عربستان با این حال همراه خود قهرمانی در جام پادشاه عربستان جواز حضور در آسیا را کسب تدریجی.

*خدمه با بیرون خوشحال از را انتخاب کنید و انتخاب کنید جویای عنوان در آسیا

همراه خود به نظر می رسید به کارنامه این خدمه عربستانی متوجه می شویم الفیصلی تنها عالی بار در سال ۲۰۰۹ قهرمان لیگ برتر عربستان شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید هیچ قهرمانی عکس در رقبا های لیگ نیاورده را انتخاب کنید و انتخاب کنید جزو خدمه های گمنام را انتخاب کنید و انتخاب کنید متوسط این ملت به شمار می آید.

-تمام افتخارات الفیصلی به رئوس مطالب زیر است:

*جام پادشاه عربستان:

قهرمانی: عالی (۲۰۲۱)

نایب قهرمانی: عالی (۲۰۱۸)

*سوپر کاپ:

قهرمانی: ۰

نایب قهرمانی: عالی (۲۰۲۱)

*لیگ دسته اول عربستان:

قهرمانی: عالی (۲۰۰۹)

نایب قهرمانی: عالی (۲۰۰۵)

*لیگ دسته دوم عربستان:

قهرمانی: عالی ( ۲۰۰۲-۲۰۰۳)

*لیگ دسته سوم:

نایب قهرمانی: عالی ( ۲۰۰۰)

همراه خود به نظر می رسید به کارنامه حضور خدمه سعودی در لیگ قهرمانان آسیا این خدمه برای اولین بار {در این} فصل در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا نمایندگی کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیش اجتناب کرده اند این تخصص حضور در چنین مسابقاتی را نداشته است.

*تعیین مقدار انجام الفیصلی در مرحله گروهی

همراه خود به نظر می رسید به انجام الفیصلی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۲ متوجه می شوید این خدمه سعودی عالی خدمه متوسط است. 

الفیصلی در ۶ تفریحی شخصی تنها ۲ برد کسب کرده است. ۳ جذب می کند را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی باخت حاصل کار تولید دیگری تفریحی های خدمه سعودی در مرحله گروهی به شمار می آید.

الفیصلی در مجموع ۶ تفریحی تنها ۹ امتیاز کسب کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۴ گل خورده را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۵ گل زده است. این خدمه اجتناب کرده اند گروه E به مرحله اول هشتم رسید.

همراه خود به نظر می رسید به داده های آماری را انتخاب کنید و انتخاب کنید افتخارات این خدمه سعودی به تذکر نمی رسد شاگردان نکونام مقابل این خدمه عربستانی کار سختی داشته باشند. محل قرارگیری برگزاری مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا باقی مانده است خاص نشده ولی کشورهای عربستان، ازبکستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید امارات کاندیدای میزبانی اجتناب کرده اند این مسابقات شدند.

انتهای پیام/
این مطلب را برای صفحه اول هدایت کنید